Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Paulie
avatar Kasutajast Paulie

Kreisi kasutaja
liitunud:  06.08.2005
viimane külastus:  02.09.2022 15:03:55
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1121
[0.02% kõigist / 0.15 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Paulie sõnumeid
kontakt Paulie
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Paulie
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Paulie ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2018 21:34:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Müüsin ühe videokaardi, saime kenasti kaubale. icon_smile.gif Tänan!
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2014 20:44:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kiire ja sujuv tehing. Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.06.2011 18:34:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

monitor ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 19.04.2011 23:45:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Vana hea Cyp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Putux
HV vaatleja
Putux

liitunud: 06.08.2005



sõnumpostitatud: 14.03.2011 12:30:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kiire ja probleemideta tehing. Soovitan ja tänan hea kauba eest!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit62
HV kasutaja
tiit62

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 03.03.2011 18:15:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

ostsin wifi kaardi kõik laabus kenasti tegemist on viisaka noormehega ja usaldusväärne ka , soovitan thumbs_up.gif
_________________
olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoff
HV veteran

liitunud: 11.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2011 12:57:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Olen tänulik hea emaplaadi eest.
Kommentaarid: 287 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2010 12:48:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostsis assassins creed 2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 09.02.2010 00:00:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Tehing kiire thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2010 22:44:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2009 17:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Sai müüdud kaabel. Tehing oli kiire ja hea.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2008 16:16:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostsin mõned vidinad, paistab, et toimivad nii nagu lubatud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kadett99
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2008 22:43:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Positiivne ostu kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2008 20:02:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2007 11:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostis läppari, väga kiire tegutsemine.
Kõik super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commrade_1
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2006



sõnumpostitatud: 12.07.2007 14:17:45    postituse pealkiri: Müüjalt ostjale vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostis arvutit. Kui on hea ostja, siis tehing toimub ilma probleemideta. Soovitan.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004



sõnumpostitatud: 08.02.2007 17:46:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

ostis arvuti, raha kiirelt, julgen soovitada!
_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2007 09:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Edukas äritehing, !
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005



sõnumpostitatud: 18.01.2007 12:11:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: puudub

Winterwind kirjutas:
ostetud X1900GT töötab nagu peab.
loodetavasti saab ülejäänud nänni ka varsti nagu kokku lepitud.
igatahes positiivne thumbs_up.gif

Kui mina lubasin, siis nii ka jääb icon_wink.gif
29 jaanuar läheb posti.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2007 22:20:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

ostetud X1900GT töötab nagu peab.
loodetavasti saab ülejäänud nänni ka varsti nagu kokku lepitud.
igatahes positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mike34
HV kasutaja
mike34

liitunud: 15.11.2003



sõnumpostitatud: 03.12.2006 22:39:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

icon_biggrin.gif SOOVITAN thumbs_up.gif
_________________
Arvuteid vahetame tavaliselt aeg ajalt aga inimesi mitte !!!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2006 18:20:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Sai mälu ostetud.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2006 00:37:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

ärilise kogemuseni ma seekord temaga ei jõudnud,aga jutu põhjal igati normaalne HV kasutaja thumbs_up.gif arvan et ei kõhklekski vajadusel äri tegemast icon_smile.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deodor Ant
HV kasutaja
Deodor Ant

liitunud: 11.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2006 16:25:22    postituse pealkiri: austan teda :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ärikogemust temaga pole, kuid äärmiselt sõbralik konsultatsioon tuli tema poolt ikkagi.
Küsida võib kõike thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2006 08:59:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostis läpaka. Kõik OK! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2006 16:41:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kaup vastas kirjeldusele. Kiire ostu-müügitehing toimus probleemideta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005



sõnumpostitatud: 01.09.2006 00:44:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

kiire ja sujuv äritehing, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004



sõnumpostitatud: 31.08.2006 02:20:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

sai väike biznizz maha visatud, mittekuimidagi halba pole öelda icon_wink.gif
kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2006 14:19:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

ostsin vidio
kõik oli nii nagu pidi olema ja kaup jõudis õieaegselt kohale, nagu lubatud
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 12.08.2006 22:59:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kasutaja Paulie juhtis tähelepanu, et nagu mille eest hinnang antud ja ei suutnud minagi meenutada.
Ju siis läks segi kellegagi. Aga noh, sai kunagi kaupa tehtud ja anname siis ühe plussi selle eest veel thumbs_up.gif


viimati muutis jägaja 15.08.2006 02:21:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2006 17:45:14    postituse pealkiri: Ostis kõvaketta vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kõik jonksus thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 31.07.2006 18:01:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Sain ühe kena Razeri hiire . Ühtegi tõrget ei tekkinud .
Võib äri teha icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laanimies
HV kasutaja
Laanimies

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.07.2006 15:40:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2006 18:06:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Hea ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005



sõnumpostitatud: 19.07.2006 17:05:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostsin helikaarti. Kõik töötab tehing kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2006 22:14:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostsin Video. Kahjuks pole vee lproovida õnnestunud, aga loodame, et asi ikka täies töökorras.
Kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 15.06.2006 19:42:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Toiteplokk soetatud, loodetavasti töötab hästi thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jey
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002



sõnumpostitatud: 15.06.2006 16:54:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Jälle üks korda läinud diil tehtud. OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2006 19:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Minul puhkavad kõrvad. Sai head kõlarid ostetud. thumbs_up.gif
Tassis kasti autosse ka.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 07.05.2006 16:47:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Silmad kohe puhkavad vaadates uut monitori icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jey
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002



sõnumpostitatud: 05.05.2006 14:34:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Sõnapidaja ostja. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2006 16:34:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

positiivne kogemus omandatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 04.03.2006 10:42:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Tegi mu arvuti pildituks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 03.03.2006 19:06:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

sõitsime ikka päris palju icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 17:17:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

hea ärikogemus, soovitame siis ka teistele icon_smile.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2006 20:56:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

sai edukalt tehtud vahetus ja olen uue kaubaga igati rahul!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2005 14:09:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Ostetud helikaart.
Igati OK.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2005 17:23:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

köik töötas!
ostsin mälu.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2005 19:43:56    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Paulie vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Paulie ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Paulie arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 40 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.