| autor |
sõnum |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 30.03.2019 17:34:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Soovitan soojalt ja siiralt  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
postitatud: 29.03.2019 22:44:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Sai üks väga hea monitor ostetud.
Samuti varasemast teinud häid hindu arvutite ja monitoride osas.
Soovitan soojaga  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aquaxcsgo
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2017
|
postitatud: 20.03.2019 21:36:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 11.03.2019 15:08:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Delli läpaka jupp ostetud. Kõik toimus filigraanselt  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ar117
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2018
|
postitatud: 20.02.2019 20:42:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin 2in1 tabi, meeldiv inimene  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Da QoX
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006
|
postitatud: 07.02.2019 00:57:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin samuti miniarvuti, kiire tehing, kaup korralik  _________________ haxx
Kõik uus teretulnud. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 29.01.2019 23:43:36 postituse pealkiri: HP Prodesk 600 G1 |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin miniarvuti. Kõik tundub töötavat nagu vaja  |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
postitatud: 24.01.2019 13:44:22 postituse pealkiri: Ostsin HP mini-pc |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Suhtlus kiire ja korralik!
Masin vastab kirjeldusele ning jõudis minuni aegsasti. _________________ Vaata pilti |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
postitatud: 12.01.2019 01:25:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
ostsin arvuti, kõik nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gepland
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2017
|
postitatud: 31.12.2018 00:38:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Ostsin 2 x 8GB RAMi. Üks pulk oli vigane, aga vahetas välja nii ruttu kui võimalik. Väga hea iseloomuga müüja! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 03.12.2018 14:02:19 postituse pealkiri: Office 2010 Home & Business FPP |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostis hunniku Office 2010 litsentse  |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
postitatud: 20.11.2018 13:15:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Hea monitor hea hinnaga  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
postitatud: 17.10.2018 18:15:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Üks igati viisakas monitori diil  |
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
postitatud: 10.10.2018 23:06:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Vahendasin monitori ostu, kõik toimis ning andis lisaküsimustele kiired ning asjalikud vastused!
Järgmise korrani  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
postitatud: 02.10.2018 14:47:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, kõik sujus väga kiiresti ja hästi _________________ ..||.. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
postitatud: 27.09.2018 23:58:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Nagu alati Matuga olnud ,siis ka see kordne kiire ja täpne tehing  _________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
postitatud: 27.09.2018 16:18:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Sai üks mälude tehing tehtud, kõik tiptop! |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paal18
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.05.2007
|
postitatud: 22.09.2018 20:42:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Tänud monitori eest  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexup
HV Guru

liitunud: 24.04.2010
|
postitatud: 21.09.2018 16:07:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
297 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sSs-
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2005
|
postitatud: 16.09.2018 22:47:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Müüs sülearvuti. Igati ok ning kiire diil. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
postitatud: 16.09.2018 17:39:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Müüs monitori, kaup kiire ja korralik. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FedXest
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2016
|
postitatud: 12.09.2018 20:35:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälupulgad, kõik korras, soovitan! Kiire ja soliidne tehing!  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
postitatud: 10.09.2018 21:16:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin Delli monitorid, kõik tip top  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
postitatud: 11.08.2018 14:17:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud NAS, kõik toimib ning tehing väga kiire! |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reneSharp
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2005
|
postitatud: 12.07.2018 12:40:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
sain vaba ruumi juurde  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
willu2
HV kasutaja
liitunud: 30.09.2007
|
postitatud: 17.06.2018 00:30:12 postituse pealkiri: mini |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ainult kiitus!
W2 _________________ <Parem ikka, kui mitte midagi> |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
postitatud: 05.06.2018 14:30:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Ostsin monitori. Kõik nagu lubatud ja kiiresti. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Geniuz
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2011
|
postitatud: 28.03.2018 17:49:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Sai läpakas ostetud, pole midagi ette heita. |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
postitatud: 18.03.2018 20:23:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Sai sülearvuti ostetud posti teel. Tehing kiire ning kaup korralik. Väga rahul ja julgen soovitada.  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
postitatud: 18.03.2018 19:35:48 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanpc
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2005
|
postitatud: 06.03.2018 12:11:13 postituse pealkiri: Ostsin monitori, töötab nagu peab! |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
black_dragon
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 18.12.2017 06:09:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| black_dragon kirjutas: |
Ostsin Dellile docki  |
... ja ostsin teise docki veel, ikka kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
black_dragon
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 15.12.2017 05:09:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin Dellile docki  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
postitatud: 09.12.2017 23:26:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Ostsin võrgukaardi, kõik tip-top. |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 07.12.2017 08:28:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Müüs suuremas koguses õhku  _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanapapi
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011
|
postitatud: 15.11.2017 18:38:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin docki. Tuli pakiautomaati ilusti pakitult kohale ja kõik töötas nii nagu peab.  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shader
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
postitatud: 13.11.2017 11:49:15 postituse pealkiri: pos |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori. Kiire diil, kiire postitamine, kaup korralik. Soovitan. _________________ I put the LAUGHTER in SLAUGHTER |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veljon
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2006
|
postitatud: 07.11.2017 14:14:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Kaup tehtud ja mina ostetud kastiga rahul! |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim499
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2002
|
postitatud: 31.10.2017 10:31:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Ostsin talt monitori, kõik igati korrektne. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
postitatud: 22.10.2017 14:32:15 postituse pealkiri: positiivne :D |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Müüs monitoori, kaup viisakas, ise olen rahul.  _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
postitatud: 19.10.2017 09:30:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vitman
HV veteran

liitunud: 15.04.2010
|
postitatud: 18.10.2017 10:31:14 postituse pealkiri: great seller ! |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
soovitan !  |
|
|
| Kommentaarid: 326 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
291 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
postitatud: 17.10.2017 07:36:48 postituse pealkiri: Lenovo |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korralik asjaajamine. |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanavares
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2007
|
postitatud: 14.10.2017 23:34:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
| Mälu käes ja töötab. Aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo89
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2016
|
postitatud: 29.09.2017 06:41:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostsin tahvel/läpaka, kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
postitatud: 25.09.2017 16:54:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Tegi sobiva diili  _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlapoiss
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2008
|
postitatud: 24.09.2017 13:48:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Sai üks mäkk ostetud, väga kiire müüja. Soovitan  _________________ Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist! |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
postitatud: 12.09.2017 08:26:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Ostis iPhone'i.
Jutt konkreetne ja tehing väga kiire ning korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
postitatud: 06.09.2017 12:33:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
250GB ssd soetatud  _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realist256
Aeg maha 10

liitunud: 11.01.2003
|
postitatud: 05.09.2017 00:06:04 postituse pealkiri: Positiivne ostu-müügi tehing |
|
Arvamus kasutajast [ matu21 ]: Positiivne |
|
Sai soetatud üks korralike Lenovo sülearvuti!
Kõik kiire ja korralik ning isend vastas kirjeldustele
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|