| autor |
sõnum |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
postitatud: 01.04.2024 22:09:40 postituse pealkiri: Hankook Ventus Prime 4 205/55/R16 suverehvid |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Soetasin suverehvid  _________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
postitatud: 11.03.2022 13:48:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
väga hea diil, teging kiire-korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassitoit
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2013
|
postitatud: 31.08.2020 19:23:47 postituse pealkiri: mobla |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Müüs telefoni - kõik nii nagu lubatud ja tehing sujus väga hästi.
Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexander_77
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
postitatud: 30.10.2018 17:10:44 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis123
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
postitatud: 29.08.2018 20:37:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Ostsin iPhone, kõik käis kiirelt. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
postitatud: 25.10.2017 19:52:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ühed rehvid sai võetud. Eks dilemma jääb, kuhu alla lähevad
Maa Mees _________________ Kõike saab korda teha. |
|
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RJ
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2011
|
postitatud: 12.10.2017 21:37:20 postituse pealkiri: rehvid |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Korralik müüa,soovitan. _________________ Kui hind on õige,liigub kaup ja raha kiiresti! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 02.06.2017 17:01:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne |
|
| Tegin teemasse OK hinnaga pakkumise, tema aga vastas et kaup ammu müüdud ja pole õigust pahane olla. |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 02.06.2017 16:04:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin.a
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2016
|
postitatud: 28.01.2017 11:57:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Ostsin telefoni, kaup aus ja diil kiire. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nadussee
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
|
postitatud: 06.06.2016 17:42:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ostsin LG telefoni. Kiire ja korralik äri. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
postitatud: 16.03.2016 18:52:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik, kaup ka kombes  _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e2janz
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2003
|
postitatud: 08.12.2015 10:28:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Ostsin jalgratta. Usaldusväärne ja sõnapidaja müüja. Tehing kiire ja ladus. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
postitatud: 10.01.2015 21:45:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Diil OK  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thetimmo
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2011
|
postitatud: 17.07.2014 21:37:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
ostsin posti teel kõlarid, kõik töötab ja kiirelt jõudsid kohale . _________________ Same shit different day. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sephiroth
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2002
|
postitatud: 26.03.2014 10:02:27 postituse pealkiri: Telefon |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Ostsin telefoni, olen rahul! |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alfie
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2008
|
postitatud: 29.12.2013 21:08:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
sain täitsa töötava telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
postitatud: 06.07.2011 18:11:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Sai kerge tehing tehtud. Kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
postitatud: 03.03.2011 22:11:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Vahetasime telefone.  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senja007
HV veteran

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 03.03.2011 18:07:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ostsin FS L7300  |
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
370 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
postitatud: 06.02.2011 19:40:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Sain kauba kätte:)
Ilusti pakendatud.
Tänud telefoni eest ja kilekottide eest(teised hakkasidki juba otsa saama:))
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 13.12.2010 20:59:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander007
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
postitatud: 06.11.2010 02:06:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ostsin T-särgi. Kõik toimis nagu kokku lepitud. Kuigi särk on mulle kahjuks liiga suur, seega müün selle vast kellelegi teisele. Soovitan!  _________________ www.metailor.ee |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauninho
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 17.10.2010 22:22:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik!  _________________ HV positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
postitatud: 14.10.2010 17:47:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Ostsin telefoni, kiire ja korralik tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
postitatud: 13.10.2010 17:36:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Äri korralik ja kaup korras  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 08.10.2010 19:28:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pal
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2005
|
postitatud: 02.10.2009 14:34:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Müüs oma vana teleka...kõik sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 12.02.2009 20:34:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni,
Kõik töötab ilusti |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roid Rat
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
postitatud: 20.01.2009 18:33:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
postitatud: 10.08.2008 21:54:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Ruuter käes ja kodus võrk püsti. Positiivne tegelane.  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
postitatud: 26.07.2008 10:26:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Sai äri tehtud, kaup kiirelt käes. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 16.06.2008 20:44:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
ostsin yhe arvuti kõik viimase peal  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 09.04.2008 14:20:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Andis osa asju mulle.  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 27.03.2008 22:36:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 11.02.2008 12:51:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
kaup korras,tegutsemine kiire.soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 22.12.2007 20:10:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne |
|
| hentz kirjutas: |
| kassu kirjutas: |
No kui sa nii tungivalt nõuad, siis 1:1 võib ju vahetada
Üldiselt asjad, mida mul vaja oleks (või pigem mis teeksid rõõmu) on PS2 või iPOD, muu hetkel vajalik on olemas. |
Hmm...no eks ma olen nõus  |
| kassu kirjutas: |
Ehh
Tegu oli pigem naljaga, sest pakkusid juba kolmandat korda vahetust seal teemas. Sry mul pole tõesti ühte kaamerat juurde vaja, paarist piisab, mis mul juba on. |
Mismoodi selline asi kõlab naljana? Ma olen nõus andma kõvasti väärtuslikuma asja sulle vahetuseks, ja sa teed nalja? normal |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulpihu
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 09.09.2007 18:52:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Mul on heameel, et sellise telefoni ostsin  _________________ Naudi päeva! |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 26.11.2006 20:27:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Howard
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2005
|
postitatud: 06.11.2006 23:33:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
Müüs telefoni mulle. Tehing väga korralik + lasi lisaraha eest telefoni puhastada enne müüki.
