| autor |
sõnum |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
postitatud: 30.12.2005 01:18:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
sai talk ka kunagi raal soetatud ja paar sõpragi tema jutule saadetud... ei saa nagu kurta, kõik on alati korras olnud..
garantii korras vahetas mul vindi välja ka veel..
homme loodan tal ühe video kaardi saada  _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
postitatud: 17.01.2005 19:24:14 postituse pealkiri: (y) |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| Diile on väga palju tehtud, tuttavatele arvutid, endale ups + video jne. Igati abivalmis ja mis põhiline kaup korralik:P |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renton
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2003
|
postitatud: 05.10.2004 14:17:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
sai üks diil tehtud - kõik läks nii kui peab. soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erx37
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
postitatud: 08.09.2004 21:43:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
kaup kiire ja korralik, siiamaani . Ise ka v2ga abivalmis ja muidu normaalne inimene.  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
postitatud: 31.07.2004 20:00:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Ostsin Läptopi.
Äri sujus hästi. Küsimuste korral oli väga abivalmis. Kaup enamjaolt korralik .. no võib positiivse ära küll panna 8) |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
postitatud: 04.07.2004 15:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kh8
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2004
|
postitatud: 30.04.2004 21:35:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Väga abivalmis mees. Ostsin tema kaudu arvuti ja olen sigarahul. Soovitan kõigile soojalt  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Faramir
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 24.04.2004 21:38:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Mitu komplekti tema Taivo kaudu tellitud pluss hulk eraldi juppe ja ainult positiivsed kogemused. Oleks aga selliseid kodanikke rohkem  _________________ Need HV-lased on ikka hullud... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 16.04.2004 14:31:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Igati asjalik mees. Igati abivalmis ja vastab küsimustele. Soovitab häid komplekte jne  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
upper
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 05.04.2004 22:58:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| huvitav,kuidas ta kõigi jaoks aega leiab. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
postitatud: 25.03.2004 13:17:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Kaks komplekti tema käest võtnud ja väga rahul.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
postitatud: 17.03.2004 18:47:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
olen isegi ostnud tema käest portsu kraami, praegune videokaart temalt pärit, monitor (mille ta mulle lausa ukse taha tõi , endal sellise asja tarbeks siis transporti polnud)...kõvaketas (ei tahtnud küll hitachit eriti müüa, aga lõpuks sain selle ikkagi kätte )...küllap tülitan teda edaspidigi, kui midagi vaja juhtub olema.... 8)
igati positiivne tegelane, selliseid arvutipoodide esindajaid peaks rohkem siin liikuma, kuna ma kujutan ette et käivet on ta siit saanud küll ja küll... 8) |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeLarry
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2003
|
postitatud: 20.02.2004 20:42:05 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
ToivoS on igati hea ja kindel müügimees, tellisin talt XP2500+ ja Spire Cooler WhisperRock IV, kaup jõudis õigeaegselt siia, kaubal garantii ja kaup igati korras ja normaalne, soovitan kõigile, nii head äripartnerit on raske leida!!!
Vabandan oma algse näpuvea üle, kuid loodan et see ei mõjunud kellelegi halvasti!!! _________________ M.Larry
viimati muutis MikeLarry 11.04.2004 15:51:37, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
postitatud: 08.02.2004 22:57:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
sain, mis tahtsin (heas mõttes )
kirjutasin paar nädalat hiljem, sest kartsin AMD-lt ebastabiilsust
uus komplekt igati kvaliteetselt kokku pandud - kõik "paugub"  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
postitatud: 07.02.2004 23:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Palju, palju abi saand msnis.  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
postitatud: 19.01.2004 21:51:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
 _________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 31.12.2003 17:56:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Ostsin temalt arvuti ja soovitan seda ka teistel teha: hind oli soodne ja kõik läks väga positiivselt  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
postitatud: 11.12.2003 16:42:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Soovitan
Soodne hind temapoolt, rahulolek minupoolt  _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
postitatud: 07.12.2003 03:33:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| jlle üks tehing tehtud(isegi kolm) sujus korralikult |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 06.12.2003 19:30:24 postituse pealkiri: Tore |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
ABIVALMIS ABIVALMIS ABIVALMIS. _________________ [url=http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php]
[img:c44d147335]http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php/sig/147_random.png[/img:c44d147335]
[/url] |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
postitatud: 25.11.2003 00:13:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
nn Tehing sujus
oli väga abivalmis
aitas valida
ja lõpuks saingi aknaga kasti
praegune conf on temalt siis
,ea arvuti on  _________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eikki
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2002
|
postitatud: 01.11.2003 15:50:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Niih...
Tellinud 2 komplekti juba temalt ja saanud meeletutes kogustes informatsiooni..
