| autor |
sõnum |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
postitatud: 05.09.2017 12:27:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 28.08.2017 16:08:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
postitatud: 16.10.2015 20:16:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin yhed z5500. aus diil  |
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim Beam
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2012
|
postitatud: 02.06.2015 21:23:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe kontserdi pileti. Saime kiirelt kaubale  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 15.05.2015 11:45:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, korralik kaup ja asjalik müüa  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassa
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2002
|
postitatud: 24.04.2015 21:40:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Ostsin sülearvuti, kõik väga 5. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
postitatud: 12.03.2015 18:38:25 postituse pealkiri: arvuti |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin x60, tehing sujus ja masin ise ka viisakas nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdf1234
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 03.03.2015 19:26:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Taaskord meeldiv ärikogemus, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
postitatud: 01.03.2015 18:58:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
sain hüva thinkpadi omale  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdf1234
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 28.02.2015 13:24:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin Lenovo T420. Väga meeldiv teenindus ja ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003

|
postitatud: 15.02.2015 16:14:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid. Kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
postitatud: 13.02.2015 10:32:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 07.02.2015 21:23:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Soetasin moodsa klaviatuuri.
Raha kandsin ette. Kaup saabus ootuspäraselt.
Tänud _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
postitatud: 05.02.2015 22:25:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Ostsin Lenovo T61 laptopi. Oli väga hea teenindus! Soovitan soojalt! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
postitatud: 05.02.2015 21:09:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Müüs sülearvuti koos SSD-ga, teenindus 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 01.02.2015 22:08:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Igati rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smirn
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2008
|
postitatud: 26.01.2015 19:32:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Väga viis!  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
postitatud: 25.01.2015 18:07:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sain klaveri  |
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
postitatud: 11.11.2014 20:48:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
ostis klaviatuuri ja tuli ise kiirelt järgi.
positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
postitatud: 28.08.2014 22:33:26 postituse pealkiri: s4 active unroot |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Sain täpselt selle teenuse, mida tahtsin! Toimib ja soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
postitatud: 05.12.2013 11:21:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Ostis jahutuse käest kätte. Ei olnud probleemi. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
postitatud: 28.11.2013 23:02:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Järjekordne positiivne diil. Sedapuhku sia korpus soetatud. Positiivne  _________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 09.10.2013 15:07:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Korralik ja kiire tehing! Positiivsus. |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
postitatud: 01.10.2013 17:30:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
postitatud: 01.10.2013 15:54:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Müüs vägeva GPU hea hinnaga . Veel kord 5+ _________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
postitatud: 30.09.2013 20:58:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Soetasin Nvidia GTX 580. Asjalik ning müügimehelik käitumine, kaart on täielik elajas! Tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urrucala
freek
liitunud: 27.12.2009
|
postitatud: 30.09.2013 00:10:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enthusiast
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2008
|
postitatud: 25.09.2013 11:26:19 postituse pealkiri: Ventikas |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Müüs ventika, kiire ja viisakas tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 25.09.2013 10:07:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Müüs väga hea hinnaga PSU. Nägi välja nagu uus, ilusti pakitud, tolmuvaba.. 5+ Tehing! _________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mzy
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2012
|
postitatud: 24.09.2013 18:56:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| Müüs mulle kõvaketta. positiivne kogemus |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
postitatud: 22.09.2013 16:13:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Müüs vägeva jahutuse. Käest-kätte, kõik väga OK. Soovitan  _________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
postitatud: 29.08.2013 12:08:16 postituse pealkiri: emaplaat |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sai üks emaplaat ostetud. Minu meelest oli hea diil Kõik 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
postitatud: 05.05.2013 23:25:35 postituse pealkiri: Galaxy Tab |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Korralik kaup. Korrektne müüja.  |
|
|
| Kommentaarid: 222 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salamander
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2010
|
postitatud: 27.02.2013 18:29:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin kaardi, kiire ja meeldiv tehing. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
postitatud: 31.08.2012 18:24:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Kõik oli nii nagu lubatud isegi parem veel
Äriajamiseks vägagi OK kasutaja. Pakend oli üli hästi ja turvaliselt pakendatud. Soovitan julgelt! _________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IT-Kutt
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2007
|
postitatud: 27.08.2012 21:43:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sai sülearvuti ostetud, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
postitatud: 01.05.2011 18:32:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Kõik läks hästi. Ostsin mälud
PS! Kiidan pakkimist! |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koozu
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
postitatud: 27.04.2011 19:54:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
tegin hea diili.Sain head mälud ning soodsald
soovidan |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShiiL
HV Guru

liitunud: 15.05.2002
|
postitatud: 12.04.2011 13:32:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
kaup koos ja käes . Kõik nagu kokku lepitud _________________ I may be getting older, but I refuse to grow up! |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amadest
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2007
|
postitatud: 22.02.2011 00:13:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deadmeat
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2002
|
postitatud: 21.02.2011 00:25:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
| sai mõnusalt kaupa tehtud |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-day
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2009
|
postitatud: 17.02.2011 20:59:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sain paar vinget mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infoman123
Aeg Maha 2a

liitunud: 14.03.2009
|
postitatud: 30.01.2011 23:30:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Ostis mälud, mõlemad osapooled rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
5 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 30.01.2011 22:08:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 28.01.2011 22:17:51 postituse pealkiri: Mälud! |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Kiire diil,kaup korralik teine kordki 5+  _________________ Teostan autode värvimis- ja keretöid! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
postitatud: 05.01.2011 14:13:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Korralik AHV, pakkus mitu maksmisvarianti ja ise oli kõigega rahul. Ei kiirustanud takka ega midagi. Võib teinegi kord äri ajada.  _________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
postitatud: 02.01.2011 15:37:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 31.12.2010 08:37:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Kaupa tehtud, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SpYq
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
postitatud: 12.07.2010 15:59:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sai ostetud helikaart, väga usaldusväärne isik, äri sujus hästi. Teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
postitatud: 28.01.2010 10:26:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne |
|
Sai äri tehtud, kõik läks hästi! Muhe vend  |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|