Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Onedream
avatar Kasutajast Onedream

HV veteran
liitunud:  28.09.2008
viimane külastus:  22.05.2026 01:32:56
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  14.04.2016 11:10:07
postitusi:  3921
[0.07% kõigist / 0.60 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Onedream sõnumeid
kontakt Onedream
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Onedream
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 117 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 7% 9 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Onedream ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2026 22:07:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

kõik 5+ thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2025 12:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis PS4 Slim. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008



sõnumpostitatud: 15.03.2025 13:51:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis PS5. Kõik OK
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2025 11:52:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis konsooli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuroiShinigami
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2022



sõnumpostitatud: 07.03.2025 19:40:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis ps5👍
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2024 09:53:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Müüsin capi, kõik oli sujuv! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2018 19:39:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis telefoni, tuli ise järgi, tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus27
HV kasutaja
margus27

liitunud: 14.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2016 07:51:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Müüdud üks peegelkaamera thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
impa
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005



sõnumpostitatud: 05.08.2016 19:54:25    postituse pealkiri: Ostis fotoaparaadi. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Tehing kiire ja meeldiv!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004



sõnumpostitatud: 15.01.2016 17:13:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis arvuti. Kõik sujus kiirelt ja korrektselt.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2016 17:13:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis fotoka. Kõik sujus hästi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006



sõnumpostitatud: 11.01.2016 14:46:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Kõik laabus väga hästi. Saatsin kauba ette ja raha tuli järgi nii nagu peab.
_________________
grindwise.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisJ
HV vaatleja
KrisJ

liitunud: 16.12.2013



sõnumpostitatud: 30.01.2015 18:15:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Saatsin kauba, tegi ülekande. Tiptop thumbs_up.gif
_________________
Õnnestunud tehingu korral lisan positiivse tagasiside ,vastaspoolelt ootaks sama icon_smile.gif!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2014 21:09:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Kaup tehtud.
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2014 14:45:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

eeskujulik hinnavaatleja thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2014 12:33:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2014 00:37:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostsin ka ühe telefoni. Ühtegi paha sõna ei saa öelda, kõik sujus tõrgeteta thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antonn
HV kasutaja
antonn

liitunud: 06.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2013 10:24:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis telefoni kõik sobis.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004



sõnumpostitatud: 15.09.2013 16:11:45    postituse pealkiri: ostis telefoni vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Korras!
_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2013 19:31:00    postituse pealkiri: Canon 60D kere vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne

Tegi katteta hinnapakkumise minu müügiteemas.
Ta isegi ei teatanud oma taganemisest. Hiljem küsides, pakkus "võta või jäta" stiilis palju väiksema summa. Kindlasti negatiivne hinnang minu poolt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2013 19:01:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis telefoni. Äri kiire ja nii nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008



sõnumpostitatud: 19.07.2013 11:29:03    postituse pealkiri: Positiivne! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Müüsin kaamera, kõik sujus kenasti. Usaldusväärne!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2013 12:58:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik toimis hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006



sõnumpostitatud: 24.04.2013 09:39:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Diil tehtud. Hea aus ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2013 19:38:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Meeldiva suhtumisega kodanik, kes tuli ja viis mulle mittevajalikud telerid minema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2013 21:58:42    postituse pealkiri: hv-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis ära ühe Samsungi nutitelefoni.
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooliver
HV kasutaja
ooliver

liitunud: 03.01.2012



sõnumpostitatud: 11.03.2013 18:21:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Samsung Galaxy note sai ostetud lubas kanda kahe osana, hea aus ja paindlik müüa.
Kõik positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009



sõnumpostitatud: 22.01.2013 23:27:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

hea tehing leidis aset !
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2012 22:30:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Kõik korras, sain telefoni! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2012 18:21:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

tuli ja ostis thumbs_up.gif telefoni siis. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2012 16:21:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Postiivne tehing!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rene Lepik
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2012



