Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Kingissepp
avatar Kasutajast Kingissepp

HV kasutaja
liitunud:  16.10.2006
postitusi:  599
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Kingissepp sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Kingissepp
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Kingissepp
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 79 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2023 20:37:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostsin Telia ruuteri. Tehing sujus kiirelt !
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2023 21:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Müüs mulle Pilvevõtme icon_smile.gif.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
701kka
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2019



sõnumpostitatud: 23.02.2023 14:44:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Korduvad kiired tehingud,
kõik hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2023 10:21:55    postituse pealkiri: Tiptop vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis Raspberry, kõik ok.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2021 14:39:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Aega veidi võttis, aga asja sai. Tuli ise kaubale järgi, kokkulepped peavad thumbs_up.gif
Igati positiivne icon_smile.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2021 18:34:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Näpuotsaga 3d printimist thumbs_up.gif
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2021 11:17:07    postituse pealkiri: Samsung Galaxy A Tab vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Läks diiliga aega, aga sai asi ilusti ajatud. Soovitan.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HL
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2020 21:30:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Kiire müük thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2020 22:56:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis arvuti
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2020 13:28:54    postituse pealkiri: MikroTik vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Müüs ruuteri, sujuv diil!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2020 13:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis läpaka ja doki icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merz
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2019 20:35:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

saatis kauba ette ära, kõik korras.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruger
HV kasutaja
ruger

liitunud: 13.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2019 12:55:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

ruger kirjutas:
Diil tehtud ja switch vahetas omaniku. Saatis seadme enne kohale, kui ülekannet ootama jäi. Respect!!!

Switch oli tegelikult ruuter icon_smile.gif
_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruger
HV kasutaja
ruger

liitunud: 13.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2019 12:51:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Diil tehtud ja switch vahetas omaniku. Saatis seadme enne kohale, kui ülekannet ootama jäi. Respect!!!
_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2019 00:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Kannatlik müüja thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2018 15:16:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis ruuteri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2016 06:20:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis arvuti, kõik 5+
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2016 10:08:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Sai tehing tehtud. Positiivne!
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 14.11.2014 16:06:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Kiire tehing. Soovitan igal juhul! beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baraban
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2009



sõnumpostitatud: 30.06.2014 16:47:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Pidas kokkuleppest kinni ja viis mulle kasutuks jäänud tavaari minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2014 13:12:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

andis vga kaableid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2013 19:45:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Sai proovitud kaupa tehtud - arvuti ei sobinud, sai tagasi ostetud. Muidu kõik OK ja tegu kahtlemata eeskujuliku ostja-müüjaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002



sõnumpostitatud: 13.09.2013 11:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Müüsin TV pulga,
tänu tema aktiivsusele sujus kõik probleemitult. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2013 23:23:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Korralik ostja. Loodan et kõik sobis thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2012 17:32:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostis ühe Dell arvuti. Kõik sujus kiirelt.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2012 21:17:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Müüsin klaviatuuri, kõik läks nii nagu pidi thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2010 02:15:24    postituse pealkiri: ++ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostsin ruuteri. Kõik igati OK.
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2010 23:38:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Tegime väikese diili: Tema kandis raha pangakontole, mina kandsin paypalis dollareid. Kõik läks hästi thumbs_up.gif Soovitan
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008



sõnumpostitatud: 01.12.2009 22:33:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Müüsin protsessori. Kandis raha ette ja panin kauba posti.
Kõik OK. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2009 01:00:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

sai siis üks täitsa kobe USB WiFi pulk ostetud ... isegi töötab ... thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2009 14:56:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Igati positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2009 19:03:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Tehing tehtud.
Käest kätte... aiapostid talle, raha mulle...
Soovitan.
Kõik nii nagu kokkulepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2008 18:51:53    postituse pealkiri: Re: ostis arvuti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

commrade_1 kirjutas:
Kiire asjaajamine jooma.gif
Kiire indeed. Tuli ise järgi, tõi raha, viis USB Adapteri- positiivne thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commrade_1
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2006



sõnumpostitatud: 15.07.2008 22:55:14    postituse pealkiri: ostis arvuti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Kiire asjaajamine jooma.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007



sõnumpostitatud: 28.02.2008 16:26:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Saan 54 krooni odavamalt nüüd toidumaailmast süüa osta, positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReBeL
HV kasutaja
ReBeL

liitunud: 10.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2008 01:29:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Otsin läpaka mälu, tuli ise kohale ja andis mõneks päevaks proovida. Hind ja kaup aus. Abivalmis ja vastutulelik. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2008 19:09:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Hoolimata tütarlaste muutlikust karvavärvist tingitud pisikesest arusaamatusest, sujus äri mõnusalt(b).
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djjr
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2008 21:05:49    postituse pealkiri: Asi aetud. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Asi aetud ja kõik läks nagu kokku lepitud. Soovitan.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
humax
Kreisi kasutaja
humax

liitunud: 01.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2008 09:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Sai natuke wifi kola realiseeritud !!
Kõik sujus oivaliselt RESPECT icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
_________________
Rh(reesus) HV +
Dropbox + extra 500MB
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bob
HV kasutaja
bob

liitunud: 12.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2007 21:39:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

ok
_________________
lihvimise, lõikamise ja poleerimise tarvikud
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2007 01:17:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Ostsin wifi-kaardi.
hea kaart sai.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002



sõnumpostitatud: 29.08.2007 12:15:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

igati usaldusväärne, soovita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 11.05.2007 22:05:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Võib soovitada.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2007 20:12:42    postituse pealkiri: 10GB HDD slim maxtor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2007 22:35:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

käest kätte tehing,sain hdd-hiljem kontrollisin ja maksin.norm mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2007 23:18:35    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

ostis toiteploki, kaup kiire ja korralik
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
foobar
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2003



sõnumpostitatud: 08.03.2007 17:36:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Kiire ja usaldusväärne müüja. Kaup toimis ja kõik ok.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nasir
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2003



sõnumpostitatud: 06.03.2007 01:53:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik.
Soovitan teistelegi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2007 21:39:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

Sain korras seadme, andis ennem ette testida. Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2nsa_hps
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 25.02.2007 11:01:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Kingissepp ]: Positiivne

saatis ilma adapterita switchi - mian rhul tema rahul ja kõik OK!
_________________
kõik väikeste ja suurte puudega soetud asjad - alates väikesest istikust, kuni suurte puude raieni !
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Kingissepp arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.