| autor |
sõnum |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 11.08.2011 21:33:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Loodame, et kaup nii nagu peab, siis on mõlemad osapooled rahul
Muidu soojad soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 11.08.2011 16:50:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai jubinaid ostetud smartposti kaudu ja äri toimis kenasti.  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
postitatud: 05.08.2011 16:40:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenno112
HV veteran

liitunud: 29.11.2004
|
postitatud: 01.08.2011 22:15:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
jälle üks ok diil tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerboy
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.01.2008
|
postitatud: 30.07.2011 12:17:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai lauaarvuti ostetud, veidike läks küll venima, ise rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rts
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 22.07.2011 22:53:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostetud wifi kaart  _________________ go create >>> |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dasiim
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2008
|
postitatud: 21.07.2011 21:09:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Väga asjalik ja korralik müüja, probleemid leidsid kiire lahenduse.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin112
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2010
|
postitatud: 15.07.2011 21:31:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Negatiivne |
|
ei soovita. _________________ hiihiii |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
babylon
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
postitatud: 13.07.2011 10:12:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 12.07.2011 20:09:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai ostetud sammulugeja. tuli teine postiga. Usaldusväärne
Seda, kas töötab ka, näitab aeg  |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
postitatud: 08.07.2011 17:40:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
ostsin monitori kaabli  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
postitatud: 02.07.2011 18:57:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin hiire, peale väikest kauplemist läks kogu protseduur meeldivalt kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 01.07.2011 23:19:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
postitatud: 01.07.2011 14:53:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin hiire, kaup sai kiiresti posti ja kõik OK .
Soovitan:P |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerjoker
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.08.2008
|
postitatud: 01.07.2011 11:53:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostin Pentium 4 endale Mees pidas sõna, kaup lubatud ajaks postis.
Esialgu tundub et kõik OK. Kui midagi valesti, eks ma karjun  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
postitatud: 29.06.2011 21:20:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi, kõik on ideaalses korras... soovitan! _________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volts
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
postitatud: 28.06.2011 02:08:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
| Sain mis tarvis. Positiiv. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki123
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 25.06.2011 22:27:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bamfreek
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2004
|
postitatud: 23.06.2011 11:45:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Jälle 1 positiivne äritehing tehtud, kõik õige!  _________________ Dead Serious |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 15.06.2011 20:55:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai klaviatuur ostetud, oli õiges kohas õigel ajal ning kaup on suurepärases seisundis.  |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peltz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
postitatud: 14.06.2011 13:14:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud käest kätte. Töötavad.
Järgmine kord tõmba pakend teibiga kinni, siis ei lenda pulgad autos ringi Tallinna "siledatel" teedel. _________________ "Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!" |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a200t
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2006
|
postitatud: 13.06.2011 21:24:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Tänud korpuse eest!  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
postitatud: 09.06.2011 00:03:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD64
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2006
|
postitatud: 08.06.2011 11:54:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Müüs mulle videokaardi.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferru
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2003
|
postitatud: 06.06.2011 15:25:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin 2 SATA kaablit. Diil kiire ja korrektne.
Võib soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
postitatud: 02.06.2011 21:36:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned arvutidetailid, pidas lubadustest kinni ja kaup oli korralik. _________________ www.meybo.ee |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
postitatud: 29.05.2011 19:13:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai monitor ostetud,käest kätte kuid minu kui ostja nägu jäi nägemata
kõik muidu väga ok  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reoelanik
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2010
|
postitatud: 13.05.2011 12:36:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin kaamerakoti, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolestr
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2009
|
postitatud: 27.04.2011 18:59:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Korduvalt diile teinud ja julgen soovitada.  |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoff
HV veteran
liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 23.04.2011 11:25:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
| Väga tänulik hea diili eest. Sain rohkem kui arvasin. |
|
|
| Kommentaarid: 287 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaleStinre
külaline
|
postitatud: 19.04.2011 20:05:06 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: puudub |
|
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 13.04.2011 20:08:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Väike äri sai aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
postitatud: 08.04.2011 11:29:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
sai videokaart ostetud. Positiivne nagu varasemadki kogemused  _________________ 2+2=22,2 |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenno112
HV veteran

liitunud: 29.11.2004
|
postitatud: 06.04.2011 01:54:16 postituse pealkiri: Bs II |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
ostsin toite  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 01.04.2011 23:42:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostis zalmani toiteploki ja kandis raha hiljem ilusti arvele  _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realgamer
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 27.03.2011 20:22:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Aus ja vastutulelik müüja.  _________________ .............................................................................................................................................................. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
postitatud: 25.03.2011 12:26:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Sai paar asja ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
postitatud: 24.03.2011 17:36:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Taaskord kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 21.03.2011 13:33:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Kuulutuse postitamisest reaalse tehinguni läks vähem kui 30min  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blueray
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 15.03.2011 22:59:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
korpus sai soetud. korralik kaup ja kaupmees  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
postitatud: 15.03.2011 09:46:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bamfreek
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2004
|
postitatud: 12.03.2011 15:01:57 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin komplekti. Mõned kruvid võiks korralikumalt kinni panna, st toide logises ja hdd oli kohe täiesti lahti, kuid kõik töötab. Positiivne. _________________ Dead Serious |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 11.03.2011 21:32:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
| Ostsin cpu ja mobo. Väga positiivne kogemus. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HNS
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2004
|
postitatud: 09.03.2011 20:26:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Reaalne ärimees.  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pehka213
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2011
|
postitatud: 07.03.2011 17:21:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin lauaarvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
postitatud: 07.03.2011 12:48:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markx1509
HV vaatleja
liitunud: 02.07.2008
|
postitatud: 15.02.2011 13:07:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
| Ostsin lauaarvuti. Kätte saades selgus, et DVD rom ei tööta, aga saadeti uus ja kõik korras. Nii et julgen soovitada küll. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 13.02.2011 00:04:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Tegime diili, tekkis probleem aga lahendatud kenasti ja kiirelt. Seega postitiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
postitatud: 29.01.2011 11:37:26 postituse pealkiri: Hiir Mx1100 |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
Soetasin omale hea hiire, kõik sujus nagu peab  _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 27.01.2011 12:11:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Samurai_Jack ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|