| autor |
sõnum |
Kuripaha
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2009
|
postitatud: 22.09.2018 11:27:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostsin tahvli. Kiire ja korralik diil  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
postitatud: 21.09.2018 14:35:12 postituse pealkiri: Treenimis varustus |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Soetasin trenni varustust, soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
postitatud: 20.03.2018 22:11:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Hea müüja, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
postitatud: 24.01.2018 16:43:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
postitatud: 08.12.2016 18:47:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Üks Xiaomi Miband2 müüdud, 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 04.12.2016 09:57:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Müüs 27" LCD  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
postitatud: 06.07.2015 15:35:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
| Olukord lahenenud, kompenseeris mulle vea. Kokkuvõttes positiivne kogemus! |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
postitatud: 05.07.2015 20:03:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
| [quote="m2ts"]Müüs iphone 4s-i, esialgu oli kõik ok aga lähemalt uurides wifi ei töötanud, ps-ile ka ei vastanud[/quote] |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
postitatud: 30.06.2015 20:45:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
| Kiire tehing, aus kaup. Rahul |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlapoiss
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2008
|
postitatud: 30.06.2015 13:40:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
müüs tahvelarvuti, kõik kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
postitatud: 07.06.2015 09:05:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik!  |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebane09
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.09.2010
|
postitatud: 31.05.2015 12:29:04 postituse pealkiri: xbox one |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
Pakkusin Ok hinna. Hakkasime PS teel edasi asju arutama.
Järgmine päev teatas, et müüs HV väliselt kauba maha.  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
postitatud: 27.05.2015 22:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
kiire tehing, raha kandis ette ilusti juba. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 13.03.2015 19:55:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer2
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2010
|
postitatud: 07.05.2014 21:42:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Sai Xbox ostetud. Kõik OK ja väga kiirelt pakk käes |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
postitatud: 28.11.2013 23:16:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Toimus edukas teleri-tehing ja mis veel eriti Ok, toodi kaup ka ukse ette kohale.  |
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Y2K
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 15.08.2013 15:27:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Neutraalne |
|
| Tegi müügiteema, pakkusin OK hinna- ei vastanud. Saatsin paar päeva hiljem PS'i, kus küsisin üle, kas on alles ja kas tahab ikka müüa. Ütles, et "miks ka mitte" ning nüüd on kadunud. Tekib, nagu paljudel teistel juba enne mind, tunne, et müügiteema tehakse kuid asja tegelikult müüa ei soovita. Negatiivset ei pane aga kogemus oli küll negatiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
postitatud: 31.07.2013 19:32:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parksa
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
postitatud: 26.01.2013 18:49:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Sai soetatud Cd mängija autosse. Tehing kiire ja meeldiv. Soovitan edasi. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F00ked
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
postitatud: 01.12.2012 13:22:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, tehing kiire ja kaup aus. Väga postitiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ats007
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2011
|
postitatud: 09.04.2012 19:14:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostis mängu, asjalik ning kiire ja korralik tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 29.03.2012 07:45:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
ostis supaka. mina äriga rahul.  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rebane84
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2010
|
postitatud: 01.03.2012 15:43:54 postituse pealkiri: Dirt 3 |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Sai siis xboxi mäng ostetud posti teel. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 28.02.2012 09:33:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Sai aku ostetud. Kõik oli täpselt nii nagu lubatud. Tänud!  _________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 25.02.2012 22:27:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostsin käest kätte telefoni - kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
continue
HV veteran
liitunud: 22.04.2006
