| autor |
sõnum |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
postitatud: 15.10.2023 09:08:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 14.10.2023 16:10:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
postitatud: 07.10.2023 16:08:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
 _________________ -_- |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haart
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 07.02.2022 00:49:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Ostis ruuteri, kõik läks ladusalt. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rapboy
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
postitatud: 08.11.2020 21:16:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis gpu. Kiire tehing. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fluffyqt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2013
|
postitatud: 15.03.2019 14:49:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin korpuse. Kõik bueno, kiire diil.
Soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
postitatud: 12.03.2019 21:25:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapsauss
HV veteran

liitunud: 07.12.2002
|
postitatud: 22.02.2019 08:35:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Kõik tibens-tobens!  _________________ Õnnetusi ikka juhtub .. |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virus
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 19.01.2019 23:47:53 postituse pealkiri: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Esmapilgul kõik OK! _________________ Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!" |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 02.01.2019 20:47:56 postituse pealkiri: Ostsin korpuse |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kasutatud korpuse, kõik norm |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj z.z.
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2007
|
postitatud: 17.10.2017 22:41:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
postitatud: 14.01.2015 18:11:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis ühe vanema prose. Eesti Post küll venis aga ostja oli kannatlik  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 09.06.2014 01:16:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Sain täpselt selle kaardi mis vaja  _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD64
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2006
|
postitatud: 28.05.2014 10:38:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Müüs videokaardi, diil kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrock
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2012
|
postitatud: 17.04.2014 17:14:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Müüs mälud, kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
postitatud: 16.04.2014 18:16:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Tegime diili.  _________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brandnew
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2008
|
postitatud: 08.04.2014 22:27:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Sõbralik, kiire, konkreetne. Ostsin videokaardi. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zettler
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2007
|
postitatud: 24.03.2014 22:24:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Saatis postiga. Kõik nagu pidi!  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 06.03.2014 17:08:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
müüsin mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
postitatud: 26.01.2014 20:05:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Viis 2 iidvana kõvaketast jalust ära  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
postitatud: 22.12.2013 22:32:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Tehing kiire ja kõik nagu lubatud, soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priit
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2001
|
postitatud: 04.07.2013 10:06:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, kõik käis nii nagu kokku lepitud, esialgsete katsetustulemuste põhjal mälud korras  |
|
|
| Kommentaarid: 205 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
postitatud: 25.06.2013 20:29:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ mart006 ]: puudub |
|
| MorroW kirjutas: |
Tegin tema müügiteemas OK + postikulu pakkumise.
Järgnes pikk ootamine, mitme päeva pärast saabus PS et "kas käest-kätte sobib?".
Kuna mina Tartus ja müüja Tallinnas, siis ei sobinud.
Vastust ei tulnud, paari päeva pärast saatsin priva küsimustega et kaugel kaup on
ning seadsin oma poolseks tingimuseks, et ettemaksu ei tee, kuna asi kahtlane.
Viivitusega tuli vastus, et "siis jääb äri katki".
Nüüd leidsin, et teema on arhiivi tõstetud, sest staatus "müüdud".
Viimastele privadele pole kasutaja enam vastanud.
Jätan märgi maha teistele infoks. Ei ütle, et kasutaja tahtis midagi pahatahtlikku,
kuid selline venitamine + lisatingimuste hilisem lisamine pole viisakas.
Hetkel tean niipalju, et teine posti teel kauba soovija samast teemast pole ka kaupa saanud. |
Minu poolt saadetud vastus:
| tsitaat: |
mart006 kirjutas:
Vastuseks minule antud hinnangule:
Mingeid lisatingimusi selles teemas polnud. Kauba saatmine siia-sinna on lisatingimus, ning selles suhtes tuleb saatmise vajadusel saatmises eraldi kokku leppida. Kauba müümine ei kohusta mind seda mitte kuhugi saatma, kuigi sa seda nõuad.
Samuti on kauba müümise tingimuseks ettemaks või käest-kätte tehing sularahas.
Kasutaja MorroW: See, et sa avalikus foorumis mingi kauba eest pakud oma hinna oma tarnetingimustega ei kohusta kedagi veel sulle seda kaupa müüma, seda enam et sa ähvardad ettemaksu mittetasumisega ja oled ülbe suhtumisega. Korrigeeri oma käitumist ja väldi edaspidi teiste kasutajate maine mustamist ning järgmine tehing on sulle palju meeldivam.
Kõik kasutajad on teemas mainitud kaubad kätte saanud.
