Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: cretzky
avatar Kasutajast cretzky

HV kasutaja
liitunud:  10.02.2002
viimane külastus:  30.04.2026 07:47:58
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  900
[0.02% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja cretzky sõnumeid
arvuti:  Apple mees.
kontakt cretzky
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: cretzky
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 68 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ cretzky ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
HighAce
HV kasutaja
HighAce

liitunud: 16.07.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2023 15:44:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Müüs uhke läpaka, kõik OK
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2019 20:18:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostsin seadme, millel mõningad probleemid, kuid saime ilusti kokkuleppele.
Vastutulelik kasutaja. Soovitan!
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2019 14:17:29    postituse pealkiri: 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostsin kõlarid. Tehing oli üle ootuste ladus ja kiire, müüja sõbralik ja igati abivalmis, aitas kolmanda isiku kaudu transporti organiseerida ja juba sama päeva lõpus oli kaup käes. Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2019 22:38:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostis protsessori posti teel, kiire ja mugav beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.11.2018 16:42:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

2TB ketas ilusti korras, hea diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaip
HV kasutaja
vaip

liitunud: 24.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2018 11:25:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostsin ja kõik positiivne!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 09.11.2018 21:28:41    postituse pealkiri: Ma tegin parem pakumine,agata ei müü kaup mulle.VAletaja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Negatiivne

hey.ma oakusin parem hind xbox onile?

miks sa eu muu mulle?
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003



sõnumpostitatud: 06.11.2018 21:33:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Positiivne!
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2018 11:17:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sain konsooli thumbs_up.gif
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaarele
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2018 18:00:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne ostja icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lavrenti
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2017 22:42:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostis raadio. Vaatas kauba üle, tegi ülekande.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2017 09:49:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostis ketta, tuli ise järgi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2017 22:46:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Tipp-topp ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2016 15:16:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Kiire ja korrektne müüja.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ripspeed
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2014 17:08:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostis bluetooth vidina. Tuli ise järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2014 02:21:56    postituse pealkiri: samsungi telekas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Müüs samsungi teleka ning tõi ka koduukse ette icon_smile.gif Kaubast rõõmu kui palju ja kõik ok icon_wink.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parksa
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2013 15:23:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Super! Ülikiire tehing ning suurepärane asjaajamine.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmetsas
HV vaatleja
mmetsas

liitunud: 16.11.2013



sõnumpostitatud: 16.12.2013 09:54:08    postituse pealkiri: Soovitan! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

5+ Kõik OK! HinnaVaatlus kaupmees!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 06.09.2013 08:07:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai väike müük tehtud. Raha kantud nii nagu lubatud.
Kõik oli meeldiv ja viisakas.
Soovitan.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2013 20:41:38    postituse pealkiri: LED H7 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostis kraami, minu poolt postitamine venis kuid igati positiivne!
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007



sõnumpostitatud: 07.06.2013 20:51:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

kaup ja raha vahetasid omanikku,loodan oled kõigega rahul... icon_razz1.gif
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
home
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2013 19:05:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Helistas, tuli kohale, kaup (dvd player) töökorras, ühesinaga, kõik normaalne.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2013 17:30:21    postituse pealkiri: z vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai siis võimas tümakas müüdud thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 05.05.2013 19:36:58    postituse pealkiri: woofer vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

sai woofer soetatud, töötab nagu peab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2013 20:46:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Müüs arvuti, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vadimm
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2012 14:24:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

korralik ja kiire äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 27.11.2012 17:23:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale. thumbs_up.gif
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002



sõnumpostitatud: 23.08.2012 18:37:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai mõned mängud ostetud. Igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010



sõnumpostitatud: 08.08.2012 14:48:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Tuli ratta pedaalidele ise järgi.
Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petsusOS
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2012 09:36:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Hea diil oli. Helikaarti väline karp oli suti rohkem kriime saand kui ootasin, aga nagu öeldakse - kiirusele see ei mõju icon_wink.gif Igati positiivne ja aus värk.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002



sõnumpostitatud: 19.06.2012 15:39:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Tõi kauba ise kätte, positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2012 19:41:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai seisvast asjast lahti icon_cool.gif



Tuldi järgi ja jäädi rahule!


Soovitan!
_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2012 16:27:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korralik
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2012 21:53:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostsin ketta. Kõik sujus. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muZZle
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005



sõnumpostitatud: 24.02.2012 18:45:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai ostetud Xbox 360 trummikomplekt. Kõik töötab väga hästi ning samuti jäi müüjast väga positiivne mulje.
Suured tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2012 20:13:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Väike smartbisnes, tundub usaldusväärne thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005



sõnumpostitatud: 22.02.2012 17:27:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

=) kõik tip top. soovitan-
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2012 18:55:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2012 11:46:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Tahtis mängu, leppisime kokku ja edasi läks nagu telefonis räägitud oli. 5+
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2011 20:25:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Üks võimendi sai uue kodu thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M14
HV kasutaja
M14

liitunud: 17.02.2007



sõnumpostitatud: 15.11.2011 13:57:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Väga positiivne ärikogemus: broneeris mängud, lubatud ajal tuli ise järgi, kiire ja meeldiv diil.
Mis kõige tähtsam: peab oma sõna. 5+ Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005


Online

sõnumpostitatud: 11.11.2011 09:31:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Sai tehtud hea tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2011 23:19:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Väga mõistlik tegelane.
Ostsin dreamboxi ja unustas esiti puldi saatmata, saatis tagant järgi eraldi (oma kulu, kirjadega).
Topelt soovitused äri ajamiseks!!!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2011 22:12:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Väga positiivne kogemus, tõi kauba kohale ja kõik super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006



sõnumpostitatud: 26.07.2011 21:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Ostsin teleri, igati korralik müüja, transportis ka ise kohale thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakusa
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003



sõnumpostitatud: 09.03.2009 20:03:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Kiire tehing. Ostis ketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2009 22:00:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

gut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2008 01:03:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

Väga positiivne tegelane icon_biggrin.gif vabandust veelkord et asi niimoodi nende jookidega läks icon_redface.gif


Soovitan thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2008 00:43:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

ostis helikaardi.
kaardi saatsin ette, vast saan raha kah kunagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 31.10.2007 22:43:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ cretzky ]: Positiivne

väga kiire ja positiivne diil!
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

cretzky arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 59 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.