Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: HeyJIM
avatar Kasutajast HeyJIM

HV kasutaja
liitunud:  11.06.2009
viimane külastus:  22.01.2015 15:29:43
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  384
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja HeyJIM sõnumeid
kontakt HeyJIM
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: HeyJIM
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 83 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003



sõnumpostitatud: 28.03.2011 23:53:42    postituse pealkiri: Tagasiside vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin detsembris noormehe käest 6k väärtuses arvutikasti, diil toimus küll käest kätte kuid see eest kaup on täpselt selline nagu lubatud-reklaamitud, mitte ühtegi viga pole hiljem avastanud ega müüja ei "unustanud" midagi mainida!
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Õnnelaps
HV vaatleja
Õnnelaps

liitunud: 15.12.2010



sõnumpostitatud: 21.12.2010 01:30:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Andis arvutit proovida, et sobivuses veenduda. Ise tõi ja viis. Kaubaks ei läinud (arvuti vinks-vonks, aga minu tööks ei saanud õiget kiirust kätte), see-eest jättis mõistliku ja hea mulje tuleviku tarbeks. :)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005



sõnumpostitatud: 02.11.2010 09:11:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sai temalt ostetud yks monitor thumbs_up.gif Kaubale saime kiirelt ja sama kiiresti j6udis ka kaup minuni. V6in julgelt soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SvHu
HV vaatleja
SvHu

liitunud: 02.11.2009



sõnumpostitatud: 07.10.2010 19:26:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin doc stationi. Kiire tüüp. Soovitan! thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2010 17:25:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin delli laadija ja docki! Pani kiirelt posti. Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002



sõnumpostitatud: 12.09.2010 19:15:02    postituse pealkiri: Kõik väga OK! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin smartposti abiga videokaardi, asi kiirelt käes, kõik toimib normaalselt.
thumbs_up.gif [/i]
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2010 15:18:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin mälud, kõik toimis väga kiiresti ja muretult. 5+ ja natuke pealegi. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2010 19:15:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Müüs kaardi ja mälu
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2010 13:54:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin Delli laadija. Kõik sujus ja positiivne minupoolt järjekordselt.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



sõnumpostitatud: 05.08.2010 09:49:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

ostsin delli laadija. Tõi ise kohale. Suured tänud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2010 09:56:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin laadija, kaup vastab ootustele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2010 22:48:39    postituse pealkiri: seagate vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ps diil thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2010 10:24:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Kiire tehing, aus kaup thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shinigami
HV vaatleja
Shinigami

liitunud: 09.10.2008



sõnumpostitatud: 23.07.2010 12:36:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta. Kaup jõudis Smartpostiga ilusti kiirelt kohale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 29.06.2010 21:23:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

kõik korras thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allantoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2008



sõnumpostitatud: 28.06.2010 22:40:16    postituse pealkiri: Laadija vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sain järjekordse Delli laadija thumbs_up.gif
_________________
Elu on ilus!
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2010 09:11:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Taaskord väike läppari laadija-diil tehtud, igati bro thumbs_up.gif
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2010 14:54:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Kiire tehing ja vaevus romi ise ära tooma. Väga positiivne minupoolt.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2010 10:49:14    postituse pealkiri: 8600GT 15E/27 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Omandasin sujuvalt toreda propellerita videokaardi. Thanks!
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
archieb0ld
HV kasutaja
archieb0ld

liitunud: 05.03.2007



sõnumpostitatud: 17.06.2010 16:27:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

müüs mulle korras RAMi
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTI
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2004



sõnumpostitatud: 07.06.2010 16:12:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Korras
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2010 09:07:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Mitu korda juba asju aetud, soovitan soojalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002



sõnumpostitatud: 06.06.2010 01:17:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ülimalt positiivne ja usaldusväärne inimene. Soovitan soojalt! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lilleke
HV kasutaja
Lilleke

liitunud: 16.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2010 22:38:52    postituse pealkiri: kohvipaus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

