Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: kassu
avatar Kasutajast kassu

HV kasutaja
liitunud:  26.12.2002
viimane külastus:  03.06.2026 13:10:39
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  926
[0.02% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja kassu sõnumeid
www:  http://www.techradar.com
amet:  Ettevõtja
arvuti:  Macbook Pro + iPad Air + S20 Ultra
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt kassu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: kassu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 48 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 9% 5 häält
Sinu arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.04.2024 22:09:40    postituse pealkiri: Hankook Ventus Prime 4 205/55/R16 suverehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Soetasin suverehvid thumbs_up.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2022 13:48:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

väga hea diil, teging kiire-korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassitoit
HV kasutaja
kassitoit

liitunud: 26.12.2013



sõnumpostitatud: 31.08.2020 19:23:47    postituse pealkiri: mobla vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Müüs telefoni - kõik nii nagu lubatud ja tehing sujus väga hästi. thumbs_up.gif
Soovitan
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexander_77
Kreisi kasutaja
alexander_77

liitunud: 21.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2018 17:10:44    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Hea kaup, kõik hästi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matis123
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2018 20:37:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin iPhone, kõik käis kiirelt. Soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2017 19:52:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ühed rehvid sai võetud. Eks dilemma jääb, kuhu alla lähevad icon_cool.gif




Maa Mees
_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RJ
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011



sõnumpostitatud: 12.10.2017 21:37:20    postituse pealkiri: rehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Korralik müüa,soovitan.
_________________
Kui hind on õige,liigub kaup ja raha kiiresti!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2017 17:01:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne

Tegin teemasse OK hinnaga pakkumise, tema aga vastas et kaup ammu müüdud ja pole õigust pahane olla.
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2017 16:04:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin kella thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin.a
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2017 11:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kaup aus ja diil kiire.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nadussee
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2016 17:42:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin LG telefoni. Kiire ja korralik äri. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004



sõnumpostitatud: 16.03.2016 18:52:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik, kaup ka kombes icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e2janz
HV kasutaja
e2janz

liitunud: 31.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2015 10:28:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin jalgratta. Usaldusväärne ja sõnapidaja müüja. Tehing kiire ja ladus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2015 21:45:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Diil OK beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thetimmo
HV kasutaja
thetimmo

liitunud: 19.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2014 21:37:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

ostsin posti teel kõlarid, kõik töötab ja kiirelt jõudsid kohale thumbs_up.gif.
_________________
Same shit different day.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sephiroth
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2014 10:02:27    postituse pealkiri: Telefon vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin telefoni, olen rahul!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfie
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2013 21:08:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

sain täitsa töötava telefoni icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2011 18:11:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Sai kerge tehing tehtud. Kõik ok
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009



sõnumpostitatud: 03.03.2011 22:11:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Vahetasime telefone. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2011 18:07:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin FS L7300 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009



sõnumpostitatud: 06.02.2011 19:40:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Sain kauba kätte:)
Ilusti pakendatud.
Tänud telefoni eest ja kilekottide eest(teised hakkasidki juba otsa saama:))
Soovitan!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matis
HV kasutaja
matis

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2010 20:59:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Tehing läks sujuvalt thumbs_up.gif
_________________
https://www.e-abi.ee/ - Pangalingid, Smartposti, Post24 moodulid, Järelmaksumoodulid. Magento, Prestahop, Wordpress. Aktsepteerin Bitcoini!
Soovid lisada oma tooteid HinnaVaatlusesse? https://www.e-abi.ee/magento/kasulikud/product-exporter-and-multi-product-feed-generator-hinnavaatlus.html
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2010 02:06:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin T-särgi. Kõik toimis nagu kokku lepitud. Kuigi särk on mulle kahjuks liiga suur, seega müün selle vast kellelegi teisele. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 17.10.2010 22:22:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2010 17:47:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kiire ja korralik tehing.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2010 17:36:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Äri korralik ja kaup korras thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2010 19:28:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pal
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2005



sõnumpostitatud: 02.10.2009 14:34:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Müüs oma vana teleka...kõik sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 12.02.2009 20:34:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin telefoni,
Kõik töötab ilusti
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roid Rat
HV vaatleja
Roid Rat

liitunud: 04.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2009 18:33:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Usaldusväärne (y)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2008 21:54:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ruuter käes ja kodus võrk püsti. Positiivne tegelane. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2008 10:26:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Sai äri tehtud, kaup kiirelt käes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003



sõnumpostitatud: 16.06.2008 20:44:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

ostsin yhe arvuti kõik viimase peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2008 14:20:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Andis osa asju mulle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2008 22:36:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostis arvuti, kõik sujus kiirelt thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2008 12:51:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

kaup korras,tegutsemine kiire.soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2007 20:10:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne

hentz kirjutas:
kassu kirjutas:
No kui sa nii tungivalt nõuad, siis 1:1 võib ju vahetada icon_razz1.gif

Üldiselt asjad, mida mul vaja oleks (või pigem mis teeksid rõõmu) on PS2 või iPOD, muu hetkel vajalik on olemas.


Hmm...no eks ma olen nõus icon_wink.gif


kassu kirjutas:
Ehh

Tegu oli pigem naljaga, sest pakkusid juba kolmandat korda vahetust seal teemas. Sry mul pole tõesti ühte kaamerat juurde vaja, paarist piisab, mis mul juba on.


