praegune kellaaeg 25.06.2026 20:01:15
|
| Kasutajate arvamused :: badboss |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ badboss ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 25.06.2017 13:05:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ badboss ]: Negatiivne |
|
| Müüs kõvaketta 25 euroga, mis pidi kontrollitud ja korras olema. Kontrollides aga bad sectorid ja muud vead, pärast enam telefoni ei võtnud ja sõnumitele ei vastanud. |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meelis70
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
postitatud: 30.05.2017 15:53:57 postituse pealkiri: Kasutaja 'Badboss' pettis |
|
Arvamus kasutajast [ badboss ]: Negatiivne |
|
| Kasutaja 'Badboss' kodanikunimega Oliver Saidla pettis mind. Ostsin temalt 8. mai 2017 kõvaketta. Maksin ketta ja saatmise eest panga kaudu aga ta pole ketast saatnud ega raha tagasi maksnud. Esialgu vabandas, et oli komandeeringus. Lõpuks ei vastanud enam kirjale. Nüüd on 3 nädalat möödas ja ei ole ketast ega raha? |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|