viitsis ennast sättida minu ajagraafiku järgi. ei noh, minu poolt ainult soojad soovitused icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apollo1961
HV vaatleja
apollo1961

liitunud: 25.12.2008



sõnumpostitatud: 12.05.2010 19:11:30    postituse pealkiri: 2 x 2GB / DDR II / 667MHZ / RAM vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Mälud arvutis, kõik OK!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2010 19:10:07    postituse pealkiri: Kiire, usaldusväärne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Vahetus hea ning Ram pulga funkavad ilusti
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006



sõnumpostitatud: 11.05.2010 21:55:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

beer_yum.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomshore
HV kasutaja


liitunud: 20.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.05.2010 10:22:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin paar pulka mälu. Kõik toimis ideaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002



sõnumpostitatud: 03.05.2010 10:32:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Tõi kauba ise kätte: 5+
_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krueger
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004



sõnumpostitatud: 19.04.2010 19:15:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sain siis Dellile korraliku laadija. Hind igati hea ning diil kiire ja korralik. Tõi ise kauba kohale ja jättis igati usaldusväärse mulje. Soovitan(b)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2010 18:50:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin läpakale laadija. Kõik tip-top.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexus2k9
Transporter
lexus2k9

liitunud: 21.01.2009



sõnumpostitatud: 11.04.2010 14:34:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Kõik nii nagu lubatud oli! icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2010 21:11:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Läpakale korralik laadija normaalse hinna eest soetatud. Tehing kiire ja korrektne.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allantoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2008



sõnumpostitatud: 09.04.2010 19:53:02    postituse pealkiri: Kaks Dell laadijat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Kaup aus ja korralik. Lisaks kiire tegutsemine ka!
Hind oleks võind ju parem olla aga ei saa öelda, et poleks hinda alla andnud icon_biggrin.gif Nii, et igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
Elu on ilus!
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulo
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2010 14:57:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sain temalt docking stationi. Kaup korralik ja mees asjalik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2010 00:18:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin 2 laadijat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003



sõnumpostitatud: 12.03.2010 01:23:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin laadija, väga ok kõik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoken
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2007



sõnumpostitatud: 11.03.2010 21:28:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

sai ostetud paar laadijat ja docki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2010 16:53:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin läppari laadijad, väga viis äri thumbs_up.gif
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peamaha
HV kasutaja
peamaha

liitunud: 27.10.2006



sõnumpostitatud: 05.03.2010 16:33:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin läpakalaadija, kaup Smartpostiga kiiresti kätte ja kõik toimib icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
herrviu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006



sõnumpostitatud: 01.03.2010 19:13:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Kirjeldusele vastav kaup, kiire ja täpne tehing. Soovitan.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2010 19:46:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Tegime postiteel kaupa, kaup ennem hiljem raha, kõik toimis kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008



sõnumpostitatud: 25.02.2010 23:50:15    postituse pealkiri: laaadija vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

müüs paar laadijat
_________________
Allkiri ehk signatuur lisatakse soovi korral sinu sõnumitele. Maks. 255 tähemärki! Allkiri võib olla maks. 3 standardsuuruses tähemärgi kõrgune.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
llama
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2007



sõnumpostitatud: 23.02.2010 09:06:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sai edukalt kaupa tehtud, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2010 23:51:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Postiteel kaupa tehtud, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
studiosus
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2010 22:28:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostetud sülearvuti laadijad, kõik OK!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2010 21:02:48    postituse pealkiri: Lenovo dock vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Sai siis ostetud Lenovo Advanced Mini dock, mis on tip-top korras, võtmed kaasas ja augud töötavad. Soovitan.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Infinity
HV vaatleja
Infinity

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 07.02.2010 00:51:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Ostsin mälud, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2010 23:24:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Müüs mälud, kauba saatis ruttu. Pidi minu tõttu väheke ootama, aga kõik läks hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2010 22:25:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne

Korralik ja kiire tehing
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

HeyJIM arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 74 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.