Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ar7sova
avatar Kasutajast ar7sova

HV kasutaja
liitunud:  23.01.2010
viimane külastus:  19.02.2023 12:38:46
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  575
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ar7sova sõnumeid
amet:  Õpilane
huvid:  Skateboarding
kontakt ar7sova
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ar7sova
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 85% 33 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 10% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ar7sova ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2018 11:27:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin tahvli. Kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2018 14:35:12    postituse pealkiri: Treenimis varustus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Soetasin trenni varustust, soovitan thumbs_up.gif !
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2018 22:11:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Hea müüja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2018 16:43:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne diil thumbs_up.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2016 18:47:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Üks Xiaomi Miband2 müüdud, 5+
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2016 09:57:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Müüs 27" LCD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2015 15:35:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

Olukord lahenenud, kompenseeris mulle vea. Kokkuvõttes positiivne kogemus!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2015 20:03:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

[quote="m2ts"]Müüs iphone 4s-i, esialgu oli kõik ok aga lähemalt uurides wifi ei töötanud, ps-ile ka ei vastanud[/quote]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2015 20:45:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

Kiire tehing, aus kaup. Rahul
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2015 13:40:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

müüs tahvelarvuti, kõik kiire ja korralik. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2015 09:05:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2015 12:29:04    postituse pealkiri: xbox one vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

Pakkusin Ok hinna. Hakkasime PS teel edasi asju arutama.
Järgmine päev teatas, et müüs HV väliselt kauba maha. icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 27.05.2015 22:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

thumbs_up.gif kiire tehing, raha kandis ette ilusti juba. Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2015 19:55:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

thumbs_up.gif SAin rohkem kui lootsin saada icon_smile.gif
5++
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainer2
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2010



sõnumpostitatud: 07.05.2014 21:42:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sai Xbox ostetud. Kõik OK ja väga kiirelt pakk käes
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 28.11.2013 23:16:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Toimus edukas teleri-tehing ja mis veel eriti Ok, toodi kaup ka ukse ette kohale. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004



sõnumpostitatud: 15.08.2013 15:27:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Neutraalne

Tegi müügiteema, pakkusin OK hinna- ei vastanud. Saatsin paar päeva hiljem PS'i, kus küsisin üle, kas on alles ja kas tahab ikka müüa. Ütles, et "miks ka mitte" ning nüüd on kadunud. Tekib, nagu paljudel teistel juba enne mind, tunne, et müügiteema tehakse kuid asja tegelikult müüa ei soovita. Negatiivset ei pane aga kogemus oli küll negatiivne.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2013 19:32:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parksa
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2013 18:49:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sai soetatud Cd mängija autosse. Tehing kiire ja meeldiv. Soovitan edasi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2012 13:22:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin mälu, tehing kiire ja kaup aus. Väga postitiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ats007
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2012 19:14:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostis mängu, asjalik ning kiire ja korralik tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2012 07:45:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

ostis supaka. mina äriga rahul. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane84
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2010



sõnumpostitatud: 01.03.2012 15:43:54    postituse pealkiri: Dirt 3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sai siis xboxi mäng ostetud posti teel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004



sõnumpostitatud: 28.02.2012 09:33:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

thumbs_up.gif Sai aku ostetud. Kõik oli täpselt nii nagu lubatud. Tänud! thumbs_up.gif
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2012 22:27:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin käest kätte telefoni - kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 03.01.2012 10:03:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

postitatud: 23.12.2011 07:16 postituse pealkiri: Hei
Arvamus kasutajast [ continue ]: Positiivne

Igati positiivne jällegi



thanks
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 06.11.2011 00:30:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

+1 Spasibo.
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2011 16:20:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sai siis xboxi mäng ostetud posti teel.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2007



sõnumpostitatud: 18.09.2011 18:26:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi ja käisin ise järel. Kõik laabus kiirelt ja probleemideta. Positiivne kogemus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 19.08.2011 15:28:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

Sai siis võidetud oksjon. Kasutaja tahtis kontaktandmeid e-maili peale, sai need talle siis sinna ka saadetud, peale mida ütles kasutaja et postiga saatmist ei toimu(jah oli see ka tingimustes kirjas, aga kokkuleppe, et tallinnas asja kätte saan jäi tema poolt täitmata). Käin päris tihti tallinna vahet ka ja ütlesin siis kuupäeva millal ma järgmine kord tallinnas olen. Tallinnas olles heliseski telefon, kus räägiti et peab ise järgi tulema põhimõtteliselt, sest hetkel ei ole võimalik teda ära tuua, kuna ollakse tööl ja et kui mul väga kiire ei ole, siis ta võib uurida ka saatmise varianti (ehk transporti pakiautomaadi juurde, kuna see see peamine probleem nagu oligi) Ma ütlesin et mul aega on ja et uurigu ja andku siis teada(samas ei rääkinud ma midagi sellest et mul järgitulemisvõimalust pole, kuna tema variandi välja pakkus, mõtlesin selle siis ära kasutada)...
Paar päeva hiljem kui kõvakettaid otsisin, tuli HinnaVaatluse foorumis mulle postkasti kasutajalt ar7sova teade, et tal on kaks 80gb-st ketast müüa(täpselt samad kettad mis minu võidetud kastis sees olid), mille peale uurisin kohe ka oma võidetud kasti kohta, ilmselgelt on näha et kasutaja ei taha seda arvutit mulle müüa ja üritab nüüd juppidest kuidagi lahti saada, pärast ütles et arvuti on prügimäel... Selge! prügimäele transportida oli võimalik, aga eesti posti või smartposti viia ei saanud?

ühesõnaga täielik juut on see kasutaja, ei soovita asju ajada
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2011 02:51:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin X360 mängud
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2011 18:48:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne

nii need asjad nüüd küll ei k2i - kui pakud siis seisa ka pakkumise taga...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2011 20:35:50    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Sain aceri laptopi. Igati positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2011 14:17:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Kiire, konkreetne tegija vend thumbs_up.gif
Aitas "hädast" välja!
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqkk
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2003



sõnumpostitatud: 23.07.2011 01:42:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin kasutaja käest graafikakaardi. Pakkumisest tehinguni möödusid loetud tunnid. Tehing oli kiire ning asjalik. Mina olen oma uue kaardiga rahul ning loodetavasti on rahul ka teine osapool oma eurodega :)

Soovitan!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 08.04.2011 11:06:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Neutraalne

tekitab teema, kokkulepped sõlmib aga kuidagi teisiti... väga negatiivne kogemus. Ei taha aga kohe negatiivset panna..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2011 20:03:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Jagas ära hunniku PS2 koos lisavidinatega thumbs_up.gif Väga positiivne kogemus selle härraga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010



sõnumpostitatud: 18.01.2011 23:41:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Tänapäeval siiski on häid inimesi thumbs_up.gif
Tänud sulle icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003



sõnumpostitatud: 13.12.2010 22:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Pulk mälu ostetud.
Hoolimata väikestest logistilistest probleemidest, sai kaup kenasti tehtud. thumbs_up.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugger
HV vaatleja
bugger

liitunud: 20.05.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2010 19:56:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostsin mälu temalt. Sain hea hinnaga korraliku asja ja kohe kätte ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2010 16:22:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Ostis vanema prose.
Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2010 16:11:43    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ar7sova vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne

Alustab positiivse noodiga - sai üks vidin soetatud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

ar7sova arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.