| autor |
sõnum |
DJDuck
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2011
|
postitatud: 14.11.2013 11:26:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostis läpaka. Kandis raha kohe üle. Igati positiivne diil  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
postitatud: 11.11.2013 19:51:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostis nutitelefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
postitatud: 25.10.2013 17:00:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Jagas papp-karpe,tänud!  _________________ * CyberTiger * |
|
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
postitatud: 18.10.2013 13:22:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
korralik müüja..diil tehtud  _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 16.10.2013 20:06:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jankii
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2009
|
postitatud: 15.10.2013 17:42:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sai väike läppar soetatud.kiitus  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 04.10.2013 16:59:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud  _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kammkala
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 26.09.2013 20:23:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sai kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frygor
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.05.2004
|
postitatud: 16.09.2013 21:31:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
-positiivne piletite ära andmise eest _________________ Hunt kriimsilm 9 ametiga! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
postitatud: 10.09.2013 22:06:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sheeris ühe "arvutiromu",mina tänan! _________________ * CyberTiger * |
|
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
postitatud: 19.07.2013 21:30:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
läksid võimud tema teele! _________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixmaan
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
postitatud: 11.06.2013 22:21:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sain prose ja mälude omanikuks. Kõik sujus kiirelt ja asjalikult.
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 05.06.2013 17:40:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Kõik väga positiivne.Tänan. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zzziim
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2011
|
postitatud: 24.05.2013 21:01:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kylaline
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.12.2010
|
postitatud: 27.04.2013 20:12:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
väga mõistlik tüüp, kõik kulges positiivselt  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisC
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
postitatud: 05.04.2013 17:57:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sai koti jagu manti soetatud 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 05.04.2013 08:12:31 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sain kotitäe nodi _________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
postitatud: 02.04.2013 20:34:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostsin sõbrale läpaka. Korralik tehing ja aus kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkko13
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2005
|
postitatud: 02.04.2013 17:53:25 postituse pealkiri: cisco pix kaupa tegime |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
kenasti t88tav v2ike vana pix ja hea hinnaga - t2itsa positiiviline kokkuv8ttes  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 02.04.2013 17:42:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Igati tore tegelane ja tänud kola eest  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
postitatud: 26.03.2013 09:13:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Vastutulelik ja abivalmis tegelane. Sain temalt korraliku ja lisadega lauaarvuti. Kindel positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
postitatud: 14.03.2013 00:33:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Aus. Ei keeruta  |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
postitatud: 13.03.2013 16:12:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostis mängu  _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FullHC
HV Guru
liitunud: 26.05.2011
|
postitatud: 06.03.2013 20:41:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Andis mõned vanemat tüüpi scsi-kaablid. Positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksenoonE
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 05.03.2013 13:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Müüsin läpaka, kõik ok, mõistlik vana  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tshaika
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2008
|
postitatud: 18.02.2013 18:43:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Sain kilekotitäie ventilaatorieid, ca 50 |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
postitatud: 14.02.2013 23:24:30 postituse pealkiri: Abivalmis vennike |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeflyer
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2011
|
postitatud: 13.02.2013 18:23:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Olen mõned asjad soetatud ning rahule jäänud asjadega  |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooliver
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2012
|
postitatud: 09.02.2013 18:26:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai üks video soetatud.
Probleeme ei olnud, soovitan !  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taic
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 06.02.2013 23:52:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
postitatud: 05.02.2013 11:13:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redart
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2008
|
postitatud: 03.02.2013 20:17:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
kellegi läpakalaip on kellegi varandus
Ostsin suurepärase raami media pc-ks hea hinnaga! |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 02.02.2013 15:52:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Suur tänu nänni eest  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
postitatud: 15.01.2013 16:25:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Tv pulk mulle,raha talle! Positiivne. _________________ * CyberTiger * |
|
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
postitatud: 09.01.2013 02:16:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
kõik ok _________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 05.01.2013 20:54:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostsin sülearvutile ketta  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõehobu
külaline
|
postitatud: 30.12.2012 21:40:18 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub |
|
Sai väike diil tehtud.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
postitatud: 17.12.2012 17:44:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Võttis vabatahtlikult tasuta kraami vastu.  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goleteral
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2009
|
postitatud: 08.12.2012 16:23:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostsin thinkpad x200'ja - Kõik toimis ja oli nii nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 05.12.2012 15:08:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Väike mööbliäri. Ok kaup ja asjaajamine.  |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
postitatud: 05.12.2012 07:24:15 postituse pealkiri: Vip. |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne |
|
| Raiskab mu aega, kirjutab ei tahab ostja jne aga siis hakkab enne raha kandmist ignoreerima ja ei loe kirju kuigi foorumis postitab, |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 29.11.2012 15:50:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Väga lahe ja vastutulelik müüja. 5+ _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
postitatud: 27.11.2012 21:07:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Saatis mõned arvutid mulle, hästi pakitud ja kõik okei! |
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
postitatud: 14.11.2012 10:07:16 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Väga tore seltsimees, sai tehtud pisut diili ning asi sujus väga toredalt ! |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
postitatud: 13.11.2012 23:18:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Karvane
Ja kõik toimis,nagu kokku sai lepitud  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 05.11.2012 01:57:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
the end is near!... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 05.09.2012 23:18:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
laenas õhe netiraamatu installimiseks välise cedari ning lubas oma laboris ühel õlles ujunud samsnugil klaviatuuri vahetada.  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 04.09.2012 11:02:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 03.09.2012 23:51:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sain täitsa hea kasti krediiti. hea, ui vahel vastu tullakse. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 30.08.2012 10:48:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Bisnis käib, nigu mühiseb  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|