Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: vipi666
avatar Kasutajast vipi666

HV Guru
liitunud:  22.07.2007
postitusi:  6293
[0.11% kõigist / 0.91 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja vipi666 sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt vipi666
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: vipi666
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 456 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 2% 8 häält
Sinu arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2012 13:41:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai edukat sülearvutiäri aetud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2012 20:29:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostis arvutile jupikese metalli.
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2012 23:30:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai netipulk võetud. Toimib idelaselt. !!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XanaX
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2012 14:11:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Oli lahkelt nõus väikese tasu eest hunniku kraami omastama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2012 21:47:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

kiire väike diil sai tehtud. kõik laabus ilusti! soovitan! icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2012 19:26:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Vahetasin oma protsessori tema raha vastu. Raha töötas. Olen rahul
thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuno
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2012 09:23:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Aus müüja. Mäluklots ei sobinud ja võttis küsimusteta tagasi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2012 19:41:25    postituse pealkiri: Re: Hitachi HDP725050GLAT80 (500gb) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Jälle üks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoYsTiK
HV vaatleja
JoYsTiK

liitunud: 16.04.2010



sõnumpostitatud: 09.05.2012 14:49:50    postituse pealkiri: Hitachi HDP725050GLAT80 (500gb) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai siis ostetud üleval nimetatud IDE kõvaketas. Kaup korralik ja vastas kirjeldusele.
_________________
Suunatuli on nagu kondoom - kui "pauk" käib, alles siis mõtled, miks ma seda ei kasutanud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 20.04.2012 08:49:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Andis kaks dell gx150 masinat ära, tänud.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2012 08:59:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Juba mitmes positiivne ärikogemus! Avastasin, et polegi veel positiivset andnud, seega Suur HV Positiivne Sulle! Olympus digikas, Eneloop akud, (tegelikult tahtsin kirjutada =>)laadija ja mitmed teised asjad teenivad mind korralikult siiani! Seekord siis vigase FS eluraamat s7020 diil, peale remonti sai korralik pill!
Tänud veelkord!
_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirill113
HV kasutaja
kirill113

liitunud: 23.01.2008



sõnumpostitatud: 14.04.2012 13:33:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

sai äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkelf
HV kasutaja
darkelf

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2012 21:56:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

väike äri sujus igati hästi thumbs_up.gif
_________________
HCT OÜ
ARVUTITE HOOLDUS JA REMONT
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2012 20:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai vanale ress müüdud,kõik sujus,meeldiv on äri ajada kui elad 50 meetri raadiuses thumbs_up.gif
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MEL666
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2006



sõnumpostitatud: 28.02.2012 17:41:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

korduvalt kütte ja ka muud äri aetud ja alati kõik sujunud kenasti. soovitan kindlasti.
_________________
tallinnas nõmmel rehvivahetus. siinsetele hea hind ja kokkuleppel võimalik igal ajal.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2012 01:52:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2012 20:23:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Erinevad asjad, võib alati usaldada thumbs_up.gif.
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jvilonov
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2004



sõnumpostitatud: 13.02.2012 22:38:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin PSU - töötab ilusti icon_smile.gif Soovitan!
_________________
Be Happy!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2012 16:48:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostis ressiiveri. Kõik korras, kuigi ise panin seeria nr vigast. Leidsime kompromissi. Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005



sõnumpostitatud: 09.02.2012 14:58:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin 3G modemi , kõik toimib , kiire tehing - mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelisal
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2006



sõnumpostitatud: 02.02.2012 21:42:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2012 15:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Alati hea ja kindel asju ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uubster
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2009



sõnumpostitatud: 12.01.2012 00:41:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin temalt kastiga 15" woofri. asi toimib ja ise ka rahul.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul900
HV kasutaja
Raul900

liitunud: 13.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 17:10:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta. Kohapeal ühendas ketta ning näitas reaalset seisukorda, igati aus kaup.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 30.12.2011 18:13:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin SSD - kõik korras!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2011 18:22:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin ID kaardilugejat icon_biggrin.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2011 12:14:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Müüs kõvaketta - kõik kiire ja korrektne thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2011 19:29:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Täitsa toimiva 5.1 müüs. Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2011 10:17:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin ketta, kõik nii nagu peab! Meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 30.11.2011 10:59:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai korralik diil tehtud kaup käes ja kõik sujus nii nagu kokkulepitud soovitused thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2011 23:15:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin paar ketast, toimivad kenasti.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 31.10.2011 12:14:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin natuke vesijahutuseks nänni - 80l reservuaari koos 2000l/h pumbaga icon_razz.gif
Igati positiivne kogemus beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2011 11:04:05    postituse pealkiri: dv6 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kõik nii nagu kokku lepitud, soovitan!
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2011 19:29:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ytleme nii, vajadus katkiste ekraanide j2rgi on pikaks ajaks rahuldatud...t2nud...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2011 21:24:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai kaupa omastatud, kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2011 10:00:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sain FS Amilole korpuse. OK tehing
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hani93
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008



sõnumpostitatud: 16.08.2011 15:13:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

kõik 5+ ja enamgi veel
ostsin sülearvuti 15.4" ekraani, saatis veel tartu , pakendas väga hästi !
igati positiivne, Soovitan !
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2011 13:23:23    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Taaskord positiivne tehing thumbs_up.gif
Edu!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ratsoup
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004



sõnumpostitatud: 11.08.2011 01:35:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin 2 UV lampi. Härral oli küll väga kiire, kuid lõpuks saime kaubale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2011 20:58:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

+ veel üks väike positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
presence
HV vaatleja
presence

liitunud: 21.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2011 03:56:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kerge kaubavahetus. Tundus lahe tüüp beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2011 21:45:01    postituse pealkiri: äri 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

tavaar mulle, mõdu talle
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olari_93
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2011 15:33:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kaua tehtud kaunike icon_biggrin.gif
Toide töötab korralikult ja igati aus ärimees. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Svensson
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2011 22:38:27    postituse pealkiri: hinnang vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai kiirelt kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2011 16:13:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

sai tema juurest taas vana träni ära veetud - positiivne thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2011 23:19:34    postituse pealkiri: wifi ruuter vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai kiirelt wifi ruuter ostetud. Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 19.06.2011 21:52:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Saime masinaga kaubale ..
Lauri Kreutzwald
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2011 15:25:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne

Noh...ma ei tea...positiivset ei saa panna kindlasti, sest kaup, mis esialgu välja pakuti, ei olnud see, mis pärast teele pandi. Kui midagi ikka pakud, siis enne vaata üle, mis sul on ja siis paku! Lubasid (vähemalt selline mulje mul jäi) läpaka kaante vahelt "minema kõndinud" juhtmed järgi saata, aga nüüd sa ei võta telefoni vastu. Negatiivsest pääsesid, sest vähemalt osa sellest kaubast, mis pidi tulema, tuli kohale ja nagu ütlesid, siis oli ka korralik.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ats007
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2011 18:50:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai äri tehtud, 5+
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul86
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2011 09:15:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin arvuti.
Kõik ok!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  järgmine
5/13

vipi666 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 501 häält
Neutraalne: 1% 7 häält
Negatiivne: 2% 11 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.