Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: hotrat
avatar Kasutajast hotrat

HV kasutaja
liitunud:  08.11.2003
postitusi:  508
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja hotrat sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt hotrat
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: hotrat
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ hotrat ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2025 16:15:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, maksin ette, kõik hästi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RogerK
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2017


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2024 14:11:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2020 21:51:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

müüs rooli, igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärimees
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2020 00:45:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostis telefoni S9, maksis ette ja korras.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2017 10:54:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2015 11:25:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matkamees
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2015 19:12:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Kõik hea! Kaup hea!
_________________
Just do it!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2015 18:18:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2014 04:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostsin printeri. Kaup naksti tehtud. Positiivne.
_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2014 22:58:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2014 00:30:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostis Maci thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006



sõnumpostitatud: 22.01.2014 16:22:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Positiivne kogemus. Vabastas vanarauast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2012 11:01:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

undead kirjutas:
Järjekordne edukas diil icon_smile.gif

_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 13.04.2012 11:04:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

ostis arvuti, k6ik oli tip-top, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2012 16:10:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Järjekordne edukas diil icon_smile.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexus2k9
Transporter
lexus2k9

liitunud: 21.01.2009



sõnumpostitatud: 09.03.2012 16:30:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostis videokaardi. Rahasid kandis küsimusteta ette. Positiivne ärikogemus!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2012 12:05:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Meeldiv ostja, kiire tehing. Soovitan icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2011 20:04:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Väga positiivne kogemus, soovitan
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2011 18:23:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ka minupoolsed soovitused tulevatele ostjatele-müüjatele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



sõnumpostitatud: 24.05.2011 23:40:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostsin E52. Kaup aus ja korralik
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2010 12:43:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hijacker
HV veteran

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2009 02:11:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Müüsin mehele helikaardi. Tehing sujus suurepäraselt. Kiire, täpne ja asjalik ostja. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2009 18:34:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Sai tehingut tehtud. Soovitan. Kiire ja asjalik inimene äritehingute vallas. thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005



sõnumpostitatud: 05.03.2009 21:35:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Mõnus tehing oli: tutvustas mulle kenasti mu uut telefoni ja lõpuks rääkisime niisama maast-ilmast.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2008 11:03:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostis T43-me.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2008 22:16:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne ostja, pöidlad püsti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hr.X
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2008 22:29:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2007 23:46:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

ostsin ibm t30
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003



sõnumpostitatud: 08.08.2007 10:01:14    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

ostsin talt mp3 mängija. kõik läks nii nagu peab:)
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2007 10:55:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005



sõnumpostitatud: 13.01.2007 00:06:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostis toiteploki, kerge minupoolne möödaarvestus icon_biggrin.gif aga siiski tehing sai tehtud
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PiXel
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2006 17:35:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Väga aus, täpne ja igatipidi tipp topp müüja
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 19.03.2006 21:51:27    postituse pealkiri: Avaya Wireless Gold vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostsin Wifi kaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yks_tom
HV kasutaja
yks_tom

liitunud: 15.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2006 12:53:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Tuli ja ostis ühe läpaka ära. Kõik töötas nii nagu kokku lepitud. Edu kasutamisel!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muha
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2005



sõnumpostitatud: 20.02.2006 00:24:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Asjalik tegelane, soovitan äri teha!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2005 21:57:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Konkreetne asjaajamine thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mixut
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2005 20:30:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Ostsin kõlarid, mürtsuvad korralikult, täitsa ok diil oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003



sõnumpostitatud: 21.03.2005 19:43:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

telefon vahetas omanikku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotrat
HV kasutaja
hotrat

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2005 15:00:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: puudub

MeoR kirjutas:
no samad sõnad kui kaartidega probleeme pole võib asja positiivseks lugeda icon_wink.gif


kaardid juba 20 tundi korras olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2005 00:31:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

no samad sõnad kui kaartidega probleeme pole võib asja positiivseks lugeda icon_wink.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe001
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2005 19:31:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

sai ostetud nokia 8310 icon_biggrin.gif kõik on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 29.01.2005 14:42:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Kõik ok.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 01.09.2004 21:29:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Tehing sujus kiirelt ja suurepäraselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003



sõnumpostitatud: 16.01.2004 00:52:04    postituse pealkiri: Kommenteerimine: hotrat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hotrat ]: Positiivne

Aus tüüp. Ostsis CD-R -i ära mult thumbs_up.gif. Pole midagi halba öelda...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

hotrat arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 47 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.