| autor |
sõnum |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 06.10.2011 12:52:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 04.10.2011 21:34:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Negatiivne |
|
Konto andmed siis: Gardo Ojamaa
Konto number: 10010359765018 _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 04.10.2011 21:32:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Negatiivne |
|
Sama probleem ka minult pettis 30€ nõudis 100% ette maksu ja ei ole veel siiani kaupa saatnud läpakas Fujitsu L1703 emaplaat ja muud jupid väljaarvatud korpus mida ei olevat .. Ei tee enam väljagi möödas juba 9 päeva tehingust..viimane sõnum temalt ... kellelt: Gardo0
kellele: gunn271
postitatud: 29.09.2011 23:47
pealkiri: Re: L1703
Jama pole midagi, asi lihtsalt venis, kuigi jah, sees pole mina käinud. Keegi teab parooli, saadan teile homme asjad ära!
_________________
Tähtis pole olla ärimees, tähtis on olla äris sees _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
postitatud: 04.10.2011 15:14:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Negatiivne |
|
täielik värdi pettis 25 euroga, ülbitses nõudis 100% ettemaksu, ise on uus kasutaja ja esitab nõudmisi, 221048497962 Gardo Ojamaa _________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhelin
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.02.2006

|
postitatud: 25.09.2011 00:37:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Neutraalne |
|
Kahtlane tegelane, algselt pakub kohese hinnaga kaupa aga kui käest kätte tehingut pakkuda siis ei saa enam. arvatavasti pettur. _________________ Hooldan ja remondin süle-ja lauaarvuteid:) |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 24.09.2011 17:12:31 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Gardo0 |
|
Arvamus kasutajast [ Gardo0 ]: Neutraalne |
|
Kahtlane tegelane, tui PS-i läpparit pakkuma ja kui asi konkreetsesks läks siis hüppas alt ära.
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|