Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: kommipaber
avatar Kasutajast kommipaber

HV vaatleja
liitunud:  17.09.2009
viimane külastus:  12.01.2010 22:48:21
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  5
[0.00% kõigist / 0.00 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja kommipaber sõnumeid
kontakt kommipaber
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: kommipaber
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 0% 0 häält
Neutraalne: 100% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ kommipaber ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2009 20:03:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kommipaber ]: Neutraalne

Ärge tehke ettemaksu selle kasutajaga, kahtlane isiksus vähemalt seniks, kuni on toimunud mõni reaalne äritehing ja kauba olemasolus on veendutud. Soovis kohe ettemaksu ja ajas üsna keerulist juttu läbi msni keskkonna, olgugi et siin foorumis on juba tükk aega tavaks ikka uute kasutajate puhul paki ette saatmine ja seejärel raha laekumine. Msn ei lange samuti kokku praeguse HV omaga.


Veelkord : Ettemaksu ja kauba saatmist esimesena mitte teha!
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 21.09.2009 19:25:20    postituse pealkiri: Kommenteerimine: kommipaber vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kommipaber ]: Neutraalne

Julgen siin julgelt väita et tegu on järjekordse petisega, pakkus müüa uut PS3 pult odava hinnaga, nõudis raha ettekandmist kuigi ise on täiesti verivärske kasutaja..
Põhjuse andis selle kommentaari kirjutamiseks teise kasutaja kiri mulle kus pakuti telefoni odava hinnaga ja nõuti ettemaksu, midagi veel tehtud pole aga lisan siia hoiatuse !
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.