| autor |
sõnum |
Vitman
HV veteran

liitunud: 15.04.2010
|
postitatud: 29.11.2023 09:01:33 postituse pealkiri: 5+ |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 326 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
291 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duffman500
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2017
|
postitatud: 19.10.2023 09:34:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin GPU. Mina kandsin raha ja tema pani paki teele.
Kõik positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fugitive
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2005
|
postitatud: 12.05.2023 21:35:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Ostsin GPU, kaup nagu lubatud ja igati korralik. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 14.08.2022 19:59:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Vahetasime videokaarte. Kõik OK! _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janz1k
HV veteran

liitunud: 03.09.2017
|
postitatud: 29.07.2022 14:21:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
müüsin ventilaatoreid, kõik ok  _________________ syytu prints |
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ieo
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2021
|
postitatud: 04.04.2022 11:57:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostis mõned riserid. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M0rr1son
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2016
|
postitatud: 18.03.2022 18:58:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi, kõik sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellipro
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.02.2016
|
postitatud: 22.09.2021 12:31:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
postitatud: 24.05.2021 21:50:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing. Arvuti maplaadi komplekt vahetas kiiresti omanikku  _________________ "Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back. |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SeedX
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006
|
postitatud: 09.05.2021 19:46:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüs projektori!  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkelson
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
postitatud: 28.04.2021 19:48:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Sai toide soetatud.
Kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snoopys
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2010
|
postitatud: 19.02.2021 20:08:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
HV-positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 26.01.2021 10:40:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Positiivne kaardidiil. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxx14
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2012
|
postitatud: 28.08.2018 18:24:49 postituse pealkiri: Tehing |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Hea kiire tehing vintage kaubaga! Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 11.07.2018 21:14:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuuMaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2007
|
postitatud: 27.04.2018 08:41:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 16.02.2018 22:48:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüsin ämblikus ekraaniga Lumia 950  |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 09.01.2018 16:51:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostis kõlari ja tuli ise järgi.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
postitatud: 17.11.2017 17:22:28 postituse pealkiri: Ressiiver ja kõlarid |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüs ressiivri ja kõlarikomplekti tuttavale. Olin vahendaja, kõik tip top.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 22.09.2017 18:05:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostis rariteedi. Igati postiivne tehing. Teine kordki!  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikko
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2015
|
postitatud: 25.06.2017 22:33:04 postituse pealkiri: Väga positiivne. |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Müüsin telefoni käest-kätte, kiire tehing ja mõnus kommunikatsioon! |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
postitatud: 02.04.2017 17:32:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüsin HDD, kiire ja korrektne  |
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer2
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2010
|
postitatud: 14.02.2015 02:08:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 25.04.2014 23:06:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Tiptop.  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
postitatud: 07.01.2014 23:13:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüs mobiili, kõik ok  _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 06.01.2014 20:25:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
postitatud: 06.11.2013 10:19:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin Plajstation 3, tõi samal õhtul koju ära.  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sipelgas20
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2006
|
postitatud: 08.08.2013 11:19:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Ostsin kodanikult fotoaparaadi. Saatis smartpostiga ja ostetav kaup oli täpselt nagu vaja - st. OK. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
postitatud: 15.11.2012 12:03:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Kiire ja probleemideta tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pajuinz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
postitatud: 10.09.2012 10:18:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Igati meeldiv ostukogemus , tehing sujus hästi ja kokkulepped pidasid  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmo026
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2011
|
postitatud: 15.02.2012 21:43:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ayvo78
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2006
|
postitatud: 01.02.2012 18:31:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
sai arvuti ostetud kõik ok  _________________ ayvo |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedy
Piiratud kasutaja
liitunud: 20.08.2011
|
postitatud: 24.01.2012 17:57:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Müüsin Windows XP home edition litsentsi saatmisega, tehing läks kiirelt  _________________ M: Sülearvuti laadija Li Shin 0335A1965(output 19V, 3.42A)
M: Sülearvuti IDE/ATA 6Gb-30Gb kõvakettad
M: PS2 64Mb mälukaart, uus
M: PS2 slim uus laser PVR-802W
M: PS3 orig. mäng FIFA 11 ja Xbox 360 orig. mäng Gears of war |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
postitatud: 24.01.2012 16:58:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Tehing kiire, helikaart masinas ja aktiivses kasutuses. Soovitan  _________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 15.12.2011 13:54:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Pean heast soundist lugu  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 05.12.2011 18:32:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin digiboxi. Saatsin raha ette, pakk tuli kenasti järgi  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
postitatud: 07.10.2011 13:00:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Kõik sujus kiiresti ja kaup korralik.Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BeatsMe
Piiratud kasutaja
liitunud: 08.08.2011
|
postitatud: 24.09.2011 10:28:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makito
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2010
|
postitatud: 21.12.2010 00:26:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
müüs videokaardi kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 15.11.2010 21:28:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid, äri kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
postitatud: 15.11.2010 10:55:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Sai üks korpus muretsetud.
Saatis kauba vaatasin üle ja kandsin raha
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realist256
Aeg maha 10

liitunud: 11.01.2003
|
postitatud: 14.11.2010 11:31:36 postituse pealkiri: Soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Sai üks Sony-Ericssoni telefon ostetud
väga rahul ning hea oli äri teha
soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 15.10.2010 09:16:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönix
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008
|
postitatud: 20.07.2010 01:13:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin ps2 _________________ M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100 |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
postitatud: 11.02.2010 23:45:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi
Korralik kaupmees  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
postitatud: 29.01.2010 10:06:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Saatis raha ette, panin paki teele  |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
postitatud: 21.01.2010 20:29:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
tiptop diil sai tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-day
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2009
|
postitatud: 09.01.2010 13:49:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
| Müüs prose, kiire tehing, positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 08.12.2009 19:53:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
mina müüsin tema ostis 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
postitatud: 23.10.2009 18:36:55 postituse pealkiri: Kommenteerimine: pwnage |
|
Arvamus kasutajast [ pwnage ]: Positiivne |
|
Soetasin jahutuse, saatis paki ette ka  _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|