praegune kellaaeg 23.06.2026 08:19:50
|
| Kasutajate arvamused :: reics |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ reics ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
fifa
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2005
|
postitatud: 16.04.2011 02:42:32 postituse pealkiri: Kommenteerimine: reics |
|
Arvamus kasutajast [ reics ]: Negatiivne |
|
| reics kirjutas: |
| maksaks 40eur+ post juhul kui te seda järgmise nädala lõpuni kinni hoiaksite. |
| reics kirjutas: |
| 100% ostja ja alt ära ei hyppa.. |
Jutt käib siis väidetavalt kasutaja vennast, kes pidi arvuti ostma ning kelle raha ma 8 päeva ootasin.
-------------------------------------------------------
Kokkuvõtteks:
| reics kirjutas: |
| Tal kahjuks raha juba otsas ja noh järelikult jääb diil katki. |
-------------------------------------------------------
Tegelikult kasutaja tundub mõistliku jutuga ning viisakas, vähemalt telefonis. Samas venna jutt ning palga kulutamine mõne tunni jooksul tundub kahtlane. V-b negatiivne liiga karm, kuid 8 päev tühja passimist 100% diili lubaduste puhul häirib ning ei jäta päris neutraalseks.
-------------------------------------------------------
Loodetavasti, edaspidi lähevad diilid edukamalt. |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
| reics arvab teistest |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
| Positiivne: |
 |
100% |
1 häält |
| Neutraalne: |
 |
0% |
0 häält |
| Negatiivne: |
 |
0% |
0 häält |
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|