| autor |
sõnum |
madmanmud
HV veteran
liitunud: 22.05.2005
|
postitatud: 04.10.2020 17:48:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
ostsin btc mobo. kõik nagu peab.  |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
197 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hddadhd
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2014
|
postitatud: 21.09.2020 19:53:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, väga mõistlik müüja, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
postitatud: 18.09.2020 12:00:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Kiire diil.
Toimetas kauba kätte Tll poole liikudes.
Soovitan _________________ "Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back. |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.09.2004
|
postitatud: 17.09.2020 21:02:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, kiire diil  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henzorro
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2009
|
postitatud: 28.08.2020 19:38:12 postituse pealkiri: norm vana |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
pakkus, tuli, nägi ja ostis.
10/10 would sell again |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
postitatud: 05.08.2020 13:15:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
ostis mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juiced
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2008
|
postitatud: 08.07.2020 14:54:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Müüsin paar jubinat, kiire korralik tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 30.06.2020 15:31:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostis hunniku juppe. Kokkuleppest tehinguni silmapilkselt _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wyx66
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2007
|
postitatud: 01.09.2018 10:35:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Kiire positiivne tehing, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 24.05.2018 12:47:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reisengof
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2015
|
postitatud: 13.01.2017 14:40:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori , kõik sujus kiiresti. Soovitan soojalt!  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gert01
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2016
|
postitatud: 06.09.2016 14:48:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Müüsin klaviatuuri ja hiire, tehing oli mõnus ja kiire. Käisin ette ja sain ka oma tasu. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
900D
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2009
|
postitatud: 02.09.2016 18:16:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roushie
HV kasutaja
liitunud: 15.09.2012
|
postitatud: 20.05.2016 20:38:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD, tehing kiire ja kaup korralik! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Orps
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2004
|
postitatud: 18.05.2016 22:12:03 postituse pealkiri: Samsung SSD 850 EVO 500GB |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Sai ostetud SSD. Müüja tõi kauba õigel ajal kohale. Kaup korralik.
Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 18.05.2016 16:57:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin Samsung 850 evo 512gb ssd.
Palju parem kui poodi minna ja sealt osta. Müüja oli väga vastutulelik ja ma sain väga kiirelt asjad aetud. A++, soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri_
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2015
|
postitatud: 17.05.2016 16:04:45 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD. Kõik väga hea. Samal päeval pani asjad kiiresti posti. Soovitan.[/img] |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HZo
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009
|
postitatud: 17.05.2016 05:31:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Müüs SSD. Tehing kiire ja korralik. Kindlasti soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eestlane10
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2015
|
postitatud: 16.05.2016 19:48:02 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD, tõi kiiresti ukse ette kohale. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joonlaud
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2016
|
postitatud: 12.05.2016 15:04:15 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostin ta käest ssd ketta. Üldiselt jättis hea mulje ja kiiresti said asjad aetud. Soovitan . |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 02.05.2016 17:24:19 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Sain SSD, 5+ tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 01.05.2016 18:55:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin Xbox One'i. Kõik kiire ja korrektne  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 18.02.2016 20:41:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m3silan3
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2015
|
postitatud: 11.02.2016 00:03:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
| Müüs SSD ketta, tõi päris lähedale kohale ka. Legit. |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 09.02.2016 14:10:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerhentz
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2009
|
postitatud: 02.02.2016 00:54:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin käest-kätte SSD ketta, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadblade
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2012
|
postitatud: 29.01.2016 21:59:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Müüs SSD, oli valmis ise ka kohale tulema
Ketas ok! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
postitatud: 25.01.2016 18:22:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Müüs SSD, kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 22.01.2016 10:14:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Sain hea SSD ketta, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alanlaul02
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2014
|
postitatud: 20.01.2016 16:41:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri. Helistasin ja poole tunni pärast tõi ise kauba kohale.
Viisakas, kiire ja asjalik.
Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
postitatud: 02.01.2016 14:34:53 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Kodek |
|
Arvamus kasutajast [ Kodek ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti, monitori ja kõlarid. Väga lahe tüüp. Soovitan!  _________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|