Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: reingsm
avatar Kasutajast reingsm

HV kasutaja
liitunud:  14.04.2007
viimane külastus:  19.02.2022 12:18:52
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  959
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja reingsm sõnumeid
kontakt reingsm
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: reingsm
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 78 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ reingsm ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2017 19:33:38    postituse pealkiri: 4g ruuter vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

ostis 4G ruuteri, kaup kiire ja korralik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ultra32
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2007



sõnumpostitatud: 13.05.2014 13:04:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostis ruuteri. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2014 17:02:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Tuli soovitud kaubale kiiresti järgi ning tehing sujus kenasti! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2014 19:20:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Posti teel diil tehtud thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2011 13:53:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Aitas telefoniga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2011 18:05:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostis raud ära! Hea diil!
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 08.10.2010 18:14:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Kõik ok. täname!
_________________
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2010 09:17:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostis tüki mälu - asi toimis kiirelt ja korralikult. Kiidan!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2010 10:36:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Raha tuli, kaup läks. kõik rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 09.02.2010 00:50:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Prandas telefoni thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004



sõnumpostitatud: 24.12.2009 00:53:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Sai ka väike diil tehtud. Väga mõistlik mees. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärimehike
HV kasutaja
ärimehike

liitunud: 22.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2009 17:51:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Tegi head tööd ja korpus on kah korralik. Positiivne igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar2
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2009 11:57:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostis telefoni. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 09.09.2009 21:11:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

good deal! icon_cool.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2009 18:08:41    postituse pealkiri: Kommenteerimine: reingsm vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Sain kiirelt ja korralikult telefoni maha müüdud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2009 18:16:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Remontis lapse mobla ära, lisaks rookis sealt mitu kühvlitäit liiva välja. Tegi ootetööna mingi 10 minutit.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2009 11:05:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostsin nokia thumbs_up.gif tip-top
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kxxxxk
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2009 20:50:07    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

ostsin MT korpuse. ylekanne+post thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2009 21:21:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

parandas telefoni ära thumbs_up.gif banana_dance.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2009 14:58:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

pani mu telefoni taas värisema - väga viis thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 29.05.2009 20:59:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

aku uksetaga icon_smile.gif rahul
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.05.2009 09:14:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ashur
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006



sõnumpostitatud: 14.05.2009 18:55:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ulla18
HV kasutaja
ulla18

liitunud: 05.01.2005



sõnumpostitatud: 18.04.2009 21:23:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

sai telefon ostetud koos lisaseadmetega-kõik toimib!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 21:30:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

sai mobla soetatud, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2009 02:10:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Sai üks telefon korda tänud !
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2009 17:03:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

tegime äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007



sõnumpostitatud: 08.02.2009 22:40:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Õnnestus maailma kiireim äri teha thumbs_up.gif Raha talle, PS3 mulle.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 28.01.2009 18:05:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostsin mobiili.Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2008 19:58:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Tegime äri, kõik väga positiivne thumbs_up.gif
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 22.12.2008 18:03:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Sai w200i ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
croco
HV kasutaja
croco

liitunud: 25.03.2004



sõnumpostitatud: 07.12.2008 23:31:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

ostsin telefoni kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzu
Kreisi kasutaja
ozzu

liitunud: 21.01.2007



sõnumpostitatud: 30.10.2008 00:15:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Sai aku soetatud thumbs_up.gif
_________________
Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atixz
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2004



sõnumpostitatud: 21.10.2008 23:44:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Olen väga rahul, tegi kiirelt ja korralikult mu telefoni korda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2007



sõnumpostitatud: 20.10.2008 13:41:12    postituse pealkiri: O: autolaadija Nokiale vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Kiire ja lihtne 2ritehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2008 19:52:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostsin korpuse + aku. Kõik töötab, tehing sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2008 12:43:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

sain temalt korpuse telefonile. väga vastutulelik icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2008 23:21:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Järjekordne positiivne minult icon_biggrin.gif Tegi väikse parandustöö moblaga, kõik ok!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2008 21:57:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Äri eest positiivne icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressu
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 18.08.2008 14:53:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus 8)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2008 10:12:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Võttis telefonilt sim-luku maha. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2008 19:50:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Korpus olemas. Tänan! icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2008 21:15:28    postituse pealkiri: z720 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Kandsin raha ette ning mobla oligi mõninga päeva järel käes.. Väga positiivne, kõik oli nagu pidi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oneok
HV kasutaja
Oneok

liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 28.06.2008 20:48:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

tundub, et tegi telefoni korda :lol: (y)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2008 14:33:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Ostsin Samsung E900-le 3.5mm audio adapteri, kõik sujus suurepäraselt, soovitan thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003



sõnumpostitatud: 14.06.2008 12:33:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

sai äri tehtud, kõik käis nii nagu peab!
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2008 15:15:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Müüs mulle telefoni thumbs_up.gif Äri aus ja kiire beer_yum.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2008 18:26:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Suurepärane ostja, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RamRa
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2005



sõnumpostitatud: 04.04.2008 09:00:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Müüsin mobiili, tehing kiire.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 03.04.2008 15:03:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ reingsm ]: Positiivne

Jube vana icon_wink.gif , ostab kõik telfid 2ra thumbs_up.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

reingsm arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 64 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.