Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: janekman
avatar Kasutajast janekman

HV kasutaja
liitunud:  11.12.2002
postitusi:  863
[0.02% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja janekman sõnumeid
huvid:  filmid, arvutid, autod, ehitus
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt janekman
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: janekman
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 49 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ janekman ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
MarkN
HV kasutaja
MarkN

liitunud: 08.02.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2023 11:02:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostsin korpuse. Kiire ja korralik tehing.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021



sõnumpostitatud: 20.09.2023 21:40:36    postituse pealkiri: Tubli vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Kiir ja korralik tehing. Ostis GPU🚀.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2020 17:38:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis klahvi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Romanov
HV vaatleja
Romanov

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2018 21:04:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Müüs rooli, kõik OK icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2017 10:47:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis ekraani thumbs_up.gif
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 08.06.2016 03:45:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
M: 2x4GB DDR3 PC3L 1600MHz Samsung sülearvuti mälud
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2016 23:31:06    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Korralik müüja.kaup ok[/b]
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2015 21:22:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Aus kaup! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
J6rgen
HV veteran
J6rgen

liitunud: 21.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2015 16:48:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hambahari
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2014 19:27:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Müüsin mälu. Saatsin ette, maksis järgi. Kõik korras!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferru
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2013 22:17:07    postituse pealkiri: pc3200 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis mälu. Tuli ise järgi, hind hea.
Positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.Einstein
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2012 00:42:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Müüsin 3g modemi. Kõik supper!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 13.12.2012 16:43:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

ikeboy kirjutas:
Hea kiire äri oli thumbs_up.gif

Samad sõnad!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikeboy
Kreisi kasutaja
ikeboy

liitunud: 26.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2012 01:16:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Hea kiire äri oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010



sõnumpostitatud: 04.12.2012 18:25:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Korralik müüja, kelle lubadusi saab usaldada.
Talle raha, mulle videokaart ja kõvaketas.

Kõik oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2012 12:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Sai G27 rool müüdud. Kõik okei. Positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasatski97
HV kasutaja


liitunud: 22.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2012 22:54:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

kiire ja tip top tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2012 22:16:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis LCD. Ei tekkinud probleemi sellest, et unustasin jala kruvid kaasa panna. Positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2012 10:53:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

II Pos juba thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amadest
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2007



sõnumpostitatud: 11.02.2012 11:07:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostsin käest kätte väike mollu. Toimib nagu peab thumbs_up.gif Meeldiv tehing
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelJ
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2012 14:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostsin monitori. Tasusin ühel päeva õhtul. Postis järgmisel ning kätte sain ülejärgmisel. Väga kiire ja meeldiv tehing.

Kindlasti soovitan thumbs_up.gif.
_________________
[img:8de2687bd4]http://card.mygamercard.net/aero/indiaanlane.png[/img:8de2687bd4]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimpss
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2012 16:50:18    postituse pealkiri: Läpakas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostsin läpaka!thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 12:13:05    postituse pealkiri: Antec vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Äss Diil
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2011 11:37:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

0stis rammu. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2011 23:11:42    postituse pealkiri: Nikon d3000 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik müüja.
thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tõnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 13.09.2009 22:28:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004



sõnumpostitatud: 06.02.2009 10:42:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Vahetasime mälusid. Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2008 18:24:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis prose. Tuli ise järele ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheSiim
HV vaatleja
TheSiim

liitunud: 18.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.05.2008 14:02:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Müüsin video.
Igati aus isik thumbs_up.gif
Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poro
HV kasutaja
poro

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2008 22:11:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Ostis ketta, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasatski97
HV kasutaja


liitunud: 22.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2008 20:35:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

asjad aetud kiirelt ja korrektselt icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frapen
HV kasutaja
frapen

liitunud: 06.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2008 17:36:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

thumbs_up.gif minu poolt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sp1t3fuL
HV kasutaja
Sp1t3fuL

liitunud: 01.06.2003



sõnumpostitatud: 15.02.2008 22:19:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

edukas tehing, mis kulges võimalikult mugavalt mõlemale osapoolele.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaker
HV veteran


liitunud: 08.03.2003



sõnumpostitatud: 25.12.2003 15:25:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

sama siin, kaup õigel ajal õiges kohas-ja töökorras icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazzza
HV kasutaja
wazzza

liitunud: 30.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2003 22:06:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2003 23:46:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Meeldiv oli kaupa teha ja kõik toimib.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002



sõnumpostitatud: 09.11.2003 01:00:57    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Mitmedki asjad ostetud eri aegadel, mis siiani veel toimivad.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mezilane
Kreisi kasutaja
mezilane

liitunud: 17.06.2002



sõnumpostitatud: 05.10.2003 19:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

hääd äri aetud
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 04.10.2003 14:06:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2003 23:13:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

korralik HV-lane icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 09.09.2003 15:18:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

tuttuus toitekas läks tal tööle ja müüsin hea hinnaga, mõlemad rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AzA
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2003



sõnumpostitatud: 04.09.2003 09:00:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

sai ostetud hp dat seade, hunik nice ja 2-3 vinti.
äri aus jutt kõik õige. yks vint suri maha, aga seda pean loomulikuks kaoks.
nö punktid kirja.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 02.09.2003 17:48:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Video kohal nagu nipsti thumbs_up.gif

EDIT: deem, jäi alguses kogemata Neutraalse peale. Viga parandatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2003 12:31:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

positiivne ärikogemus olemas!
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2003 20:39:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

kaubaga rahul, kuigi pressis mult 20 eek'i rohkem välja kui ma tahtsin icon_lol.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2003 15:39:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

TT Volcano 7+ sai ostetud. Kõik jällegi nii nagu lubatud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 22.08.2003 20:55:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Sai siis temalt PII plate ja prose ostetud, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2003 13:54:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Mis ma ikka oskan öelda kaup on ikka norm olnud... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2003 11:27:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

Pole midagi öelda. Täitsa asjalik tundub.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002



sõnumpostitatud: 22.08.2003 01:09:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ janekman ]: Positiivne

thumbs_up.gif ka minu poolt
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

janekman arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 59 häält
Neutraalne: 3% 2 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.