| autor |
sõnum |
Flashing
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2009
|
postitatud: 16.08.2018 16:04:20 postituse pealkiri: Midrange gamer |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Sai lauaarvuti ostetud. Kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Connection11
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2009
|
postitatud: 14.08.2018 17:34:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 06.08.2018 15:57:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis ühte väikse vidina  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reizo
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2011
|
postitatud: 31.07.2018 08:25:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KajarK
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2018
|
postitatud: 25.07.2018 00:48:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Teine müüja, kellega oli tehing kokku lepitud, ei andnud näole, aga ei tahtnud ka ilma arvutita Tallinnast lahkuda. Otsisin ruttu uue kontakti(slaava) ja tund aega hiljem oli tehing tehtud. Ostsin emaplaadi + cpu + rami kombo. Arvutisse pannes avastasin, et emaplaat ei toimi, millest andsin teada ka müüjale. Müüja aitas endapoolse infoga, aga emaplaati tööle ei saanud. Põhimõtteliselt järgmine päev saatis uue emaplaadi, mis toimib ilusti. Kiire ja aus suhtlus müüja poolt. Respekt! |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emteck
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2012
|
postitatud: 24.07.2018 19:33:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardid  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimpz1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2015
|
postitatud: 21.07.2018 23:04:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis graafika. Taaskord väga tore diil tehtud !  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archi1e
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2018
|
postitatud: 21.07.2018 19:06:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis klaviatuuri, kõik kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
postitatud: 19.07.2018 14:45:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Tegime äri, pidas sõnast kinni, tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jspjsp
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2018
|
postitatud: 16.07.2018 13:23:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin kasti, saatis Tallinnast Tartusse. Kõik toimis kenasti!
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuratkull
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2004
|
postitatud: 02.07.2018 11:25:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostis kaks asja, leidsime minupoolsele kalale kiire kompromissi. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl0ne
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.03.2015
|
postitatud: 26.06.2018 16:03:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Järjekordne kiire ja edukas tehing, müüsin SSD ja PSU - 45min peale kõne tegemist oli kaup tehtud. Väga meeldiv tehingupartner.  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
myxzel
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
postitatud: 26.06.2018 14:51:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin zippo, tegin ülekande, kaup tuli postiga kohale ja tundub ok. Minupoolt  _________________ CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine. |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjan89
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2007
|
postitatud: 20.06.2018 20:21:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Saatis postiga, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikupoiss
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2016
|
postitatud: 07.06.2018 21:04:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| ostsin prose,kõik tip top ja kaup kiirelt käes |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
postitatud: 06.06.2018 20:10:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Cpu käes, kiire-konkreetne, kõik super, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl0ne
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.03.2015
|
postitatud: 02.06.2018 09:57:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
postitatud: 29.05.2018 10:40:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Tegime äri.  |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainop
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2016
|
postitatud: 24.05.2018 19:30:21 postituse pealkiri: Ostsin arvuti |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revi|o
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2007
|
postitatud: 16.05.2018 19:47:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
postitatud: 11.05.2018 18:18:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti! 👍🏾
Tehing käis kiiresti ning korrapäraselt.
Soovitan soojalt! |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
postitatud: 08.05.2018 04:53:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin emme  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis268
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2012
|
postitatud: 15.04.2018 21:20:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin GPU, kiirelt käes, kõik ok! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebuprofen
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
postitatud: 13.04.2018 22:04:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Võitsin oksjoni, müüs maha  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
postitatud: 13.04.2018 11:36:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Negatiivne |
|
| Võitsin oksjoni, ei müünud. |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zahhar2
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2004
|
postitatud: 06.04.2018 22:19:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Müüsin korpuse. Kõik nagu kokku lepitud.  _________________ Tulevik algab tunni aja pärast |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crones
HV vaatleja
liitunud: 01.03.2018
|
postitatud: 20.03.2018 22:30:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Hea ostja, tehing kiire  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trib3
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2005
|
postitatud: 20.03.2018 15:15:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Negatiivne |
|
| Teeb pakkumisi aga hiljem kui pakkumised lõppenud ja võitnud ei vasta. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
postitatud: 15.03.2018 00:38:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti. Kannatlik tegelane! Tänud! _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Coolest
HV veteran
liitunud: 04.07.2006
|
postitatud: 13.03.2018 19:42:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
postitatud: 13.03.2018 09:47:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6ders6ber
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2010
|
postitatud: 24.02.2018 10:49:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti kõik, nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rics666
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2011
|
postitatud: 20.02.2018 16:44:31 postituse pealkiri: Asus Rog X370 emaplaat |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Väga usaldusväärne ja abivalmis müüja! A++++ |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
postitatud: 15.02.2018 23:41:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romax11
HV veteran

liitunud: 13.05.2015
|
postitatud: 25.01.2018 20:40:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Tegime äri, jäi väga hea mulje. Väga usaldusväärne inimene! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko38
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.08.2010
|
postitatud: 25.01.2018 09:07:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Sai pro btc ostetud ja veidi juttu aetud.
Muhe vend  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
postitatud: 24.01.2018 20:08:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin videokaardi! Ari kiire ja korralik! |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elari20
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2010
|
postitatud: 23.01.2018 13:44:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin nänni  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
postitatud: 16.01.2018 19:41:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Müüsin SSD.  |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
postitatud: 31.12.2017 15:25:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti korpuse, kõik tip-top! |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 22.12.2017 00:06:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Sai klaviatuur ostetud  _________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
postitatud: 17.12.2017 23:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Positiivne äritehing!  _________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
postitatud: 13.12.2017 09:10:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti, korralik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotice
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2017
|
postitatud: 12.12.2017 22:48:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
müüsin emaplaadi ja prose, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
postitatud: 09.12.2017 20:41:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Kõik . |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek--77
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2009
|
postitatud: 09.12.2017 14:44:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
korralik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikey
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2015
|
postitatud: 07.12.2017 19:24:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin hiire käest-kätte, kõik väga hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LapertuS
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2016
|
postitatud: 01.12.2017 18:57:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
postitatud: 29.11.2017 21:45:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paaaaa
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2006
|
postitatud: 29.11.2017 12:38:58 postituse pealkiri: Müüs toiteploki |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Tip top tehing. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|