sõnumpostitatud: 14.08.2012 09:18:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Sõitis kohale, vaatamata "ebanormaalsele" kellaajale. Kauples visalt, aga ei nurisenud icon_biggrin.gif Lõppkokkuvõttes minu jaoks väga stressivaba müük oli. Positiivne tegelane!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AE
HV vaatleja
AE

liitunud: 15.09.2011



sõnumpostitatud: 13.06.2012 00:36:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Igati positiivne tegelane!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2012 01:10:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Tuli ise kohale.
Meeldiv. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sp1t3fuL
HV kasutaja
Sp1t3fuL

liitunud: 01.06.2003



sõnumpostitatud: 29.05.2012 10:07:04    postituse pealkiri: HTC vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Tegi enampakkumise, kuid esialgu ei osutunud võitjaks. Võitja loobus oma ostusoovist ja sellegipoolest nõustus pakutud hinnaga ära ostma telefoni. Postiga natukene venis aga telefon ette ja raha järgi. Soovitan igati!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samwise
HV vaatleja
samwise

liitunud: 24.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2012 16:04:40    postituse pealkiri: Müüsin HTC telefoni vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Müüsin HTC telefoni. Saatsin kauba ette, saatis raha ilusti peale kauba kätte saamist. Kokku kulus Tallinn-Tartu tehingu peale umbes 25 tundi. Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
wtf.juhe.ee
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
z.a.c.k.
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2008



sõnumpostitatud: 16.12.2011 22:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Läbirääkimised olid põhjalikud, tehing sujus, kaup vastas kirjeldusele - paari päevaga asi aetud (tegime kaugtehingu - mina maksin ülekandega, tema postitas kauba).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



sõnumpostitatud: 09.12.2011 20:00:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Sai müüdud iPhone ja tehing toimus käest-kätte, kõik sujus nii nagu kokku lepitud välja arvatud väike ootamine icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004



sõnumpostitatud: 03.10.2011 10:47:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne

Tiiger15 kirjutas:
Äri sujus lõppude lõpuks positiivselt. Soovitan icon_smile.gif


Sai siis vahetatud telefon temaga 1:1le ja tema lubatud aku kestvus 2 päeva ei anna paraku kuidagi välja. Aku peab jeeli jeeli päevakese vastu. Kahju, et inimene aku kohapealt just aus ei olnud, sest see aku on paraku täiesti õhtal omadega. Tõestus aku läbiolekust oli ka just silme-ees, sest hommikuks oli aku pillid kotti pannud ja nüüd 25min juhtme otsas olnud, tuli kiri, et aku täis. Paraku pole midagi teha, kui uus aku osta. Kahju on ka muidugi see, et vastu läks igati aus telefon mis ei hakka veel niipea lisaväljaminekut küsima....
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004



sõnumpostitatud: 30.09.2011 21:39:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne

Äri sujus lõppude lõpuks positiivselt. Soovitan icon_smile.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002



sõnumpostitatud: 29.09.2011 10:13:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

polegi midagi kommenteerida, müüsin läpaka, organiseeris teise linna inimese, kes asja üle võttis, töö kiire ja korralik
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimu33
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007



sõnumpostitatud: 25.09.2011 20:31:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostsin telefoni, saatsin raha ja saatis tel järgi, hea, kiire tehing! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2011 11:53:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Tegime kaupa. Ostsin heas korras telefoni ning toodi koju kätte ka. thumbs_up.gif
Positiivne kogemus.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2011 21:10:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Tegime kaupa, peale pikka läbirääkimist jõudsime eduka tehinguni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vbmaster
HV vaatleja
vbmaster

liitunud: 17.04.2006



sõnumpostitatud: 08.07.2011 20:59:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
passat200
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2010



sõnumpostitatud: 08.06.2011 13:45:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Negatiivne

Suunas mind allan- otsa, kes oli pettur.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2011 14:49:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2011 18:57:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

sain htc mobiili, igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007



sõnumpostitatud: 19.05.2011 21:44:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis veel ühe telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007



sõnumpostitatud: 12.05.2011 18:07:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Onedream ]: Positiivne

Ostis telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

Onedream arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 89% 76 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 11% 9 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.