Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: djkiller
avatar Kasutajast djkiller

HV Guru
liitunud:  19.07.2004
viimane külastus:  25.06.2026 16:47:34
HV-OT teenus:  11.07.2021 13:52:32
HV-OT+ teenus:  02.07.2014 02:59:00
postitusi:  5748
[0.10% kõigist / 0.72 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja djkiller sõnumeid
www:  http://www.sacito.eu
amet:  juhatuse liige
huvid:  Uute graafikakaartide müük
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt djkiller
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: djkiller
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 202 häält
Neutraalne: 0% 1 häält
Negatiivne: 0% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ djkiller ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2015 19:54:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

thumbs_up.gif sai mälu ostetud
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2015 11:37:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai üks mittetöötav pildikast soetatud ning elule toodud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001



sõnumpostitatud: 14.01.2015 14:43:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin R9 270. Kõik OK.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 08.01.2015 19:47:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

tilk mett siia potti minu poolt juurde!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2014 19:12:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mel92
HV vaatleja
Mel92

liitunud: 06.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2014 23:14:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 17.12.2014 17:06:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t0rfff
HV vaatleja
t0rfff

liitunud: 17.07.2012



sõnumpostitatud: 08.12.2014 17:36:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Neutraalne

Väga tore inimene, soovitan. thumbs_up.gif Väga abivalmis ning vastutulev. Oleks kindlalt positiivse pandnud, kui poleks olnud "tehnilisi probleeme" ostud toitekaga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2014 20:01:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Videokaardi diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki008
HV vaatleja
erki008

liitunud: 23.09.2010



sõnumpostitatud: 02.12.2014 15:35:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Koik sujus
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 26.11.2014 15:31:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Korralik kaup, korralik müüa icon_smile.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlteRnaTiV
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2014



sõnumpostitatud: 20.11.2014 00:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin videokaarti. Kiire tehing , hea kaup !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2014 01:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin mälu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 24.10.2014 21:10:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Igati tore tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pajula
HV vaatleja
Pajula

liitunud: 22.08.2010



sõnumpostitatud: 07.09.2014 17:40:37    postituse pealkiri: R9 270 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kõik nagu peab!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2014 21:47:56    postituse pealkiri: Videokaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kiire ja positiivne tehing. Asjad nii nagu lubatud. Teinekordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 12.08.2014 22:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Tõesti väga aus ja korralik müüja, kaup parem kui arvasin.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allary666
HV kasutaja
allary666

liitunud: 07.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2014 20:20:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi,kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kigents
HV vaatleja
Kigents

liitunud: 07.10.2008



sõnumpostitatud: 14.04.2014 15:14:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kõik ok, kiire värk, soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2014 23:30:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai üks BF4 ostetud icon_smile.gif , tänud!
_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2014 20:06:39    postituse pealkiri: BF4 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Müüs väga hea hinnaga BF4. Tänud!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2014 21:02:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Aitasin ja kompenseeris mu vaeva väga heldelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2014 11:43:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostis kaableid tosin. TipTop! thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gregor J.
HV vaatleja
Gregor J.

liitunud: 04.03.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2014 01:45:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin BF4 võtme, kõik tipp-topp
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2014 23:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Müüs key, korralik!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2014 17:41:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Müüs BF4 koode icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 03.01.2014 16:42:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Usaldusväärne müüja, kaup korralik.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenekas
HV veteran

liitunud: 10.09.2012



sõnumpostitatud: 27.12.2013 00:43:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin key.Positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2013 02:24:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

müüs mängu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2013 22:06:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai üks BF 4 võti ligi võetud.
5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2013 19:25:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin ühe mäluliistu. Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2012 00:16:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

ainstain kirjutas:
Kaubad koos icon_cool.gif thumbs_up.gif


edit: Ma kontrollin numbreid lõppude järgi, 3 viimast numbrit, alles siis kui mina panin tähele, et olid veaga numbri saatnud, siis sain kaubale.
Seega, sul oli endal ka hooletust, mitte ära süüdista ka ainult mind,
ma arvan et: Kui närvikava paigast, siis muretse balderjani omale- pidi päris tõhus olema.
Ei pidavat üledoosi ka saama, siuke tore ja ilus looduslik kraam.

Ma ei hakka su briljantt kena profiili ära sittuma, aga teinekord loe oma tekst ikka hoolikalt läbi ja kontrolli numbrid hoolikalt üle.

Ilusaid lakutalguid sullegi!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2012 21:53:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kaubad koos icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2012 20:09:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Andis ära videokaardi ja emaplaadi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teamgt
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2012 20:18:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, - kõik nii nagu pidi olema! icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2012 19:00:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, kõik oli nii nagu lubatud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2011 17:47:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

müüs mälud, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2011 04:25:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Müüs videokaardi jahutuse. kõik tiptop. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2011 19:17:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin arvutile ramme,soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005



sõnumpostitatud: 28.12.2011 15:22:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Müüs kombaini. Töötab ja asjad. Wicked thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2011 12:41:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

sai siis posti vahendusel üks videokaart ostetud ... tehinguga probleeme polnud ... thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2011 20:47:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

OMFG !!!! Väga viisakas ja korralik müüja. Ostetud kaup on isegi parem, kui ma mõtlesin............ thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2011 17:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Soetasin arvutihiire. thumbs_up.gif
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2011 17:53:26    postituse pealkiri: Ostja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Ostsin telefoni, töötab ja vastas kirjeldusele.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2011 23:21:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kiire tehing, mulje positiivne, käepigistus tugev.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
St. Aragor
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



sõnumpostitatud: 19.09.2011 18:37:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai arvutikomponente hea hinnaga ostetud. Hea suhtlus. Igati positiivne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 05.09.2011 22:36:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai väike diil tehtud ,tõi ise ka kauba kohale ........ soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rala
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2007



sõnumpostitatud: 23.05.2011 13:43:20    postituse pealkiri: föön vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

ostsin mobla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009



sõnumpostitatud: 28.03.2011 16:30:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2011 09:17:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ djkiller ]: Positiivne

Sai väheke aidatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
2/5

djkiller arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 170 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 1% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.