Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Trek
avatar Kasutajast Trek

HV kasutaja
liitunud:  01.08.2003
viimane külastus:  18.11.2025 20:20:47
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  620
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Trek sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Trek
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Trek
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 79 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Trek ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2024 23:43:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Müüs mulle laheda aparaadi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2023 10:14:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostis Apple Watchi, tehing kiiresti ja sujuvalt tehtud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2023 01:24:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin AR Prillid posti teel, kõik väga heas korras ja töötab ilusti!
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2023 15:30:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Rahulik käest-kätte tehing, 5+
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2023 13:47:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Müüs laadimisaluse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GPS+
HV vaatleja
GPS+

liitunud: 25.04.2015



sõnumpostitatud: 06.03.2023 12:42:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Tehing ise igati positiivses võtmes
Plaan oli ka hilisemalt veel midagi,
aga noh...
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2022 21:37:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Müüs gimbali. Harva kasutaks, aga vahel siiski vaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2022 07:08:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Kõik korras, üks klaviatuur ja hiir ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kovanaama
HV Guru
Kovanaama

liitunud: 28.10.2014



sõnumpostitatud: 01.09.2022 14:37:13    postituse pealkiri: A+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

ostin telefoni. kõik vastab kirjeldusele. müüja on tore beer_yum.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2022 10:10:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin monitori. thumbs_up.gif
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2022 20:59:00    postituse pealkiri: Monitor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin kaasaskantava monitori. Kõik sujus kiirelt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2021 19:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Müüs väga korraliku tahvli.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2020 04:21:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Müüsin telefoni, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkr7
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2018


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2020 20:47:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Kiire ja aus tehing, 5+
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2020 16:36:40    postituse pealkiri: diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin adapteri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011



sõnumpostitatud: 11.11.2019 16:27:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Sai erinevaid asju ostetud ja kaup ilusti käes. Minupoolt positiivne kirja thumbs_up.gif .
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2019 21:32:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Soetasin WIFI ruuteri.
Kuidas töötab, näitab aeg icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2019 13:12:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Sai üks läpakas ostetud, meeldiv ja kiire äri. Muide, aku peab isegi üle poole tunni!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004



sõnumpostitatud: 04.11.2019 21:39:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Sain kiirelt omale asendus kohvitegija, superluks icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2019 17:11:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Müüs vana kasti. Kõik nii nagu lubatud. Vastutulelik kasutaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2019 19:08:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

5+
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?•igeJürka
HV vaatleja
?•igeJürka

liitunud: 06.04.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2019 14:46:18    postituse pealkiri: Hea tüüp vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin mikrofoni, tehing käis kähku ja asi oli hästi pakitud. Olen väga rahul.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2019 18:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

ostis SSD, kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2019 12:37:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostis telefoni. Kõik ok.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2018 18:08:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2018 09:22:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Sai ostetud surface pro 4. Selle raha eest kaasaskantavust ja läpakat küll
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009



sõnumpostitatud: 05.04.2018 14:20:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

korralik ostja
_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2017 22:31:48    postituse pealkiri: RPi zero vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Kaup korralik ja tehing sujus suurepäraselt.
Teinekordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2017 12:31:47    postituse pealkiri: telefoniost vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Sai mobla ostetud thumbs_up.gif kõik toimib kuis vaja, soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonisk
HV vaatleja
tonisk

liitunud: 19.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2017 18:51:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Diil kiire ja tuli ise järele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxxy
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2015 01:04:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

kodanikult x220t ja toimetab
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thevass
HV veteran
thevass

liitunud: 14.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2015 15:51:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin fitness trackeri. Kõik sujus hästi.
_________________
Full Clip

Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parody
HV vaatleja
Parody

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2015 23:50:36    postituse pealkiri: Note 1 usb vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostetud vidin oli vigane ja mees maksis raha tagasi.

Müts maha selliste ausate inimeste ees. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2014 03:22:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin eelmise aasta detsembris Dell P2211H monitori.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
farik666
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2014 21:12:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin ketta, tekkisid küll väikesed ettenägematud probleemid, kuid müüja reageeris operatiivselt ja lõpplahendus positiivne. Soovitan.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2013 15:35:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

ostsin molu, koik tipp-topp - diil ja molu ja müüja :p
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paffy
HV kasutaja
Paffy

liitunud: 09.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2013 20:08:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2013 07:01:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2013 09:54:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2013 14:18:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Suutsin küll väikese segaduse tekitada kauba omadustega, aga probleem sai kiirelt mõlemaid pooli rahuldava lahenduse. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 30.10.2012 16:37:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Ostis läpaka laadija + plastikud natukene, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2012 14:48:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Tiptop. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2011 21:55:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

ostis mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malibu
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2011 20:12:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Korralik kaup ja kiire tehing. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2011 23:25:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Helistas ja viis ära icon_wink.gif



thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k455
HV kasutaja
k455

liitunud: 24.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2011 02:36:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Kuigi vidin ise oli väike, mille ostsin, on tehing ikkagi positiivne. Viitsis tulla ja koju kätte ära tuua!
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skymanuva
Kreisi kasutaja
skymanuva

liitunud: 02.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2011 10:51:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

ostsin zalmani jahutust. väga kiire tehing. 5+
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2010 10:40:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

kiire ja korralik tehing!
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2010 14:47:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

Parseldas väga viis mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2009 18:17:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Trek ]: Positiivne

tegime äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Trek arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 106 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.