| autor |
sõnum |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
postitatud: 09.08.2012 13:41:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Sai edukat sülearvutiäri aetud. |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 07.08.2012 20:29:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| ostis arvutile jupikese metalli. |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
postitatud: 31.07.2012 23:30:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai netipulk võetud. Toimib idelaselt. !!!  |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XanaX
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 28.07.2012 14:11:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Oli lahkelt nõus väikese tasu eest hunniku kraami omastama  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 26.07.2012 21:47:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
kiire väike diil sai tehtud. kõik laabus ilusti! soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
postitatud: 26.07.2012 19:26:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Vahetasin oma protsessori tema raha vastu. Raha töötas. Olen rahul
 _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuno
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2002
|
postitatud: 20.06.2012 09:23:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Aus müüja. Mäluklots ei sobinud ja võttis küsimusteta tagasi. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
postitatud: 17.05.2012 19:41:25 postituse pealkiri: Re: Hitachi HDP725050GLAT80 (500gb) |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Jälle üks  |
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoYsTiK
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2010
|
postitatud: 09.05.2012 14:49:50 postituse pealkiri: Hitachi HDP725050GLAT80 (500gb) |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai siis ostetud üleval nimetatud IDE kõvaketas. Kaup korralik ja vastas kirjeldusele. _________________ Suunatuli on nagu kondoom - kui "pauk" käib, alles siis mõtled, miks ma seda ei kasutanud? |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
postitatud: 20.04.2012 08:49:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Andis kaks dell gx150 masinat ära, tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
postitatud: 16.04.2012 08:59:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Juba mitmes positiivne ärikogemus! Avastasin, et polegi veel positiivset andnud, seega Suur HV Positiivne Sulle! Olympus digikas, Eneloop akud, (tegelikult tahtsin kirjutada =>)laadija ja mitmed teised asjad teenivad mind korralikult siiani! Seekord siis vigase FS eluraamat s7020 diil, peale remonti sai korralik pill!
Tänud veelkord! _________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirill113
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2008
|
postitatud: 14.04.2012 13:33:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sai äri tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkelf
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 11.04.2012 21:56:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
väike äri sujus igati hästi  _________________ HCT OÜ
ARVUTITE HOOLDUS JA REMONT |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinuvader
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 06.04.2012 20:57:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai vanale ress müüdud,kõik sujus,meeldiv on äri ajada kui elad 50 meetri raadiuses  _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760 |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MEL666
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2006
|
postitatud: 28.02.2012 17:41:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
korduvalt kütte ja ka muud äri aetud ja alati kõik sujunud kenasti. soovitan kindlasti. _________________ tallinnas nõmmel rehvivahetus. siinsetele hea hind ja kokkuleppel võimalik igal ajal. |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
postitatud: 18.02.2012 01:52:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 16.02.2012 20:23:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Erinevad asjad, võib alati usaldada . _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jvilonov
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2004
|
postitatud: 13.02.2012 22:38:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
ostsin PSU - töötab ilusti Soovitan! _________________ Be Happy! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matih22
HV veteran

liitunud: 01.12.2008
|
postitatud: 09.02.2012 16:48:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostis ressiiveri. Kõik korras, kuigi ise panin seeria nr vigast. Leidsime kompromissi. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diavolos
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
postitatud: 09.02.2012 14:58:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
ostsin 3G modemi , kõik toimib , kiire tehing - mina olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisal
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2006
|
postitatud: 02.02.2012 21:42:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
positiivne ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 19.01.2012 15:55:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Alati hea ja kindel asju ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uubster
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2009
|
postitatud: 12.01.2012 00:41:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| ostsin temalt kastiga 15" woofri. asi toimib ja ise ka rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul900
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 11.01.2012 17:10:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõvaketta. Kohapeal ühendas ketta ning näitas reaalset seisukorda, igati aus kaup. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 30.12.2011 18:13:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD - kõik korras! |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 21.12.2011 18:22:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
ostsin ID kaardilugejat  _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
postitatud: 21.12.2011 12:14:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Müüs kõvaketta - kõik kiire ja korrektne  _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 17.12.2011 19:29:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Täitsa toimiva 5.1 müüs. Kõik nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 06.12.2011 10:17:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostsin ketta, kõik nii nagu peab! Meeldiv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 30.11.2011 10:59:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai korralik diil tehtud kaup käes ja kõik sujus nii nagu kokkulepitud soovitused  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 28.11.2011 23:15:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin paar ketast, toimivad kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
postitatud: 31.10.2011 12:14:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Ostsin natuke vesijahutuseks nänni - 80l reservuaari koos 2000l/h pumbaga
Igati positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
postitatud: 12.10.2011 11:04:05 postituse pealkiri: dv6 |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Kõik nii nagu kokku lepitud, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 08.09.2011 19:29:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
ytleme nii, vajadus katkiste ekraanide j2rgi on pikaks ajaks rahuldatud...t2nud... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 07.09.2011 21:24:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai kaupa omastatud, kõik sujus  _________________ |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
postitatud: 21.08.2011 10:00:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Sain FS Amilole korpuse. OK tehing |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hani93
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2008
|
postitatud: 16.08.2011 15:13:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
kõik 5+ ja enamgi veel
ostsin sülearvuti 15.4" ekraani, saatis veel tartu , pakendas väga hästi !
igati positiivne, Soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 12.08.2011 13:23:23 postituse pealkiri: Tervitus! |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Taaskord positiivne tehing
Edu! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ratsoup
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2004
|
postitatud: 11.08.2011 01:35:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
| Ostsin 2 UV lampi. Härral oli küll väga kiire, kuid lõpuks saime kaubale. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xvc
HV Guru

liitunud: 26.02.2011
|
postitatud: 04.08.2011 20:58:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
+ veel üks väike positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
646 |
|
| tagasi üles |
|
 |
presence
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2009
|
postitatud: 29.07.2011 03:56:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Kerge kaubavahetus. Tundus lahe tüüp  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
postitatud: 28.07.2011 21:45:01 postituse pealkiri: äri 5+ |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olari_93
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2008
|
postitatud: 26.07.2011 15:33:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Kaua tehtud kaunike
Toide töötab korralikult ja igati aus ärimees. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svensson
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2009
|
postitatud: 11.07.2011 22:38:27 postituse pealkiri: hinnang |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai kiirelt kaupa tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 27.06.2011 16:13:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
sai tema juurest taas vana träni ära veetud - positiivne  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenno112
HV veteran

liitunud: 29.11.2004
|
postitatud: 21.06.2011 23:19:34 postituse pealkiri: wifi ruuter |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Sai kiirelt wifi ruuter ostetud. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 19.06.2011 21:52:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
Saime masinaga kaubale ..
Lauri Kreutzwald _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 30.05.2011 15:25:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne |
|
| Noh...ma ei tea...positiivset ei saa panna kindlasti, sest kaup, mis esialgu välja pakuti, ei olnud see, mis pärast teele pandi. Kui midagi ikka pakud, siis enne vaata üle, mis sul on ja siis paku! Lubasid (vähemalt selline mulje mul jäi) läpaka kaante vahelt "minema kõndinud" juhtmed järgi saata, aga nüüd sa ei võta telefoni vastu. Negatiivsest pääsesid, sest vähemalt osa sellest kaubast, mis pidi tulema, tuli kohale ja nagu ütlesid, siis oli ka korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ats007
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2011
|
postitatud: 27.05.2011 18:50:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul86
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2004
|
postitatud: 23.05.2011 09:15:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|