|
postitatud: 03.01.2012 10:03:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
postitatud: 23.12.2011 07:16 postituse pealkiri: Hei
Arvamus kasutajast [ continue ]: Positiivne
Igati positiivne jällegi
thanks |
|
|
| Kommentaarid: 325 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
16 :: |
1 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
continue
HV veteran
liitunud: 22.04.2006
|
postitatud: 06.11.2011 00:30:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 325 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
16 :: |
1 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
postitatud: 30.10.2011 16:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Sai siis xboxi mäng ostetud posti teel. |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivo
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2007
|
postitatud: 18.09.2011 18:26:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Ostsin emaplaadi ja käisin ise järel. Kõik laabus kiirelt ja probleemideta. Positiivne kogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infoman123
Aeg Maha 2a

liitunud: 14.03.2009
|
postitatud: 19.08.2011 15:28:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
Sai siis võidetud oksjon. Kasutaja tahtis kontaktandmeid e-maili peale, sai need talle siis sinna ka saadetud, peale mida ütles kasutaja et postiga saatmist ei toimu(jah oli see ka tingimustes kirjas, aga kokkuleppe, et tallinnas asja kätte saan jäi tema poolt täitmata). Käin päris tihti tallinna vahet ka ja ütlesin siis kuupäeva millal ma järgmine kord tallinnas olen. Tallinnas olles heliseski telefon, kus räägiti et peab ise järgi tulema põhimõtteliselt, sest hetkel ei ole võimalik teda ära tuua, kuna ollakse tööl ja et kui mul väga kiire ei ole, siis ta võib uurida ka saatmise varianti (ehk transporti pakiautomaadi juurde, kuna see see peamine probleem nagu oligi) Ma ütlesin et mul aega on ja et uurigu ja andku siis teada(samas ei rääkinud ma midagi sellest et mul järgitulemisvõimalust pole, kuna tema variandi välja pakkus, mõtlesin selle siis ära kasutada)...
Paar päeva hiljem kui kõvakettaid otsisin, tuli HinnaVaatluse foorumis mulle postkasti kasutajalt ar7sova teade, et tal on kaks 80gb-st ketast müüa(täpselt samad kettad mis minu võidetud kastis sees olid), mille peale uurisin kohe ka oma võidetud kasti kohta, ilmselgelt on näha et kasutaja ei taha seda arvutit mulle müüa ja üritab nüüd juppidest kuidagi lahti saada, pärast ütles et arvuti on prügimäel... Selge! prügimäele transportida oli võimalik, aga eesti posti või smartposti viia ei saanud?
ühesõnaga täielik juut on see kasutaja, ei soovita asju ajada |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
5 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
postitatud: 19.08.2011 02:51:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 15.08.2011 18:48:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Negatiivne |
|
nii need asjad nüüd küll ei k2i - kui pakud siis seisa ka pakkumise taga... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 14.08.2011 20:35:50 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Sain aceri laptopi. Igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
postitatud: 23.07.2011 14:17:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Kiire, konkreetne tegija vend
Aitas "hädast" välja! _________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
postitatud: 23.07.2011 01:42:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostsin kasutaja käest graafikakaardi. Pakkumisest tehinguni möödusid loetud tunnid. Tehing oli kiire ning asjalik. Mina olen oma uue kaardiga rahul ning loodetavasti on rahul ka teine osapool oma eurodega :)
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 08.04.2011 11:06:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Neutraalne |
|
| tekitab teema, kokkulepped sõlmib aga kuidagi teisiti... väga negatiivne kogemus. Ei taha aga kohe negatiivset panna.. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 06.04.2011 20:03:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Jagas ära hunniku PS2 koos lisavidinatega Väga positiivne kogemus selle härraga  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
postitatud: 18.01.2011 23:41:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Tänapäeval siiski on häid inimesi
Tänud sulle  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
postitatud: 13.12.2010 22:21:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Pulk mälu ostetud.
Hoolimata väikestest logistilistest probleemidest, sai kaup kenasti tehtud.  _________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugger
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2010
|
postitatud: 21.11.2010 19:56:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu temalt. Sain hea hinnaga korraliku asja ja kohe kätte ka  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 13.11.2010 16:22:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
Ostis vanema prose.
Soovitan.  _________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 24.01.2010 16:11:43 postituse pealkiri: Kommenteerimine: ar7sova |
|
Arvamus kasutajast [ ar7sova ]: Positiivne |
|
| Alustab positiivse noodiga - sai üks vidin soetatud. |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|