Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: vipi666
avatar Kasutajast vipi666

HV Guru
liitunud:  22.07.2007
postitusi:  6293
[0.11% kõigist / 0.91 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja vipi666 sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt vipi666
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: vipi666
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 456 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 2% 8 häält
Sinu arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2008 09:38:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

pcie vga töötab pärast kondekate jootmist kenasti, thumbs_up.gif aga AGP-ga kaardiga natuke tõsisemad probleemid (kaardi alumiselt poolelt vähemalt viis pisikest jublakat puudu. Aga nohh muidu kõik ok, ega ma sellest agp-st ei lootnudki asja saada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 04.11.2008 11:41:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Tjüüner töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2008 10:47:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Taaskord siis positiivne minu poolt, sai mõningad emaplaadid soetatud.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2008 18:27:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai igast kraami ostetud, mina olen igati rahul, tore inimene on, tark ja jagab inffi, pead oskama ainult õigeid asju küsida. Igati muhe vend!
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2008 22:47:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Helikaart ja wireless hiir 120ga. Mõlemad töötavad, nii et positiivne.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2008 23:37:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

djkiller kirjutas:
tegime diili sain vga .muidu ok kuid ise pole jõudnud veel asja 100% kontrollida;)


Mis sa ikka kontrollid,torka sisse,driverid peale ja voilaa! icon_razz1.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2008 23:20:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

tegime diili sain vga .muidu ok kuid ise pole jõudnud veel asja 100% kontrollida;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RealTalk
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2008



sõnumpostitatud: 20.10.2008 23:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostis maki, kõik sujus õlitatult icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EJohn
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001



sõnumpostitatud: 19.10.2008 10:50:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sain talt videokaardi, selgus, et viga ei old aga kaardis, ostis tagasi nagu kokkulepitud.
Andis kontakti, sain uue garantiiga läpaka display 2,5 korda odavamalt kui fuking ACC computers hooldus müüs.

Tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2008 09:31:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostis raamatu. kandis raha ette ja saatsin paki. kõik käis kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 07.10.2008 21:09:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Tehing igati kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2008 02:08:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kaup kenasti toimiv ja ka emaplaat siiski OK!
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2008 08:35:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostis prose & jahutuse.
viitsis hommikul vara telefonile reageerida, mida ei juhtu just tihti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2008 17:11:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin LCD.
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Sõbralik, nagu alati icon_wink.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2008 15:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Andsin UPSi ära, kõik sujus hästi. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2008 18:56:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

klapid talle, raha mulle.
thumbs_up.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007



sõnumpostitatud: 15.09.2008 17:50:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

vahetasime nänni.
igati positiivne ja muhe mees thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ql
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2007



sõnumpostitatud: 07.09.2008 19:13:05    postituse pealkiri: ossin gfx kaardi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

kõik funkas nii kui peab
thumbs_up.gif väärt äri
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2008 16:28:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Vehetatud videokas ketta vastu.
Kõik OK thumbs_up.gif
Tänan!
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 21:20:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

müüs töökorras kõvaketta
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 27.08.2008 00:23:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin paar vanemat arvutidetaili, positiivne!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 20.08.2008 16:00:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sain mõned toitekad thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2008 16:13:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin dvd kribaja, kogemus positiivne(y)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2008 14:25:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

müüs täitsa asise agp video ja viis mind kurssi vanaraua hindadega icon_biggrin.gif
igati positiivne
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 15.08.2008 09:13:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne

zest kirjutas:
Oli kokkulepitud kindlal päeval ja kellaajal kohtumine kesklinnas. Lubas tulla ja kui midagi juhtub siis helistada. Ei tulnud kohale ega helistanud, PS-le ka rohkem ei vasta.
Võibolla tõesti midagi jõhtunud -kes seda teab ,aga siiski, võiks siis ka informeerida... icon_neutral.gif


Alustame sellest, et mina sulle midagi ei pakkunud privas vaid just sina tahtsid osta ja mulle kirjutasid...
Ja kui lubad, et tuled/helistad oleks logeline, et tuleb ka see teha, aga paistab, et mõnele mehele on mõiste "mehe sõna" midagi ei ütle. Noh see selleks. Ja kui oled kadunud ja mina küsin mis juhtus võiks ka vastata, et ma ilmaasjata kotti nädal aega ei tassiks kaasas ja ka sulle selle neutralse ei paneks. Seega ma usun, et see neutraalne on igatpiidi teenitud.
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allan1
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2008 08:05:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

tegime väikse diili. kõik korras.
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2008 22:46:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

zest kirjutas:
Oli kokkulepitud kindlal päeval ja kellaajal kohtumine kesklinnas. Lubas tulla ja kui midagi juhtub siis helistada. Ei tulnud kohale ega helistanud, PS-le ka rohkem ei vasta.
Võibolla tõesti midagi jõhtunud -kes seda teab ,aga siiski, võiks siis ka informeerida... icon_neutral.gif


Väljavõte minu viimasest PSist sulle:

lõpetan kesklinnas töö kell 18,seega 18.15-18.30 viru keskuses on idekas
helistan

Loogiline järeldus:kui ei helistanud,siis ei saanud ka järelikult tulla!
Pealegi-sa ei läinud spetsiaalselt sinna,niikuiniigi pidid seal olema,eksju!
Ära loobi neutraalseid liiga kergekäeliselt!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 14.08.2008 19:26:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne

Oli kokkulepitud kindlal päeval ja kellaajal kohtumine kesklinnas. Lubas tulla ja kui midagi juhtub siis helistada. Ei tulnud kohale ega helistanud, PS-le ka rohkem ei vasta.
Võibolla tõesti midagi jõhtunud -kes seda teab ,aga siiski, võiks siis ka informeerida... icon_neutral.gif
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2008 13:51:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin wifi kaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinr112
HV kasutaja
martinr112

liitunud: 15.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2008 23:00:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Sai videokaart ostetud, asjalik müüja.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006



sõnumpostitatud: 22.06.2008 20:52:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Positiivse mulje on jätnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ketama
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2005



sõnumpostitatud: 12.06.2008 00:20:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

müüs väikse viguri.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loivar
HV kasutaja
loivar

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2008 14:32:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ilusti sai tehing tehtud thumbs_up.gif
icon_lol.gif ESIMENE
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 09.06.2008 09:59:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ilusti sai teine tehing tehtud thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myhcel
HV kasutaja
Myhcel

liitunud: 04.10.2007



sõnumpostitatud: 07.06.2008 16:07:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

nii sai siis veel yks diil tehtud v2ga hea äri mees igati asjalik ma arvan et see ei jää viimaseks diilks soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Yks AutoPesula OÜ Peterburi tee 75
Avatud iga päev 08.00-20.00

( Välipesu ) ( Sisepuhastus ) ( Pigipesu ) ( Survepesu ) ( Vahatamine ) ( Nahksisu hooldus ) ( Keemiline )
( Poleerimine )

tel: 53 23 01 09
Mihkel
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dony
HV kasutaja
dony

liitunud: 25.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2008 12:47:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kiire ja korralik müüja. thumbs_up.gif Oli meeldiv kogemus. icon_biggrin.gif
_________________
Kui oled 45+, siis oled sa tööandjatele nähtamatu...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004



sõnumpostitatud: 04.06.2008 23:20:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ketas ja mälu töötavad väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myhcel
HV kasutaja
Myhcel

liitunud: 04.10.2007



sõnumpostitatud: 29.05.2008 21:02:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostis m6ned m2ngud k6ik sujus h2sti

soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Yks AutoPesula OÜ Peterburi tee 75
Avatud iga päev 08.00-20.00

( Välipesu ) ( Sisepuhastus ) ( Pigipesu ) ( Survepesu ) ( Vahatamine ) ( Nahksisu hooldus ) ( Keemiline )
( Poleerimine )

tel: 53 23 01 09
Mihkel
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 28.05.2008 18:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kiire, korralik, väga hea jutuga tüüp. Väga Positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2008 14:27:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

kobax kirjutas:
no icon_evil.gif kaua ma v6in sinu poolt katkisele kraamile lahendust oodata?
kuu aega juba lubad ja lubad!
t2na oled ka foorumis k2inud,kuid eirad PS.

point siis selles,et sai vahetatud n90 3amd arvti vastu,sain k2tte ja selgus et puha praak.jutu j2rgi pidi olema 2 kondekat natuke punnis,sain kauba k2tte ja 3 kondet olid katkised,mitte punnis.+ katkine ketas,katkine cdrom,ei viitsi siinkohal seda praaki ette lugeda.

tundub et peab asja edasi ajama ametlikke kanaleid pidi.



VäGA NEGATIIVNE.


Heiti Aak jutt on nagu koera sitt.
Hullem veel.
Paluksin seda negatiivset mitte tähele panna!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kivi345
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2007



sõnumpostitatud: 28.05.2008 09:02:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Kõik laabus
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas_V
HV vaatleja
Toomas_V

liitunud: 29.12.2007



sõnumpostitatud: 26.05.2008 22:55:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

POSITIIVNE! icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2008 12:16:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Neutraalne

Sorry ,aga panen enda meelespidamiseks kui sinuga peaks mingit äri ajama . icon_rolleyes.gif P2,4
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2008 12:08:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Tehing kiire ja asjalik, kaup ka korralik thumbs_up.gif
_________________
M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.

Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge !
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poro
HV kasutaja
poro

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2008 21:13:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostsin telefoni, siiani tundub kõik OK olema.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002



sõnumpostitatud: 27.04.2008 12:29:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

ostsin läpaka, vajas väheke kohendamist, aga kõik selle info olin juba varem teada saanud..ebameeldivaid üllatusi pole, super.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2008 15:57:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Müüs kuvari thumbs_up.gif Tehing kiire ja korralik icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005



sõnumpostitatud: 03.04.2008 22:17:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

Ostis purskaevu. icon_razz.gif
Asjalik thumbs_up.gif Ja tõenäoliselt ei jäänud viimaseks äriks... icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2008 22:52:07    postituse pealkiri: Re: risu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: puudub

Spekulant kirjutas:
Risustab teiste inimeste müügiteemasid mõttetustega!


Ära plõksi,rsk! icon_evil.gif
Su kasutajanimi on vägai põhjendatud,kui su hinnaskaalat vaadata!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marion23
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2008 23:01:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ vipi666 ]: Positiivne

väga abivalmis tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
12/13

vipi666 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 501 häält
Neutraalne: 1% 7 häält
Negatiivne: 2% 11 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.