Aitäh 8) |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Semmi
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2006
|
postitatud: 09.08.2006 12:07:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
| Viis mult minema monitori, mis ees tilbendas kogu aeg. See on väga positiivne minumeelest! |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
postitatud: 02.04.2006 21:51:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
mina sain greibigini ja tema sai pentium 2 komplekti!
positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humax
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
postitatud: 31.03.2006 13:01:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne |
|
humax kirjutas:
50eeku
kassu kirjutas:
Sobib aga Cargoga ma seda kuhugi saatma ei hakka. Kui sul on mõni tuttav, kes selle minu käest ära võtab, siis palun
kassu kirjutas:
100 krooni on pakutud privas, seega eelmine pakkumine ei kehti enam, sry
mõttetu kasutaja.......... |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 24.03.2006 14:56:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 24.01.2005 17:28:54 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub |
|
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 0% 0 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 100% 3 häält
Ma panen tõesti jõhkralt negatiivseid, pole nagu minu süü eriti, kui sa oma lubadustest kinni pidada ei suuda. Selle tõttu mulle negatiivne panna on muidugi väga arukas, 10p ! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 23.01.2005 22:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne |
|
Paneb mõttetult negatiivseid .  _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
viimati muutis -xXx- 11.04.2005 16:27:06, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 05.01.2005 14:07:16 postituse pealkiri: Re: Mobla ost. |
|
| Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub |
|
| HotPop kirjutas: |
Müüs mulle mulle softi veaga telefoni.
Siis peksab segast, et annab softi paranduse eest ~100eek siis jälle ei anna.
Et mina olen selle mobiili niigi odavalt saanud jne. Selles teemas kus ta seda müüsin oligi hind nii madal!
Üldiselt .
Kõik! |
Huh, tema on oma postitust muutnud juba 3 korda. Huvitav, mis tuleb järgmiseks???
Ma olen talle juba miljon korda rääkinud, et kuna telefon oli minu käes nii lühikest aega, ei anna ma mingit garantiid. Kui pärast 10-ndat korda see jutt ikka veel segane tundub, siis sorry! Ja garantii puudumise tõttu oli hind tõesti väike, poole väiksem kui Börsis/Soovis! Kui hakata mind sõimama ja minu teistesse müügiteemadesse kirjutama, et kas ka need müüdavad asjad on softiveaga (õnneks oli tal endal mõistust ära kustutada), siis ei kavatsegi ma mingit omapoolset kompensatsiooni pakkuda!
Ära palun enam siia ega minu teemadesse kirjuta!!! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 04.01.2005 02:04:07 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub |
|
Irw, haugimälu!
Ja kusjuures jah, ma poleks pahandanud, kui sa oleksid seda rohkem uurinud või kui oleksid tahtnud selle kuhugi moblapoodi viia uurimiseks!!!! Mina olen nii ise teinud. No problems. |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
postitatud: 04.01.2005 00:42:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne |
|
| kassu kirjutas: |
| Müüsin talle telefoni ning oli jutt, et kuna mina olen selle telefoni omanik 2 nädalat olnud, siis mingit garantiid ma ei julge anda, muidugi lubasin telefoni uurida ja puurida nii palju, kui kulub. On ka olemas telefonide diagnostika, kui ta oleks selle soovinud sinna viia, oleksin ka muidugi nõus olnud. Kaks kolm päeva vend näppis seda menüüd igatpidi ja nüüd tuleb mulle seletama, et mingi softiviga on. Arvumus kasutajast HotPop - tüütu!!! |
Ega mina ei seleta siin midagi, seda ütles mob. tehnik mulle täna päeval!!!
Kas sulle oleks meeldinud kui ma oleks eda mobiili uurinud 1 tund?
Just selline ajavaru mul oli. Pealegi sellised vead ei pruugi kohe välja tulla. Kas ma olen tüütu? 2x olen ma sult MSNis mobiili kohta ainult küsinud!
1x siis kui ei osanud panna varjatuks oma mob.nrit ja teine täna päeval
kui utlesin sulle, et soft on vigane!!!
viimati muutis Henry 05.01.2005 01:46:23, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 03.01.2005 16:45:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub |
|
| Ma ju ütlesin, et telefon on minu käes 2 nädalat olnud ja selle ajaga on kõik perfektselt töötanud ning nii lühikese kasutamisaja tõttu ma garantiid ei saa anda. Alles olin väga aus ja nüüd vihased näod??? Mina ei ole mingit jama ajanud ning minu kasutamisega küll mingit softiviga välja ei tulnud. Ise proovisid ja nägid telefoni. Kui kahe nädala pärast sinu kasutamise tõttu display ka ei tööta, siis olen vist ka mina süüdi!!! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|