Videokaardi vahetus garantiikorras oli super ja kiire. Kuigi elan Tartus siis probleeme pole olnud ja ikkagi olen kõik läbi Tallinna tellineu
Edu edaspidiseksi! _________________ Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s. |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikat
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2002
|
postitatud: 31.10.2003 23:26:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| Ostsin talt ketta ja kirjutaja, saime hinnas kenasti kaubale, 24H-ga olid asjad mul teises linnas käes, kirjutaja käimapanekul sain talt kiiret ja konkreetset abi msn-i teel. väga meeldiv kogemus üle pika aja. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 29.10.2003 12:29:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Väga hea temalt osta. Soovitan. Odavad hinnad. Ise olen ostnud protsessori ja videokaardi temalt. _________________ HL forever |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 26.10.2003 19:50:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
tjahh on ka kõvasti äri tehtud selle kodanikuga. kõik kogemused positiivsed ja vastuse küsimusele saab tema käest kasvõi öösel kell 1.
soovitan kõigile! |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 25.10.2003 01:54:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
2x positiivne ärikogemus olemas _________________ Allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
postitatud: 18.10.2003 15:14:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Uulitsakeeli kõneldes -> respect Valmistun temalt juba teist arvutit ostma. _________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
postitatud: 17.10.2003 15:52:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Loomulikut positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 17.10.2003 08:33:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
 _________________ Back to Nvidia . |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
postitatud: 13.10.2003 21:31:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
äri positiivne
ram käes ja olin rahul.. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zero1&Only
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2002
|
postitatud: 03.10.2003 16:46:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Parim.
Peaks olema veel valik Super-Positiivne.
Ostetud mõned kõvakettad (vist midagi veel)
Üks kõvaketastest ütles mingi 6kuu pärast üles, vahetamine toimus kiiresti korrektselt ja mis veel tähtsam - mulle jäi veel võimalus, et äkki saan midagi rikkis kettalt uuele ringi tõsta. _________________ ----------------------- |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
postitatud: 24.09.2003 13:00:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Ka äri teinud temaga...
Reageerib kiirelt küsimustele ja ei aja pada. _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 24.09.2003 12:54:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
kiidusõnad:) _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 24.09.2003 12:49:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
väga kiiduväärt mees! _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rivotups
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2002
|
postitatud: 17.09.2003 16:48:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
ostsin arvuti ja töötab probleemideta siiamaani + oli ka hea pakkumine
julgen soojalt soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
postitatud: 15.09.2003 20:36:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| väga hea teenindus!!! Ostsin just arvuti ning võib igatpidi rahule jääda!!! |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
postitatud: 06.09.2003 13:03:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
postitatud: 06.09.2003 13:01:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
 _________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
postitatud: 03.09.2003 19:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Tõesti väga hea temalt osta. Esimene äri mis neti teel tehtud ja mingeid probleeme polnud. Pärisin Temalt üsna palju ja ilmselt tüütasin ära ka.
edit: vahepeal Temalt veel ühe kõvaketta ja korpuse ka ostnud
Kõik läks väga hästi, mina igatahes rahul 8)
viimati muutis Mart352 31.07.2004 20:53:44, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
postitatud: 03.09.2003 19:09:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| Mina olen ostnud Taivo käest PoV-i Ti4200SE, AMD XP1800+ ja tuubi AS3-e. Hinnad on odavad ja klienditeenindus eeskujulik. |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
postitatud: 28.08.2003 16:54:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
jäin kaubaga rahule  _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
postitatud: 28.08.2003 16:44:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Igati positiivsed kogemused siiani olnud.  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 27.08.2003 15:00:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
... olen nii otse, kui kaudselt temaga tehinguid teinud ning kõik kogemused positiivsed  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
postitatud: 27.08.2003 13:24:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Mitu komplekti tema käest tellinud ja siiani pole probleeme esinenud. Väga abivalmis kasutaja. _________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 25.08.2003 17:28:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
kaup sujus päris mitu korda kaupa teinud, soovitan  _________________ Doggett can tell |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meix
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2003
|
postitatud: 25.08.2003 09:00:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Väga hea mulje jäi. Ei vihasta kui tülitada ebainimlikul kellaajal . Olid pisikesed probleemid kuid need jäid minu tooli ja kuvari vahele(ehk siis minu enda süü). |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 24.08.2003 18:36:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| Tehing kiiresti ja probleemideta! Head hinnad. |
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
postitatud: 24.08.2003 13:10:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
sai kunagi, tema abiga s6brale masin soetatud, ei oskagi midagi 8elda, mees teab mis mees teeb, v2ga abivalmis ja laheda jutuga. tore, et selliseid inimesi veel on edu! |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
postitatud: 24.08.2003 13:06:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
Hea kui firmade esindajad siin foorumis niimoodi abivalmid on. _________________ Честных психов можно не лечить... |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
postitatud: 24.08.2003 00:19:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ TaivoS ]: Positiivne |
|
| Tehing sai ilusti tehtud ja alati väga abivalmis msn abi pakkuma. |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|