Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: undead
avatar Kasutajast undead

HV Guru
liitunud:  04.02.2005
postitusi:  7911
[0.14% kõigist / 1.01 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja undead sõnumeid
www:  http://www.raja.ee
amet:  insener
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt undead
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: undead
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 545 häält
Neutraalne: 0% 2 häält
Negatiivne: 0% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ undead ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2008 11:54:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uupsu
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 23.09.2008 21:39:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Ostis hp läpu. Igati positiivne kogemus, vaatamata sellele, et tegin päris mitu prohmakat mille üle on mul sügavalt kahju, ning vabandan kasutaja ees veelkord südamest.

Igati asjalik ärikas ja soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SoundBlast
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2007



sõnumpostitatud: 23.09.2008 15:13:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Korralik kasutaja! thumbs_up.gif
Sain tema juhtmevaba hiire omanikuks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bantid
HV veteran
bantid

liitunud: 07.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2008 11:22:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2008 13:22:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

järjekordne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2008 21:37:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Saatsin kauba ette, maksis peale kättesaamist
Soovitan
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 19.09.2008 09:32:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Loovutasin talle mittevajaliku monitori...kõik ok thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apmyp
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006



sõnumpostitatud: 18.09.2008 12:05:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Vastutulelik müüja. Soovitan.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
much
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 15.09.2008 18:04:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

korrektne ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
just4me
HV vaatleja
just4me

liitunud: 29.03.2006



sõnumpostitatud: 15.09.2008 16:45:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Sai äri aetud.
Maksis ette.
Kõik kombes.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002



sõnumpostitatud: 11.09.2008 10:41:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Ostsin mälu ja kõvaketta, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2008 11:19:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Vastutulelik müüja. Soovitan.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 23:06:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

sai paar vana arvutit ära antud.
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2008 12:36:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Sai äri tehtud !
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 15.08.2008 18:14:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Sai tema autole uus esiklaas sebitud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2008 19:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Pakkus kaablit mis kahjuks ei sobinud kuid pildide tegemise vaeva eest positiivnse icon_wink.gif
_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2008 14:08:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

ostsin vente. thumbs_up.gif
_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2008 22:59:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Ostsin helikaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2008 12:00:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Abivalmis inimene, kes viitsis hädasolijat aidata - saatis mulle vajalikud kruvid thumbs_up.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 13.07.2008 14:14:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Ostis kõvaketta. Hea ostja.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2008 20:43:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

sai postiteel äri aetud! thumbs_up.gif
SOOVITAN beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2008 10:07:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

müüsin mälu, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2008 14:10:40    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

sai wifi pulk ostetud
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2008 10:33:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Müüsin videokaadi, äri sujus thumbs_up.gif
Aga rahaülekanne venis!!Krt ma Vihkan nädalavahetusel ärida!!
Põhjus oli siis nädalavahetus, kuna siis pankadevahelised rahad ei liigu.

Igatahes SOOVITAN SOOJALT beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amortizati
HV vaatleja
amortizati

liitunud: 26.01.2006



sõnumpostitatud: 06.07.2008 13:17:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Guud thumbs_up.gif
_________________
Miks mu klaveril pole any key'd?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



sõnumpostitatud: 30.06.2008 03:37:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Tuli viis mul korterist kola 2ra. icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 29.06.2008 06:17:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

äri käis kiirelt ja nagu õlitatult icon_biggrin.gif soovitan thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2008 20:41:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

ostsin siis tv kaart kõik ok;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 19.06.2008 15:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Sai kontoriarvutile väike mälusüst tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2008 17:30:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Jällegi aitas transaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2008 17:26:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Kiirelt tehing tehtud.
Oli nõus isegi monitori postiga saatma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theweirdon
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2006



sõnumpostitatud: 15.06.2008 21:54:31    postituse pealkiri: äri vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Äri sujus, loodan et temapoolne kogemus on samasugune.
_________________
Mul on alati oma arvamus, tihti mõjutavad seda mitmed ebaloogilised tegurid,kuid ta on ikkagi minu oma! Miks ei võiks loll ise kah aru saada, et ta on loll!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võõba
HV kasutaja
võõba

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2008 12:39:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Sai veits äri tehtud, kõik sujus soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2008 20:20:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Aitas transaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eikla
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003



sõnumpostitatud: 08.06.2008 20:43:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik toimis, väga kiire reageerimine icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2008 15:20:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

monitor OK! väga kiire reagteerimine beer_yum.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003



sõnumpostitatud: 05.06.2008 09:00:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

müüsin laptopi hdd. Sujus. Soovitan!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2008 20:35:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Müüs korraliku kauba hea hinnaga. Tehing kiire ja asjalik. thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
islander
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2008 08:52:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

hea hinnaga lihtsaid asju sai ostetud
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005



sõnumpostitatud: 18.05.2008 23:29:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2008 21:09:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Väike äri thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi701
HV kasutaja
taavi701

liitunud: 26.05.2005



sõnumpostitatud: 17.05.2008 18:07:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Andsin arvutikasti ära. Tuli ise järgi väikese moonaga(Y)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 14.05.2008 15:25:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Tuli- nägi ja ostis.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2008 14:23:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2008 22:17:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Korrektne ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTI
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2004



sõnumpostitatud: 10.04.2008 10:02:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

äri korras
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2008 19:22:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Müüsin eelmisel kuul ühe netimasina, aga vana pea unustas õigel ajal kommentaari panemata... icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2008 19:10:42    postituse pealkiri: Re: emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: puudub

bait kirjutas:
ostetud emaplaat hakkas ajud ebitama juba tunniparast... bios on <b>piixus</b>, ei oska restarti teha, ei kaivita, pean pool paeva ootma ainult siis startib emaplaat.... 400kr <b>piix</b> laks


Ostis mu käest emaplaadi ja prosse. Enne müüki ma kondrollisin üle, kõik töötas. Nüüd kuu aega hiljem kui tehing on toimunud paneb negatiivse kommentaari ja ütleb et minu emapplaat hakkas tunni pärast jupsima icon_biggrin.gif nalja kah. Mul number profiiolis ja ps ka olemas, kasutaja bait ei kirjutanud midagi et oleks viga olnud, lihtsalt pani negatiivse kuu aega hiljem.
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bait
HV vaatleja
bait

liitunud: 13.09.2004



sõnumpostitatud: 17.01.2008 07:52:26    postituse pealkiri: emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Negatiivne

ostetud emaplaat hakkas ajud ebitama juba tunniparast... bios on perses, ei oska restarti teha, ei kaivita, pean pool paeva ootma ainult siis startib emaplaat.... 400kr perse laks
_________________
AMD - Power Of Future
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kammkala
HV kasutaja
Kammkala

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2007 17:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ undead ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
11/15

undead arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 804 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.