| autor |
sõnum |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
postitatud: 17.12.2014 19:53:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Sain mulle vajaliku ülemineku.
Ainult järelemineku vaev
Olen igati rahul _________________ mart57 |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
postitatud: 03.12.2014 16:14:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Sain vajaliku mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 18.09.2013 20:14:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Andis paar vana kaarti. Tänan  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunterX
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2005
|
postitatud: 14.02.2010 21:41:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
postitatud: 25.11.2009 19:09:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Ostis USB Laiendus kaardi!
Helistas ütles et soovib ja nii ta ka tegi eriti positiivne see ,et tuli ise autoga järgi ! _________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinr112
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2003
|
postitatud: 30.10.2009 19:05:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
hea diil, kaup toodi kohale kenasti.  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chameleon
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
postitatud: 26.10.2009 10:52:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
tegin põneva vahetuse, nüüd ei hakka mõnda aega jälle igav
tegelane igati postiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nmk
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 25.10.2009 19:33:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostis klaviatuuri, tuli ise järgi, tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 10.08.2009 22:39:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzki
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 10.08.2009 17:02:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
postitatud: 03.01.2009 21:17:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu. Usaldusväärne(y) _________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
postitatud: 29.12.2008 20:44:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostsin mälu ja ei sobinud, ostis tagasi! usaldusväärne, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 11.12.2008 19:54:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
| Sai mälu ostetud.Kõik toimib nagu peab. |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
praetor
HV veteran

liitunud: 17.11.2002
|
postitatud: 05.12.2008 14:38:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti.. kõik nii nagu kokku lepitud. |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjuku
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2003
|
postitatud: 03.12.2008 09:54:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka.
Diil kiire ja konkreetne, ei mingeid probleeme. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 28.11.2008 21:52:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Ostsin kasutatud läpaka.
Esimese ekraan oli defektiga aga müüja asendas selle kiirelt uuega.
Logistika klappis. Soovitan. _________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 26.11.2008 20:38:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
kiire tehing ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BUBA
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2006
|
postitatud: 21.11.2008 16:12:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
| Ostsin läpaka. Maksin raha ette. Saatis kauba postiga. Kõik Ok. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
postitatud: 15.04.2008 20:26:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Lahke inimene. Ikka positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vents
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2005
|
postitatud: 08.03.2008 19:42:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Leppis ise kokku, tõi kauba ise ära.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
postitatud: 01.03.2008 00:17:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poro
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 06.02.2008 00:12:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Viis mängud minema..  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 31.01.2008 21:03:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostis mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
postitatud: 31.01.2008 20:07:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Andis mulle HDD kinnituskomplekti niisama, tõi veel ilusti Tallinna ära ka, nii et superluks positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
postitatud: 19.01.2008 21:58:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 04.01.2008 23:45:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostis datakaabli.
õigel ajal õiges kohas,soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smouker
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2006
|
postitatud: 01.12.2007 03:12:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Väga normaalne mees, saime kokku seal kus sai räägitud, jäin isegi hiljaks, kuid ta ootas ilusti ära nii, et igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 16.10.2007 16:16:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Sain tasuta mingi kolaka. Hea, et on inimesi, kes viitsivad äraandmisega jamada. _________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
postitatud: 12.10.2007 19:54:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Lahe tegelane  _________________ Aita suve, söö lund! |
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veljon
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2006
|
postitatud: 17.08.2007 08:48:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Kiire äri  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond os
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2005
|
postitatud: 21.05.2007 21:21:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
andis printeri, igati  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 18.05.2007 17:59:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
sai lõpuks need mälud kätte mida olime sussutanud vist juba mitu kuud _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 15.05.2007 22:39:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Normull, andis klaveri ja videokaardi ära  |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
postitatud: 25.04.2006 16:24:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
Ei süvene eriti ja sõimab kohe idiootlikuks mögisejaks.. "Mõttetu tühikargaja" "TUSS" sa ilmselt täitsa laps alles. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
postitatud: 20.02.2006 03:34:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostsin 4mb graafika.
vastutulelik müüja ja kaup ka korralik. _________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paha
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
postitatud: 17.02.2006 15:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
sai tal videokaart ära ostetud.
Kaup läks teele imekiiresti. |
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 15.02.2006 13:56:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
odava ja suht-koht vana asja kohta kaup t2itsa korralik...tuli kiiresti kohale...tipp-topp-tegelane... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
postitatud: 13.02.2006 21:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik täpselt nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prohvet
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2005
|
postitatud: 22.01.2006 18:36:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
ostsin mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donkey
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2005
|
postitatud: 20.01.2006 20:52:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
tegi pakkumise ja paari tunni pärast sain juba käest kätte  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunz
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2005
|
postitatud: 07.01.2006 17:12:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
tipp topp tegelane.
tegi parima pakkumise. tuli ise järele ja pärast maksis raha arvele ära.
 |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oku234
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
postitatud: 03.01.2006 00:39:41 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ oku234 ]: puudub |
|
| Golbin666 kirjutas: |
tulid mulle paska ajama siis ma pean vastu tegema mingi imelik vend |
kui mees teeb osta kohe pakkumise ja mina sellega arvestanud olen on minu suhtes pahatahtklik see kellelegi teisele maha müüa |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Golbin666
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
postitatud: 02.01.2006 20:47:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Negatiivne |
|
tulid mulle paska ajama siis ma pean vastu tegema mingi imelik vend |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 21.05.2005 23:33:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
sai kaup tehtud  _________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amfiibinimene
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
postitatud: 02.05.2005 20:32:34 postituse pealkiri: Kommenteerimine: oku234 |
|
Arvamus kasutajast [ oku234 ]: Positiivne |
|
igati tegelane. emaplaat ei läinud tööle arvasin et vigane, mees aitas ja näitas et mina olen hoopis mart |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|