| autor |
sõnum |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 02.06.2026 21:27:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
postitatud: 31.05.2026 11:05:54 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
| Ostsin SSD. Meeldiv ja kiire tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
postitatud: 15.04.2026 21:55:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Müüs SSD  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolhu2345
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2025
|
postitatud: 04.06.2025 11:32:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Kiire ja korrektne.  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
postitatud: 16.01.2025 10:49:57 postituse pealkiri: Sai ostetud mälu, proce, emaplaat |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Kõik toimis nii nagu vaja! _________________ AMD VS INTEL |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 13.03.2024 00:50:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robin99
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2011
|
postitatud: 23.01.2024 18:42:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin mobo. Tehink oli kiire ning sujuv.  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur987
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2005
|
postitatud: 02.11.2023 12:06:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kamma
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2016
|
postitatud: 04.11.2022 21:59:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Sain mõned korralikud arvuti jupid. Kõik hästi.  |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisC
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
postitatud: 08.12.2020 11:47:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Müüs vähe jõulisema prose. Väga kiire tehing  _________________ If karma doesn't hit you, I f**king will. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
postitatud: 04.12.2019 20:02:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin arvutustehnikat. Kiire korralik äri.  _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SEnno
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2010
|
postitatud: 06.10.2018 10:48:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
| Ostis videokaardi ja kõik tehingud käisid kiirelt. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuzza
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2014
|
postitatud: 03.10.2018 15:35:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
| Müüs mulle SSD. Kõik kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 03.11.2016 00:14:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eternity
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2008
|
postitatud: 22.03.2016 15:45:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Hea suhtlus ja kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pajuinz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
postitatud: 03.11.2015 20:02:40 postituse pealkiri: Ssd |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
| Korrektne asjaajamine, Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A_S
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
postitatud: 18.10.2014 16:54:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Müüs mulle kõvaketta. Kõik läks ladusalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cookiepie
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2010
|
postitatud: 11.10.2014 18:11:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
| Müüs ühe graafikakaardi. Kõik hästi ja hind igati meeldiv. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 24.09.2014 17:14:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin juppe posti teel. Tehing sujus suurepäraselt.  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriton
HV kasutaja
liitunud: 10.02.2012
|
postitatud: 17.07.2013 23:45:58 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ threepwood ]: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardi. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
postitatud: 16.07.2013 09:57:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Minupoolt OK  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 14.10.2012 22:16:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Korralik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senja007
HV veteran

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 22.12.2011 18:18:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin väikest Acer sülearvutit  |
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
370 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 13.12.2011 23:21:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Tehing korrektne ja kiire. Andis ka hüva nõu  |
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
postitatud: 03.08.2011 12:48:09 postituse pealkiri: Yeee |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin HDD, töötab! Soovitan. _________________ wat? |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 02.08.2011 01:21:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 18.08.2010 18:57:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Posti teel sai väike tehing tehtud, sujus normaalselt. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
postitatud: 28.02.2010 09:45:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 09.05.2009 16:20:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 02.05.2009 09:32:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 30.04.2009 16:36:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne isik, kindlasti soovitan temaga asju ajada  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 23.04.2009 23:01:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
ostsin ketta, äri käis kiirelt ja korrektselt, loodan, et ka ketas käib sama hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
postitatud: 14.09.2006 22:39:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Minultki kiidusõnad siia ritta juurde: ootas kannatlikult ära, kuni sain paki teele pandud ja rahagi tuli, nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
colin07
HV kasutaja
liitunud: 17.09.2004
|
postitatud: 13.08.2006 00:26:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Saatis cargoga enne maksmist kaardi ära, mina panin komplekti kokku, asi töötas ja maksin siis raha ära.
Hea tehing oli . |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 04.05.2006 12:43:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Täiesti usaldusväärne, Kandsin raha enne kui kauba sain ja kaub jõudis kenasti minuni
Soovitused igal juhul  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birq
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2005
|
postitatud: 02.05.2006 18:38:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
müüs mulle 2x512 DDR ja saatis isegi ette ära
kõik töötab naq pidi
soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IntZ
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2002
|
postitatud: 16.04.2006 17:36:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Väga vastutulelik sell. Lubas 1 päeva asja proovida, enne kui otsustasin osta. Kuna vent oli hullemas seisukorras kui ootasin, siis lasi ka hinda natuke alla.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loivar
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 31.01.2006 14:46:14 postituse pealkiri: Kommenteerimine: threepwood |
|
Arvamus kasutajast [ threepwood ]: Positiivne |
|
Müüsin enda arust soodsalt prosed ja raha laekus kiiresti ning probleemideta! Loodan, et suudan samaga vastata. |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|