Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Graanul
avatar Kasutajast Graanul

HV kasutaja
liitunud:  27.02.2004
viimane külastus:  23.04.2026 12:57:36
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  370
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Graanul sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Graanul
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Graanul
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Graanul ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
hannesx
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2021 12:04:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

ostis laadija, kõik ok
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2017 23:56:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Tiptop.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2017 23:05:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostsis Firewire kaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2016 18:57:42    postituse pealkiri: Korpus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis korpuse, diil kiire ja korralik. thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2015 13:49:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Sai videokaart ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 18.12.2015 10:35:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Sai äri tehtud, igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Turps
HV kasutaja
Turps

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2015 23:37:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Müüs videokaarti. Kõik OK.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014



sõnumpostitatud: 23.09.2015 17:38:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Kiire tehing
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2015 16:27:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis PSU, tehing sujus kenasti. Igati asjalik HV-lane. Positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauno98
HV kasutaja
tauno98

liitunud: 14.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2014 20:11:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis mälu beer_yum.gif
_________________
WUBWUBWUBWUB
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2014 14:14:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostsin ühe vanema arvuti. Tehti demo ja töötas.
Mul kodus enam ei töötanud. Pakuti abi ja lahendusi ja pärast ka kompensatsiooni (emaplaat oli tegevuse lõpetanud).

Seega kokkuvõttes ikkagi positiivne kogemus ja usaldus 100%.
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2014 21:46:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

meeldiv tehing
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2014 17:22:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Kaup nagu lubatud, soodne ja korralik!
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2014 19:54:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Positiivne ostutehing.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2014 21:41:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

sai tehtud tehing, kaup jõudis kohale õige kiiresti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kitoku
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2005



sõnumpostitatud: 20.12.2013 17:01:07    postituse pealkiri: dell emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

väga kiire ja hea tehing
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2013 19:59:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Oli tore äri ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004



sõnumpostitatud: 13.11.2012 23:47:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

selliseid asjalikke HV kasutajaid võiks rohkem olla! Väga viis!
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2011 19:59:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Väga aus HV kasutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2011 12:07:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Graafikakaart sai ostetud. Vägagi positiivne thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2011 23:52:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, kõik sujus kenasti.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 25.03.2011 11:55:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis video kaardi. Aus ostja.
Soovitan
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2010 14:58:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

sai äritsetud, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SmartQ
HV kasutaja
SmartQ

liitunud: 18.12.2007



sõnumpostitatud: 09.10.2010 21:49:15    postituse pealkiri: Tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Tegime arvuti tehingu, kõik hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2010 19:42:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

0stis rammu thumbs_up.gif
Kõik 0k
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007



sõnumpostitatud: 28.04.2009 14:38:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis kaupa. Kõik igati korras thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001



sõnumpostitatud: 18.04.2009 16:06:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostetud kaup töötas ja kõik toimis.
_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollari
HV kasutaja
ollari

liitunud: 17.01.2007



sõnumpostitatud: 04.04.2009 12:47:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik.Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2009 12:13:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Tehing käest-kätte, soovitan thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004



sõnumpostitatud: 31.03.2009 16:59:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Väga Mõnus thumbs_up.gif Soovitan soojalt 8)
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahulik
HV kasutaja
rahulik

liitunud: 19.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2009 20:01:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2009 03:06:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

hea asukoht thumbs_up.gif müüsin videokaardi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 20.01.2009 15:29:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale.
thumbs_up.gif
Laurikre:.
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alexander_77
Kreisi kasutaja
alexander_77

liitunud: 21.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2009 10:08:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Organiseeris laptopile operatiivse ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saqu
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2009 21:11:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Kaup aus ja hind hea! Teinekordki!
_________________
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 02.06.2008 16:49:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2007 00:17:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Ostis lpt kontrolleri

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2007 13:46:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

Müüsin maki, oli lubatud ajal kohal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pulliergut
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2005



sõnumpostitatud: 16.02.2005 23:25:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

ostis mälud, tehing kiire ja aeg nii nagu kokku lepitud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 20.10.2004 18:14:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

ostis minult ATX toiteka. positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004



sõnumpostitatud: 01.06.2004 23:07:57    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Graanul vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Graanul ]: Positiivne

OK tehing kujunes hästi, oli vaid väike viivitus minu poolt.
Siit tuleb ilmselt positiivne, kandis kohe raha üle ja muidu norm thumbs_up.gif
_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Graanul arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.