praegune kellaaeg 23.06.2026 00:47:55
|
| Kasutajate arvamused :: 888 |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ 888 ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 01.05.2011 23:21:32 postituse pealkiri: Arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ 888 ]: Negatiivne |
|
Müüs läpaka,kandsin raha ja lubas kohe poti panna,läks mingi 5 päeva aega alles siis pani posti,üttles et läpakal 2gb rami,sain läppari kätte ja tuli välja et hoopis 512x2 ram on sees,valetas ka veel et viivitas.Nüüd et asju klaarida selel 1gb rami järele,on müüa kadunud  _________________ The best revenge is massive success. |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
| 888 arvab teistest |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
| Positiivne: |
 |
100% |
1 häält |
| Neutraalne: |
 |
0% |
0 häält |
| Negatiivne: |
 |
0% |
0 häält |
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|