| autor |
sõnum |
atu1234
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 28.03.2011 23:53:42 postituse pealkiri: Tagasiside |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin detsembris noormehe käest 6k väärtuses arvutikasti, diil toimus küll käest kätte kuid see eest kaup on täpselt selline nagu lubatud-reklaamitud, mitte ühtegi viga pole hiljem avastanud ega müüja ei "unustanud" midagi mainida! _________________ Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Õnnelaps
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2010
|
postitatud: 21.12.2010 01:30:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Andis arvutit proovida, et sobivuses veenduda. Ise tõi ja viis. Kaubaks ei läinud (arvuti vinks-vonks, aga minu tööks ei saanud õiget kiirust kätte), see-eest jättis mõistliku ja hea mulje tuleviku tarbeks. :) |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 02.11.2010 09:11:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Sai temalt ostetud yks monitor Kaubale saime kiirelt ja sama kiiresti j6udis ka kaup minuni. V6in julgelt soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SvHu
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2009
|
postitatud: 07.10.2010 19:26:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin doc stationi. Kiire tüüp. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuripaha
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2009
|
postitatud: 18.09.2010 17:25:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin delli laadija ja docki! Pani kiirelt posti. Soovitan!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 12.09.2010 19:15:02 postituse pealkiri: Kõik väga OK! |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin smartposti abiga videokaardi, asi kiirelt käes, kõik toimib normaalselt.
[/i] |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 16.08.2010 15:18:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, kõik toimis väga kiiresti ja muretult. 5+ ja natuke pealegi.  _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
postitatud: 07.08.2010 19:15:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 06.08.2010 13:54:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Ostsin Delli laadija. Kõik sujus ja positiivne minupoolt järjekordselt. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stuff
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
postitatud: 05.08.2010 09:49:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| ostsin delli laadija. Tõi ise kohale. Suured tänud |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 04.08.2010 09:56:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin laadija, kaup vastab ootustele  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 28.07.2010 22:48:39 postituse pealkiri: seagate |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ps diil  _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 27.07.2010 10:24:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Kiire tehing, aus kaup  _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shinigami
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2008
|
postitatud: 23.07.2010 12:36:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõvaketta. Kaup jõudis Smartpostiga ilusti kiirelt kohale. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 29.06.2010 21:23:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
kõik korras  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allantoo
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 28.06.2010 22:40:16 postituse pealkiri: Laadija |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Sain järjekordse Delli laadija  _________________ Elu on ilus! |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 26.06.2010 09:11:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 22.06.2010 14:54:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Kiire tehing ja vaevus romi ise ära tooma. Väga positiivne minupoolt. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
postitatud: 21.06.2010 10:49:14 postituse pealkiri: 8600GT 15E/27 |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Omandasin sujuvalt toreda propellerita videokaardi. Thanks! _________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
archieb0ld
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
postitatud: 17.06.2010 16:27:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTI
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2004
|
postitatud: 07.06.2010 16:12:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 06.06.2010 09:07:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Mitu korda juba asju aetud, soovitan soojalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhe
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 06.06.2010 01:17:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ülimalt positiivne ja usaldusväärne inimene. Soovitan soojalt!  _________________ Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
postitatud: 26.05.2010 22:38:52 postituse pealkiri: kohvipaus |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
viitsis ennast sättida minu ajagraafiku järgi. ei noh, minu poolt ainult soojad soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apollo1961
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2008
|
postitatud: 12.05.2010 19:11:30 postituse pealkiri: 2 x 2GB / DDR II / 667MHZ / RAM |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
postitatud: 12.05.2010 19:10:07 postituse pealkiri: Kiire, usaldusväärne |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Vahetus hea ning Ram pulga funkavad ilusti |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
postitatud: 11.05.2010 21:55:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomshore
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2005
|
postitatud: 09.05.2010 10:22:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin paar pulka mälu. Kõik toimis ideaalselt  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JanQ
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2002
|
postitatud: 03.05.2010 10:32:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Tõi kauba ise kätte: 5+ _________________ Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!! |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krueger
HV kasutaja
liitunud: 21.08.2004
|
postitatud: 19.04.2010 19:15:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Sain siis Dellile korraliku laadija. Hind igati hea ning diil kiire ja korralik. Tõi ise kauba kohale ja jättis igati usaldusväärse mulje. Soovitan(b) |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 13.04.2010 18:50:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakale laadija. Kõik tip-top.
Soovitan  _________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexus2k9
Transporter

liitunud: 21.01.2009
|
postitatud: 11.04.2010 14:34:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu lubatud oli!  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 09.04.2010 21:11:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Läpakale korralik laadija normaalse hinna eest soetatud. Tehing kiire ja korrektne. _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allantoo
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 09.04.2010 19:53:02 postituse pealkiri: Kaks Dell laadijat |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Kaup aus ja korralik. Lisaks kiire tegutsemine ka!
Hind oleks võind ju parem olla aga ei saa öelda, et poleks hinda alla andnud Nii, et igati positiivne kogemus  _________________ Elu on ilus! |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulo
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2004
|
postitatud: 08.04.2010 14:57:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Sain temalt docking stationi. Kaup korralik ja mees asjalik.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 16.03.2010 00:18:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin 2 laadijat.  |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
postitatud: 12.03.2010 01:23:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin laadija, väga ok kõik!  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smoken
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2007
|
postitatud: 11.03.2010 21:28:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
sai ostetud paar laadijat ja docki  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 10.03.2010 16:53:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peamaha
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2006
|
postitatud: 05.03.2010 16:33:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakalaadija, kaup Smartpostiga kiiresti kätte ja kõik toimib  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
herrviu
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
postitatud: 01.03.2010 19:13:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Kirjeldusele vastav kaup, kiire ja täpne tehing. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 26.02.2010 19:46:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Tegime postiteel kaupa, kaup ennem hiljem raha, kõik toimis kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacGyver
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2008
|
postitatud: 25.02.2010 23:50:15 postituse pealkiri: laaadija |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
müüs paar laadijat _________________ Allkiri ehk signatuur lisatakse soovi korral sinu sõnumitele. Maks. 255 tähemärki! Allkiri võib olla maks. 3 standardsuuruses tähemärgi kõrgune. |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
llama
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2007
|
postitatud: 23.02.2010 09:06:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Sai edukalt kaupa tehtud, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
postitatud: 15.02.2010 23:51:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Postiteel kaupa tehtud, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
studiosus
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 11.02.2010 22:28:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
| Ostetud sülearvuti laadijad, kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 09.02.2010 21:02:48 postituse pealkiri: Lenovo dock |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Sai siis ostetud Lenovo Advanced Mini dock, mis on tip-top korras, võtmed kaasas ja augud töötavad. Soovitan. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinity
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2002
|
postitatud: 07.02.2010 00:51:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
postitatud: 03.02.2010 23:24:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
Müüs mälud, kauba saatis ruttu. Pidi minu tõttu väheke ootama, aga kõik läks hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
postitatud: 23.01.2010 22:25:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HeyJIM ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|