Mismoodi selline asi kõlab naljana? Ma olen nõus andma kõvasti väärtuslikuma asja sulle vahetuseks, ja sa teed nalja? normal
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003



sõnumpostitatud: 09.09.2007 18:52:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Mul on heameel, et sellise telefoni ostsin icon_smile.gif
_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2006 20:27:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Sain peaaegu koduuksel eseme kätte icon_smile.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Howard
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2006 23:33:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Müüs telefoni mulle. Tehing väga korralik + lasi lisaraha eest telefoni puhastada enne müüki. thumbs_up.gif

Aitäh 8)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006



sõnumpostitatud: 09.08.2006 12:07:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

Viis mult minema monitori, mis ees tilbendas kogu aeg. See on väga positiivne minumeelest!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2006 21:51:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

mina sain greibigini ja tema sai pentium 2 komplekti!
positiivne!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humax
Kreisi kasutaja
humax

liitunud: 01.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2006 13:01:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne

humax kirjutas:
50eeku
kassu kirjutas:
Sobib aga Cargoga ma seda kuhugi saatma ei hakka. Kui sul on mõni tuttav, kes selle minu käest ära võtab, siis palun
kassu kirjutas:
100 krooni on pakutud privas, seega eelmine pakkumine ei kehti enam, sry


mõttetu kasutaja..........
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 24.03.2006 14:56:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Positiivne

5+, kiire tehing
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2005 17:28:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub

Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 0% 0 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 100% 3 häält



Ma panen tõesti jõhkralt negatiivseid, pole nagu minu süü eriti, kui sa oma lubadustest kinni pidada ei suuda. Selle tõttu mulle negatiivne panna on muidugi väga arukas, 10p !
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 23.01.2005 22:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne

Paneb mõttetult negatiivseid . icon_evil.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...


viimati muutis -xXx- 11.04.2005 16:27:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2005 14:07:16    postituse pealkiri: Re: Mobla ost. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub

HotPop kirjutas:
Müüs mulle mulle softi veaga telefoni. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_evil.gif

Siis peksab segast, et annab softi paranduse eest ~100eek siis jälle ei anna.
Et mina olen selle mobiili niigi odavalt saanud jne. Selles teemas kus ta seda müüsin oligi hind nii madal!

Üldiselt icon_evil.gif .

Kõik!



Huh, tema on oma postitust muutnud juba 3 korda. Huvitav, mis tuleb järgmiseks???

Ma olen talle juba miljon korda rääkinud, et kuna telefon oli minu käes nii lühikest aega, ei anna ma mingit garantiid. Kui pärast 10-ndat korda see jutt ikka veel segane tundub, siis sorry! Ja garantii puudumise tõttu oli hind tõesti väike, poole väiksem kui Börsis/Soovis! Kui hakata mind sõimama ja minu teistesse müügiteemadesse kirjutama, et kas ka need müüdavad asjad on softiveaga (õnneks oli tal endal mõistust ära kustutada), siis ei kavatsegi ma mingit omapoolset kompensatsiooni pakkuda!

Ära palun enam siia ega minu teemadesse kirjuta!!!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2005 02:04:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub

Irw, haugimälu!
Ja kusjuures jah, ma poleks pahandanud, kui sa oleksid seda rohkem uurinud või kui oleksid tahtnud selle kuhugi moblapoodi viia uurimiseks!!!! Mina olen nii ise teinud. No problems.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004



sõnumpostitatud: 04.01.2005 00:42:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: Negatiivne

kassu kirjutas:
Müüsin talle telefoni ning oli jutt, et kuna mina olen selle telefoni omanik 2 nädalat olnud, siis mingit garantiid ma ei julge anda, muidugi lubasin telefoni uurida ja puurida nii palju, kui kulub. On ka olemas telefonide diagnostika, kui ta oleks selle soovinud sinna viia, oleksin ka muidugi nõus olnud. Kaks kolm päeva vend näppis seda menüüd igatpidi ja nüüd tuleb mulle seletama, et mingi softiviga on. Arvumus kasutajast HotPop - tüütu!!!


Ega mina ei seleta siin midagi, seda ütles mob. tehnik mulle täna päeval!!!
Kas sulle oleks meeldinud kui ma oleks eda mobiili uurinud 1 tund?
Just selline ajavaru mul oli. Pealegi sellised vead ei pruugi kohe välja tulla. Kas ma olen tüütu? 2x olen ma sult MSNis mobiili kohta ainult küsinud!
1x siis kui ei osanud panna varjatuks oma mob.nrit ja teine täna päeval
kui utlesin sulle, et soft on vigane!!!


viimati muutis Henry 05.01.2005 01:46:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2005 16:45:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kassu ]: puudub

Ma ju ütlesin, et telefon on minu käes 2 nädalat olnud ja selle ajaga on kõik perfektselt töötanud ning nii lühikese kasutamisaja tõttu ma garantiid ei saa anda. Alles olin väga aus ja nüüd vihased näod??? Mina ei ole mingit jama ajanud ning minu kasutamisega küll mingit softiviga välja ei tulnud. Ise proovisid ja nägid telefoni. Kui kahe nädala pärast sinu kasutamise tõttu display ka ei tööta, siis olen vist ka mina süüdi!!!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

kassu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 90% 36 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 10% 4 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.