Teema venis, kuna olin arvutist eemal. |
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
postitatud: 16.04.2013 20:25:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Neutraalne |
|
Tegin tema müügiteemas OK + postikulu pakkumise.
Järgnes pikk ootamine, mitme päeva pärast saabus PS et "kas käest-kätte sobib?".
Kuna mina Tartus ja müüja Tallinnas, siis ei sobinud.
Vastust ei tulnud, paari päeva pärast saatsin priva küsimustega et kaugel kaup on
ning seadsin oma poolseks tingimuseks, et ettemaksu ei tee, kuna asi kahtlane.
Viivitusega tuli vastus, et "siis jääb äri katki".
Nüüd leidsin, et teema on arhiivi tõstetud, sest staatus "müüdud".
Viimastele privadele pole kasutaja enam vastanud.
Jätan märgi maha teistele infoks. Ei ütle, et kasutaja tahtis midagi pahatahtlikku,
kuid selline venitamine + lisatingimuste hilisem lisamine pole viisakas.
Hetkel tean niipalju, et teine posti teel kauba soovija samast teemast pole ka kaupa saanud. |
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 29.03.2013 19:59:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Müüsin Dell Optiplex 760. |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R0lf
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006
|
postitatud: 29.03.2013 15:04:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, kaup aus ja tehing operatiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EkzaliK
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2013
|
postitatud: 22.03.2013 13:00:15 postituse pealkiri: Kõvaketas |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta, väga lahke ja super müüja. Soovitan julgelt!  _________________ Rahulik AHV |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jimbeam
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2009
|
postitatud: 20.03.2013 17:54:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Sai üks läpatsi LCD ja korpus ostetud. Kaup oli korralik ja kokkulepped toimisid. _________________ O:Latitude D420 korraliku aku |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010
|
postitatud: 08.03.2013 00:58:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis kiibistiku jahutuse bloki, väga asjalik, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
postitatud: 06.03.2013 07:43:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Ostis vesijahutuspumba. Kõik positiivne, hea niisamagi juttu ajada. |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiki
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 28.01.2013 01:30:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 07.10.2012 19:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Korduvalt tehinguid tehtud, igati võib rahule jääda  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
postitatud: 28.05.2012 18:19:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis mälud, kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 14.05.2012 21:45:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Ostis läpaka. Kiire ja meeldiv tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 20.04.2012 10:29:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kasutatud video MSI 480GTX. Väga heas korras kaup! |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VinZe
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2005
|
postitatud: 18.02.2012 11:12:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Sai monitor ostetud, kiire ja sujuv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
postitatud: 22.01.2012 17:06:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
müüsin asju ja kõik sujus ladusalt  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
postitatud: 09.06.2011 20:59:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Tagantjärgi üks positiivne panemata ning ka tänagi lisandus üks.  |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 17.03.2010 20:01:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Woofer vahetas omanikku. Veidi jootmist ja 2 krooni eest komponente = ülearugi bassi.  _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
postitatud: 12.03.2010 20:41:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Täiesti OK diil. Sai lõpuks üks telkar ostetud ja seeläbi hulk ruumi köögis vabaks  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jannes
HV Guru

liitunud: 28.05.2004
|
postitatud: 04.02.2009 00:09:34 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: mart006 |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Müüs Audese kõlarid. Summa korralik, hind hea.
Asjalik kontakt, kiire tehing ja kvaliteetne kaup.
Positiivne kogemus, äri teeks teinekordki, soovitan!
P.S. Olen nende Bluesidega tõesti väga rahul, aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 14.10.2008 19:37:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Kaup käes, nii nagu peab ja vorst vorsti vastu :p Kõik ok, vastutulelik inimene isegi öösel lasi ennast segada, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 03.04.2008 20:27:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Sain monitori omanikuks, igati asjalik tegelane
Soovitan  _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 24.03.2008 22:16:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
sai vanem pihuarvuti ostetud kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 11.03.2008 17:59:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
Asjalik tegelane, sai väga hea hinnaga väga hea helikaart hangitud
Seekord minu poolt diil venis, kuid lõpuks sai siiski asja. _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phenS
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2006
|
postitatud: 05.03.2008 18:40:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
| Sai tegelaselt mobo soetatud, kõik nii nagu kokku sai lepitud. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
postitatud: 03.03.2008 11:24:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
kiire positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slava77
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2004
|
postitatud: 02.03.2008 21:32:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
postitatud: 01.03.2008 19:39:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oku234
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
postitatud: 01.03.2008 02:24:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|