| autor |
sõnum |
Klots454
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2006
|
postitatud: 17.12.2009 01:31:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Protsessor töötab suurepäraselt. Nii nagu sai räägitud ka toimus, igati positiivne äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel0
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2006
|
postitatud: 08.12.2009 10:07:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kõik sujus, tõi arvuti koju kätte  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
postitatud: 24.11.2009 12:43:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud ja olen tehinguga rahul. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
postitatud: 01.11.2009 21:59:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Protsessor teel ja raha saadetud. Kõik toimus ideaalselt  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
postitatud: 30.10.2009 00:20:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Meeletult hea hinnaga kvaliteetsed tooted. Soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
postitatud: 28.10.2009 17:57:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxxm88
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2009
|
postitatud: 24.10.2009 16:07:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuc
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 14.10.2009 02:43:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| 612209 kirjutas: |
| kolmaski kord võiks äri teha. |
Igatahes  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 12.10.2009 07:22:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
sai talt toitu natukene juurde oma kastile soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 27.09.2009 11:41:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Suured tänud!  _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
postitatud: 19.09.2009 15:59:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Tõeliselt operatiivne müüja, oleks kõik HV müüjad sellised! _________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pupok
HV vaatleja
liitunud: 05.03.2007
|
postitatud: 15.09.2009 21:47:15 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin video, kõik on OK , soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 02.09.2009 12:49:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin prose
kõik oli titi-miti  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bemmm
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 18.08.2009 21:03:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin mälud, Soovitan
 |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuc
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 05.08.2009 22:56:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kiirelt on hea asju ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 02.08.2009 13:44:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
kõik on super!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 400 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
postitatud: 29.07.2009 11:48:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
toimetas e8400 ühe päevaga ja norm hinnaga kohale +++  _________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carrot
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2006
|
postitatud: 28.07.2009 21:22:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Sai mälud ostetud, loodetavasti saab veel oma raha ära anda  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carrot
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2006
|
postitatud: 27.07.2009 14:33:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin protsessori, tõi 15 minutiga koju ära, kõik super  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oww
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2009
|
postitatud: 01.07.2009 19:20:56 postituse pealkiri: arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin video + toite, tutikad, odavad ja pealekauba temapoolne garantii, tõi koju ära,  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vilkuur
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2004
|
postitatud: 29.06.2009 18:47:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin mälud, kiire logistika + korralik kaup
igati positiivne  _________________ The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool. |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 22.06.2009 20:43:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin video.
Tõi koju ära  |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Click
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2006
|
postitatud: 19.06.2009 17:37:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, väga rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
postitatud: 14.06.2009 19:06:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, tõi ise kohale ära, kaart töötab samuti probleemideta.  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
postitatud: 05.06.2009 21:46:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi, kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
postitatud: 05.06.2009 19:35:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| Ostsin videokaarti, tundub töötavat kenasti. 5+! |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poocman
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2004
|
postitatud: 31.05.2009 21:04:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
Kaup kiire korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tabu
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
postitatud: 07.05.2009 20:56:24 postituse pealkiri: arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
asus emme sain emme
tõi ise kohale kaup kätte
ilusti töötab testisin hiljem _________________ Njah natuke veel ja saabki läbi.... |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CotCas
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004
|
postitatud: 03.05.2009 23:39:03 postituse pealkiri: Kommenteerimine: 612209 |
|
Arvamus kasutajast [ 612209 ]: Positiivne |
|
| big business (285GTX) sai tehtud ning kõik ze zupeerrr |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|