Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: RReinu
avatar Kasutajast RReinu

HV kasutaja
liitunud:  01.03.2006
viimane külastus:  13.04.2026 13:24:22
HV-OT teenus:  02.09.2023 16:10:33
HV-OT+ teenus:  02.07.2014 02:59:00
postitusi:  735
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja RReinu sõnumeid
www:  http://www.arvutimeistrid.ee
amet:  Arvutite remont ja hooldus
huvid:  Arvutid, tehnoloogia, fotograafia.
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt RReinu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: RReinu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 46 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ RReinu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2017 12:27:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

müüs head kõlarid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2017 16:08:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004



sõnumpostitatud: 16.10.2015 20:16:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin yhed z5500. aus diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim Beam
HV vaatleja
Jim Beam

liitunud: 21.09.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2015 21:23:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin ühe kontserdi pileti. Saime kiirelt kaubale thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 15.05.2015 11:45:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin läpaka, korralik kaup ja asjalik müüa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002



sõnumpostitatud: 24.04.2015 21:40:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin sülearvuti, kõik väga 5. Soovitan.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2015 18:38:25    postituse pealkiri: arvuti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin x60, tehing sujus ja masin ise ka viisakas nagu lubatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdf1234
HV kasutaja
asdf1234

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2015 19:26:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Taaskord meeldiv ärikogemus, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2015 18:58:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

sain hüva thinkpadi omale thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdf1234
HV kasutaja
asdf1234

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2015 13:24:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin Lenovo T420. Väga meeldiv teenindus ja ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 15.02.2015 16:14:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin kõlarid. Kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2015 10:32:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Seekord olin ise ostja rollis.
Lenovo x200 dokk toodi koju kätte thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2015 21:23:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Soetasin moodsa klaviatuuri.
Raha kandsin ette. Kaup saabus ootuspäraselt. thumbs_up.gif
Tänud
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004



sõnumpostitatud: 05.02.2015 22:25:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin Lenovo T61 laptopi. Oli väga hea teenindus! Soovitan soojalt!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2015 21:09:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs sülearvuti koos SSD-ga, teenindus 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 01.02.2015 22:08:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008



sõnumpostitatud: 26.01.2015 19:32:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Väga viis! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2015 18:07:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sain klaveri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2014 20:48:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

ostis klaviatuuri ja tuli ise kiirelt järgi.
positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009



sõnumpostitatud: 28.08.2014 22:33:26    postituse pealkiri: s4 active unroot vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sain täpselt selle teenuse, mida tahtsin! Toimib ja soovitan!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006



sõnumpostitatud: 05.12.2013 11:21:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostis jahutuse käest kätte. Ei olnud probleemi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2013 23:02:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Järjekordne positiivne diil. Sedapuhku sia korpus soetatud. Positiivne thumbs_up.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2013 15:07:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Korralik ja kiire tehing! Positiivsus.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2013 17:30:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin videokaardi beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2013 15:54:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs vägeva GPU hea hinnaga thumbs_up.gif . Veel kord 5+
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006



sõnumpostitatud: 30.09.2013 20:58:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Soetasin Nvidia GTX 580. Asjalik ning müügimehelik käitumine, kaart on täielik elajas! Tänud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urrucala
freek

liitunud: 27.12.2009



sõnumpostitatud: 30.09.2013 00:10:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

ostsin hdd
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enthusiast
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2008



sõnumpostitatud: 25.09.2013 11:26:19    postituse pealkiri: Ventikas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs ventika, kiire ja viisakas tehing!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2013 10:07:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs väga hea hinnaga PSU. Nägi välja nagu uus, ilusti pakitud, tolmuvaba.. 5+ Tehing!
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mzy
HV vaatleja
Mzy

liitunud: 26.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2013 18:56:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs mulle kõvaketta. positiivne kogemus
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2013 16:13:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Müüs vägeva jahutuse. Käest-kätte, kõik väga OK. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012



sõnumpostitatud: 29.08.2013 12:08:16    postituse pealkiri: emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sai üks emaplaat ostetud. Minu meelest oli hea diil icon_smile.gif Kõik 5+
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2013 23:25:35    postituse pealkiri: Galaxy Tab vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Korralik kaup. Korrektne müüja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salamander
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2013 18:29:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin kaardi, kiire ja meeldiv tehing. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2012 18:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin läpaka. Kõik oli nii nagu lubatud isegi parem veel icon_exclaim.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Äriajamiseks vägagi OK kasutaja. Pakend oli üli hästi ja turvaliselt pakendatud. Soovitan julgelt!
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IT-Kutt
HV vaatleja
IT-Kutt

liitunud: 11.10.2007



sõnumpostitatud: 27.08.2012 21:43:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sai sülearvuti ostetud, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002



sõnumpostitatud: 01.05.2011 18:32:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Kõik läks hästi. Ostsin mälud icon_wink.gif
PS! Kiidan pakkimist!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koozu
HV kasutaja
koozu

liitunud: 23.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2011 19:54:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

tegin hea diili.Sain head mälud ning soodsald
soovidan
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2011 13:32:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

kaup koos ja käes thumbs_up.gif . Kõik nagu kokku lepitud
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amadest
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2007



sõnumpostitatud: 22.02.2011 00:13:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ok tehing. Nagu peabki
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2011 00:25:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

sai mõnusalt kaupa tehtud
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2011 20:59:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sain paar vinget mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 30.01.2011 23:30:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostis mälud, mõlemad osapooled rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2011 22:08:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi thumbs_up.gif
Kõik okei icon_wink.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2011 22:17:51    postituse pealkiri: Mälud! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Kiire diil,kaup korralik teine kordki 5+ beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2011 14:13:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Korralik AHV, pakkus mitu maksmisvarianti ja ise oli kõigega rahul. Ei kiirustanud takka ega midagi. Võib teinegi kord äri ajada. icon_smile.gif
_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2011 15:37:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Ostis Videokaardi thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2010 08:37:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Kaupa tehtud, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SpYq
HV kasutaja
SpYq

liitunud: 17.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2010 15:59:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sai ostetud helikaart, väga usaldusväärne isik, äri sujus hästi. Teinekordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2010 10:26:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ RReinu ]: Positiivne

Sai äri tehtud, kõik läks hästi! Muhe vend thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

RReinu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 49 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.