| autor |
sõnum |
HighAce
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2013
|
postitatud: 20.11.2023 15:44:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Müüs uhke läpaka, kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
postitatud: 06.12.2019 20:18:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Ostsin seadme, millel mõningad probleemid, kuid saime ilusti kokkuleppele.
Vastutulelik kasutaja. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andu122
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2013
|
postitatud: 24.03.2019 14:17:29 postituse pealkiri: 5+ |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõlarid. Tehing oli üle ootuste ladus ja kiire, müüja sõbralik ja igati abivalmis, aitas kolmanda isiku kaudu transporti organiseerida ja juba sama päeva lõpus oli kaup käes. Soovitan soojalt. |
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
postitatud: 09.02.2019 22:38:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Ostis protsessori posti teel, kiire ja mugav  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 23.11.2018 16:42:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
2TB ketas ilusti korras, hea diil  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaip
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007
|
postitatud: 19.11.2018 11:25:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Ostsin ja kõik positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
continue
HV veteran
liitunud: 22.04.2006
|
postitatud: 09.11.2018 21:28:41 postituse pealkiri: Ma tegin parem pakumine,agata ei müü kaup mulle.VAletaja |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Negatiivne |
|
hey.ma oakusin parem hind xbox onile?
miks sa eu muu mulle? |
|
|
| Kommentaarid: 325 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
16 :: |
1 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
postitatud: 06.11.2018 21:33:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Positiivne! _________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 04.11.2018 11:17:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sain konsooli  _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaarele
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2005
|
postitatud: 24.10.2018 18:00:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Kiire ja konkreetne ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lavrenti
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2005
|
postitatud: 25.04.2017 22:42:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Ostis raadio. Vaatas kauba üle, tegi ülekande. |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
postitatud: 24.04.2017 09:49:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Ostis ketta, tuli ise järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
postitatud: 29.03.2017 22:46:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Tipp-topp ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
postitatud: 09.11.2016 15:16:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korrektne müüja. |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ripspeed
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2006
|
postitatud: 29.04.2014 17:08:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Ostis bluetooth vidina. Tuli ise järgi  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
postitatud: 13.01.2014 02:21:56 postituse pealkiri: samsungi telekas |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Müüs samsungi teleka ning tõi ka koduukse ette Kaubast rõõmu kui palju ja kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parksa
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
postitatud: 29.12.2013 15:23:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Super! Ülikiire tehing ning suurepärane asjaajamine. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmetsas
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2013
|
postitatud: 16.12.2013 09:54:08 postituse pealkiri: Soovitan! |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
postitatud: 06.09.2013 08:07:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai väike müük tehtud. Raha kantud nii nagu lubatud.
Kõik oli meeldiv ja viisakas.
Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
postitatud: 05.08.2013 20:41:38 postituse pealkiri: LED H7 |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Ostis kraami, minu poolt postitamine venis kuid igati positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallhunt
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
postitatud: 07.06.2013 20:51:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
kaup ja raha vahetasid omanikku,loodan oled kõigega rahul...  _________________ Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
home
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2010
|
postitatud: 27.05.2013 19:05:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Helistas, tuli kohale, kaup (dvd player) töökorras, ühesinaga, kõik normaalne. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
postitatud: 11.05.2013 17:30:21 postituse pealkiri: z |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai siis võimas tümakas müüdud  _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 05.05.2013 19:36:58 postituse pealkiri: woofer |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
sai woofer soetatud, töötab nagu peab.  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 10.01.2013 20:46:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Müüs arvuti, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vadimm
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2007
|
postitatud: 06.12.2012 14:24:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
korralik ja kiire äri  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 27.11.2012 17:23:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Saime kenasti kaubale.  _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 23.08.2012 18:37:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai mõned mängud ostetud. Igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
postitatud: 08.08.2012 14:48:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Tuli ratta pedaalidele ise järgi.
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
petsusOS
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2006
|
postitatud: 10.07.2012 09:36:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Hea diil oli. Helikaarti väline karp oli suti rohkem kriime saand kui ootasin, aga nagu öeldakse - kiirusele see ei mõju Igati positiivne ja aus värk. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
postitatud: 19.06.2012 15:39:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Tõi kauba ise kätte, positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
postitatud: 07.03.2012 19:41:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai seisvast asjast lahti
Tuldi järgi ja jäädi rahule!
Soovitan! _________________ Kõike saab korda teha. |
|
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
postitatud: 01.03.2012 16:27:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Kaup nagu lubatud! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korralik
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 27.02.2012 21:53:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Ostsin ketta. Kõik sujus. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muZZle
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2005
|
postitatud: 24.02.2012 18:45:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai ostetud Xbox 360 trummikomplekt. Kõik töötab väga hästi ning samuti jäi müüjast väga positiivne mulje.
Suured tänud!  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 23.02.2012 20:13:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Väike smartbisnes, tundub usaldusväärne  _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klebla
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.06.2005
|
postitatud: 22.02.2012 17:27:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| =) kõik tip top. soovitan- |
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xvc
HV Guru

liitunud: 26.02.2011
|
postitatud: 21.02.2012 18:55:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
646 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 09.02.2012 11:46:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
| Tahtis mängu, leppisime kokku ja edasi läks nagu telefonis räägitud oli. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
postitatud: 27.11.2011 20:25:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Üks võimendi sai uue kodu  _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M14
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
postitatud: 15.11.2011 13:57:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Väga positiivne ärikogemus: broneeris mängud, lubatud ajal tuli ise järgi, kiire ja meeldiv diil.
Mis kõige tähtsam: peab oma sõna. 5+ Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
postitatud: 11.11.2011 09:31:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Sai tehtud hea tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 23.09.2011 23:19:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Väga mõistlik tegelane.
Ostsin dreamboxi ja unustas esiti puldi saatmata, saatis tagant järgi eraldi (oma kulu, kirjadega).
Topelt soovitused äri ajamiseks!!! |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
postitatud: 26.08.2011 22:12:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Väga positiivne kogemus, tõi kauba kohale ja kõik super  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
postitatud: 26.07.2011 21:07:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Ostsin teleri, igati korralik müüja, transportis ka ise kohale  _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yakusa
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
postitatud: 09.03.2009 20:03:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Kiire tehing. Ostis ketta  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
segusilm
HV veteran

liitunud: 20.03.2003
|
postitatud: 04.03.2009 22:00:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
gut  |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 20.02.2008 01:03:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
Väga positiivne tegelane vabandust veelkord et asi niimoodi nende jookidega läks
Soovitan  _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 26.01.2008 00:43:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
ostis helikaardi.
kaardi saatsin ette, vast saan raha kah kunagi  |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus014
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 31.10.2007 22:43:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne |
|
väga kiire ja positiivne diil!
 _________________ Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel. |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|