| autor |
sõnum |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
postitatud: 08.07.2021 10:59:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Müüs monitori ja tõi kohale ka  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marex
HV kasutaja
liitunud: 23.06.2007
|
postitatud: 23.04.2021 19:54:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud arvutikast, diil oli kiire, tõi tunni jooksul ise kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
icetea
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006
|
postitatud: 05.10.2020 17:46:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gigabait
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2012
|
postitatud: 03.10.2020 20:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, tõrkeid ei esinenud. Aus müüja.  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Orbit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
postitatud: 30.09.2020 20:46:21 postituse pealkiri: Soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne müüa.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
postitatud: 30.09.2020 14:49:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leech
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
postitatud: 28.09.2020 12:53:32 postituse pealkiri: 3600 |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heigins
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2019
|
postitatud: 27.08.2020 19:28:35 postituse pealkiri: Arvuti |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Positiivne käest-kätte tehing.  _________________ Jõudu! |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaar3l
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.05.2005
|
postitatud: 20.07.2020 20:42:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin käekella. Kõik väga viis! |
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IntZ
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2002
|
postitatud: 03.05.2020 23:23:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin lauaarvuti, kõik nii nagu lubatud, toimib hästi. Tehing läks libedalt, tõi kauba trepile ära -- abiks valida müüja samast majast . Oli lahkelt valmis vajadusel paar lisakaablit ka kaasa andma. Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
postitatud: 26.02.2020 16:56:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Müüs toiteploki! Peale kauba sain 3 kommi ka kotis!  _________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
postitatud: 18.02.2020 20:51:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Tegime tahvlidiili, kõik sujus kiirelt ja tõrgeteta. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11do
HV kasutaja
liitunud: 27.06.2017
|
postitatud: 10.02.2020 03:46:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin videokaardi käest-kätte, kõik okei! |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doodlz
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2016
|
postitatud: 09.02.2020 20:36:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Väga mõistlik inimene, pidime diili tegema. Kahjuks jäi tegemata. Mees kandis raha kontole tagasi.  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
postitatud: 08.02.2020 12:21:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Sai klaver ostetud, kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimold
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2004
|
postitatud: 02.02.2020 18:37:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Toimus kiire tehing(CPU+MB), kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chpp
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2012
|
postitatud: 08.12.2019 00:08:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin lauaarvuti, maksin ette. 5+ suhtlus ja asjatundlikkus. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stig
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2009
|
postitatud: 24.11.2019 01:58:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krixxxx
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2014
|
postitatud: 31.10.2019 21:48:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri. Kõik nagu kokkulepitud. Olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nr2
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2008
|
postitatud: 08.08.2019 23:58:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin rooli, kõik läks kiirelt ja hästi! |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6tu
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 18.07.2019 21:29:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin kella. Tehing kiire ja kaup korralik, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rko
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2013
|
postitatud: 03.07.2019 09:35:13 postituse pealkiri: Y530 |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvuti. Kõik tip-top- kiire ja meeldiv tehing. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 04.04.2019 08:36:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostis gpu  |
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cretzky
HV kasutaja
liitunud: 10.02.2002
|
postitatud: 17.02.2019 17:37:20 postituse pealkiri: Usaldusväärne |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Kandsin raha ette ja sain prose nagu lubatud Smartist kätte.
Kõk sujus ja soovitan _________________ www.artogram.eu |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serest
Aeg Maha 2a
liitunud: 26.11.2012
|
postitatud: 15.06.2018 22:15:58 postituse pealkiri: #tagasiside |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud unistuse arvuti , viitsis tulla Tartust Tallinnasse , aus ja korralik inimene , soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
postitatud: 02.04.2018 22:42:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Müüs vägagi korraliku GPU ning tuli suuresti vastu nii hinna kui transpordi osas. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rops123
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2012
|
postitatud: 19.03.2018 17:49:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin klapid, tegutses kiirelt  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
postitatud: 17.03.2018 17:53:33 postituse pealkiri: #tagasiside |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi, kõik sujus ladusalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerhard
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008
|
postitatud: 15.12.2017 09:06:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sai ostetud emaplaat ja prose . Aus ja korralik soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 05.12.2017 13:08:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sain korraliku videokaardi! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assaa
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2007
|
postitatud: 01.09.2017 10:08:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kasutatud läpaka. Hea kiire tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 11.08.2017 08:58:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trapixgami
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2014
|
postitatud: 09.08.2017 14:21:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostis monitori, käis rahad ette ja väga vastutulelik  |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 31.07.2017 22:44:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
sai siis möni aeg tagasi üks viidik ostetud ... isegi töötas  _________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carlsair
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2016
|
postitatud: 04.07.2017 21:23:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhelin
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 30.06.2017 20:30:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Müüs monitori, kiire tehing  _________________ Hooldan ja remondin süle-ja lauaarvuteid:) |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3NERT
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2014
|
postitatud: 30.06.2017 02:34:32 postituse pealkiri: Kiitus hea tehingu eest! |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Sai müüdud kasutajale SteelSeries 6Gv2 klaviatuur. Maksis ettemaksuga, on hea suhtumisega ning usaldusväärne. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lx122
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2012
|
postitatud: 22.06.2017 11:47:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD. Kõik kiiresti ja korralikult! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parksa
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
postitatud: 16.06.2017 20:38:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Asjalik tegutsemine ja meeldiv suhtlus. Positiivne emotsioon kaupa tehes! |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Orbit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
postitatud: 13.06.2017 22:30:38 postituse pealkiri: Soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne inimine.
Kandsin raha ette, saatis kaupa Cargobussiga.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
postitatud: 08.06.2017 16:05:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 08.06.2017 09:13:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Saime kenasti tehingu tehtud kaugjuhtimise teel  _________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The RED
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2015
|
postitatud: 26.05.2017 11:26:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi ja protsessori |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
postitatud: 19.05.2017 19:03:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing  _________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
postitatud: 27.02.2017 14:48:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostis roti  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AVA
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2014
|
postitatud: 25.12.2016 14:49:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin SSD  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 04.09.2016 19:06:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori ja kõvaketta, lubas hiljem paar puudujäävat asja järgi saata ja nii tegigi. Usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slavak
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2013
|
postitatud: 15.08.2016 07:25:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sai korralik arvuti ostetud, tehing oli kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
postitatud: 12.05.2016 08:31:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Sai pill ostetud. Kõik sujus libedalt, võib soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
postitatud: 25.04.2016 17:40:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Caspar08 ]: Positiivne |
|
Võtsin mängu ligi.
Tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|