Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: D3vil.ee
avatar Kasutajast D3vil.ee

HV kasutaja
liitunud:  29.06.2003
viimane külastus:  09.06.2025 14:45:43
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  252
[0.00% kõigist / 0.03 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja D3vil.ee sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt D3vil.ee
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: D3vil.ee
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 38 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
LambiKass
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2022



sõnumpostitatud: 27.05.2025 19:13:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin GPU
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M0rr1son
HV kasutaja
M0rr1son

liitunud: 28.05.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2022 22:13:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostis gpu, kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l4d
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2022 18:05:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Soovitan!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2021 21:19:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin PS5 kaamera, tõi juba samal õhtul lahkelt koju kätte ära. Igati tiptop.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rook1e
HV kasutaja
rook1e

liitunud: 22.10.2012



sõnumpostitatud: 07.05.2021 21:35:44    postituse pealkiri: ostsin laptopi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin laptopi. Kaup korralik. Väga meeldiv tehing.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2021 19:08:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Taas positiivne.
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2020 23:47:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sain konsooli thumbs_up.gif
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sussik
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2020 07:13:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

müüs teleka, kiire ja korrektne tehing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
archie777
HV vaatleja
archie777

liitunud: 12.06.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2018 01:13:42    postituse pealkiri: ostis videokaardi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

OStis videokaardi, tehing oli kiire ja mugav.
_________________
Parimatega,
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2018 15:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Meeldiv ja kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitman
HV veteran
Vitman

liitunud: 15.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2017 21:49:16    postituse pealkiri: 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

ostan 970gtx .. k6ik tip top !!
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 291
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2016 16:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Toimetasin kätte video.
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015



sõnumpostitatud: 17.12.2016 17:52:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

5+ diil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 20.10.2015 14:14:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin PS4 mängu, kõik sujus ilma probleemideta ja kiirelt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2015 20:40:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Müüsin PS4 mängu, tuli ise kaubale järele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2015 17:28:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

ostsin hiire tip top
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2014 15:37:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Meeldiv ja kiire tehing. Soovitan!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2014 21:47:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin mälud, kõik ok. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2013 15:53:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Jätkuvalt positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2013 18:02:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Müüs videokaarti, pakkis väga korralikult ja kõik käis kiiresti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2011 14:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

väga positiivne kogemus jälle - kiirelt ostetud videokaart.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2011 20:39:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Kiirelt ja konkreetselt sai kaubad tehtud , 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2011 11:15:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Oli väga abivalmis ja kiire ostja!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2010 09:00:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Mõnus äri thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005



sõnumpostitatud: 06.05.2010 01:21:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

saatis sc2 key thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2010 23:59:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sai väike diil tehtud beer_yum.gif + beer_yum.gif + beer_yum.gif + beer_yum.gif = thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2009 18:27:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostis kõvaketta, raha tundub ehtne olevat icon_biggrin.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 08:43:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sai jällegi äri tehtud, kõik sujus suurepäraselt
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2009 10:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Igati aus ja vastutulelik AHV
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2009 09:23:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Kõik laabus kenasti. Igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2007 16:06:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sai siis mälu ostetud, kaup korralik ja tehing kiire icon_smile.gif
Igati positiivne thumbs_up.gif
_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2007 12:17:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sai Gigabyte 7600GT ostetud. Tõi ise kohale ja kaart korralik nii, et Minu poolt soovitused thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2007 20:40:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Sai mälu ostetud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2007 09:09:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

ostetud prose töötab thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HvNewUser
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004



sõnumpostitatud: 18.02.2007 19:39:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin läbi sõbra tema käest monitori. Väga aktiivne ja vastutulelik kodanik. Kaup ka korralik. Soovitan!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2006 22:39:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin prose ja jäin kaubaga rahule. 8)

Peaaegu oleks diili eest positiivne panemata jäänud, kuna mul polnud õrna aimugi, kellega ma äri ajasin. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2006 17:41:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

ostsin 6600gt
igati korralik kaart ja tolmu sain ka pealekauba kaasa icon_biggrin.gif
aga jah igati positiivne kogemus, äri sai kiirelt tehtud
väga täpselt oli kohal ja soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2006 10:22:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

sai ostetud videokaardile jahutus
igati rahul olen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 11.12.2005 23:34:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Minu poolt siis üks SUUR positiivne icon_wink.gif
Kui tekib ostetud kraamiga probleeme, siis lahendab see tubli HV ´lane selle mõistlikult ja ausalt, mitte ei poe nurka icon_razz.gif Lõpuks lahenes kõik väga meeldivalt ja mõlemale soodsalt thumbs_up.gif
Igatahes soovitan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002



sõnumpostitatud: 08.12.2003 00:16:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 24.09.2003 11:17:05    postituse pealkiri: Kommenteerimine: D3vil.ee vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ D3vil.ee ]: Positiivne

Ostsin temalt mälu, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

D3vil.ee arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 48 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.