Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Ruudolf
avatar Kasutajast Ruudolf

Kreisi kasutaja
liitunud:  26.01.2004
postitusi:  1101
[0.02% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Ruudolf sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Ruudolf
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Ruudolf
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 105 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2022 10:27:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin arvutikõlarid.
Kaup kenasti pakitud ja töötab.
Tänan
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2022 15:27:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no s...
HV kasutaja
no s...

liitunud: 22.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2019 16:59:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin telefoni, igati rahul.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2017 18:18:22    postituse pealkiri: p7 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kiire ja korralik diil.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2016 13:36:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Igati mõistlik foorumikasutaja. Tehing sujus!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sir_LoThAr
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2009



sõnumpostitatud: 04.01.2014 13:16:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin Note. Kaup kiire ja korralik, pakendamine thumbs_up.gif . Korralik müüja, soovitan! icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wallo
HV vaatleja
wallo

liitunud: 04.05.2012



sõnumpostitatud: 05.06.2012 20:33:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Sai soetatud ruuter thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2011 20:55:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin 5 rulli aiavõrku,peale selle pakkus veel asjalikku kaupa.Igati rahul.5+
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 08.07.2011 10:27:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

ostsin mobiiltelefoni, telefon nagu uus ja korralikult hoidut, diil oli kiire ja positiivne, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 13.06.2011 19:25:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Aus müüja. Oli õigel ajal õige asjaga kohal. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2011 15:37:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Mälukaart mulle, raha talle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2011 22:11:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Sai digikas müüdud, diil kiire ja korrektne. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2011 22:18:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Müüsin 3,5G Wifi taskuruuteri.

Äri kiire ja korralik, soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikkP
HV vaatleja
MikkP

liitunud: 04.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2011 20:43:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Väga positiivne kogemus, sai ostetud mobiil. Tehing sai sooritatud kiirelt, kaup korralik. Soovitan!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2011 02:21:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

ostsin mälukaardi, väga asjalik ja vastutulelik inimene, äri kiire ja korralik ja kaup nagu lubatud. meeldiv kogemus.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2010 21:39:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

sai ostetut läpaka ketas, mõningate lisadega, ülipositiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2010 17:17:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostis Medusa klapid. Raha kanti ette ja peale paki saamist tuli ka väga meeldiv tagasiside thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tore bisnis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2010 13:39:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Olin ostja rollis. Kõik läks sujuvalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2010 10:27:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

icon_biggrin.gif nii abivalmis inimest HV-s näen esimest korda ...

Positiivne.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2010 22:17:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ajasime äri läbi posti, jõudis kiiresti ja kenasti kohale icon_wink.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003



sõnumpostitatud: 12.01.2010 23:23:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

ostsin veel kõlarid ja muusikakaabli telefonile ja kõik toimus sama hästi nagu eelmine kord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003



sõnumpostitatud: 01.01.2010 08:20:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin telefoni,äri oli kiire ja meeldiv,Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2009 18:50:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kõik tiptop. äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2009 01:27:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Müüs ruuteri. Kõik sujus minu jaoks mugavalt.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirillsp
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2009 19:51:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Soovitan v2ga! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2009 23:05:45    postituse pealkiri: Antec ARIA ost vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin kodanikult vinge korpuse. Hinnas saime kiirelt kokkuleppele ja logistika saime kah klappima.

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2009 00:22:16    postituse pealkiri: k810 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kiire ja korralik.
Soovitan soojalt!
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 03.03.2009 00:15:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin 3G modemi, vägagi positiivne kogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Graanul
HV kasutaja
Graanul

liitunud: 27.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2009 19:02:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kaks tehingud viie päeva jooksul tehtud icon_biggrin.gif . Soovitan väga
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2009 12:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Müüs telefoni, mis tõesti oli väga eeskujulik, paremas seisukorras kui isegi oodata oskasin. Igati positiivne kogemus ja selle kodanikuga võib julge südamega teinekordki kaupa teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsu82
Kreisi kasutaja
Ritsu82

liitunud: 26.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2008 21:16:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kaup hea.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 01.12.2008 14:33:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Sai plaat ja protsessor soetatud, meeldiv kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 07.10.2008 08:35:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2008 15:08:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin TV-tuuneri. Kaup kiirelt kohal ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proforma
HV vaatleja
proforma

liitunud: 30.07.2007



sõnumpostitatud: 30.07.2008 20:00:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin TV-tuuneri! Asi ilusti pakitud, kõik tip-top - kaup nagu uus! icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.07.2008 21:15:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

müüs ausa kauba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mats2
HV kasutaja
Mats2

liitunud: 05.12.2007



sõnumpostitatud: 07.04.2008 00:02:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Müüsin mälu.
Kõik läks sujuvalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.yakow
Kreisi kasutaja
dr.yakow

liitunud: 21.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2008 14:13:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

hea kaup, hea hind ja õigel ajal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PCDJ
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2008 22:09:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Positiivne, julgen soovitada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 15.02.2008 21:19:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Sai helikaart ostetud. Töötab ning ei oska midagi halba lisada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005



sõnumpostitatud: 14.02.2008 17:49:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin Ipodi. Äri korralik, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kryger
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 14.02.2008 13:50:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Kryger kirjutas:
Ostsin protsessori, töötab

Asjajamine korrektne
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kryger
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 14.02.2008 13:46:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin protsessori, töötab
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



sõnumpostitatud: 08.02.2008 00:19:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

kindlasti aus abivalmis tegelane, jutt vastab tegelikkusele ja kaup aus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005



sõnumpostitatud: 05.02.2008 18:47:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

ostsin paar iPodi. natukene oli jama kaubaga, aga see polnud ilmselt tema süü.
meeldiv thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2008 23:20:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceR
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2007 14:38:53    postituse pealkiri: vahetus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

sai vahetatud heliseadmeid, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2007 10:28:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Sain läppari andsin raha, kaup vastas kirjeldusele, nii et positiivne 8)
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 23.10.2007 00:25:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

minu pärast jäi diil katki, aga kandis ilusti raha üle tagasi, tänan mõistva suhtumise eest. thumbs_up.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2007 16:19:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Ruudolf ]: Positiivne

Ostsin laptopi. Sai postiga asju aetud ja kõik läks hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

Ruudolf arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 66 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.