Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Basic
avatar Kasutajast Basic

HV kasutaja
liitunud:  17.11.2004
postitusi:  772
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Basic sõnumeid
kontakt Basic
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Basic
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 59 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Basic ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2022 19:16:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
[img:f3de03a326]http://g.bf3stats.com/pc/yLJOR9Rt/rabzer.png[/img:f3de03a326]
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2018 14:24:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostis projektori. Tehing kiire ja korralik.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2017 11:38:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ostsin SSD ... kõik OK! thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raivar
HV kasutaja


liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2016 16:48:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Good
Soovitan.
_________________
Kõik on teada aga teadmatust on rohkemgi..
Kuid millalgi võib saabuda hetk kus me kõik saame teadjaiks..

http://www.ak47.ee/bmw/Treila/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pjootr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2016 23:23:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin kaamera. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2016 10:46:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2016 23:41:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin jootejaama, kõik igati tore, toodi ära ka.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six08
HV kasutaja

liitunud: 08.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2012 22:56:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostis ipodi, korralik ostja. icon_smile.gif
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klausmaria
Kreisi kasutaja
klausmaria

liitunud: 15.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2009 12:08:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai CF ostetud, positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2009 14:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Müüs veel objektiivi kaamerale icon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2009 21:42:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

müüs hea hinnaga kaamera :)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2009 21:36:57    postituse pealkiri: Onkyo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Kõik nagu lubatud.
Soovitan soojalt! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2009 11:06:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin peegelkaamera thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002



sõnumpostitatud: 16.04.2009 09:35:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ostsin seadme, töötab kenasti
_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003



sõnumpostitatud: 11.04.2009 14:47:35    postituse pealkiri: 400d vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

sai fotokas ostedud, kaup korras ja probleeme polnud.
thumbs_up.gif positiivne
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2008 23:20:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Kõiks sujus ilusti. thumbs_up.gif
Soovitan icon_exclaim.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamutaja16
HV kasutaja
lamutaja16

liitunud: 01.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2008 01:53:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

sai sõbrale alpine subo muretsetud thumbs_up.gif
_________________
[url=http://www.truenorthmolds.com/i/logo_bmw.gif/][img:e3369a1d0e]http://www.truenorthmolds.com/i/logo_bmw.gif[/img:e3369a1d0e][/url]
M/V(xboxi mängude vastu):psp umd mängud - jackass the game . mx vs atv on the edge . smack down vs raw 2006
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2007 15:36:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin digipeegli.
Kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002



sõnumpostitatud: 13.09.2007 19:49:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

sai üks lelu soetatud, superkiire tehing ! thumbs_up.gif
_________________
Räägi tõtt ja sul pole tarvis midagi meeles pidada. Mark Twain
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2007 08:06:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostis objektiivi ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2007 22:23:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

täitsa talutavad blaukarid
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ
HV kasutaja
ReinZ

liitunud: 16.01.2003



sõnumpostitatud: 31.07.2007 20:50:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

igati positiivne kõlariäri oli
_________________
HAHA icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.07.2007 13:20:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin digika, kaup toodi kenasti koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r2pt0r
HV kasutaja
r2pt0r

liitunud: 21.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2007 23:30:56    postituse pealkiri: hea diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin digika. Positiivne ost - autoga ukse ette ja kaup korralik. Julgen soovitada !
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2007 00:12:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin vindi. Kõik töötab ja korras. Samuti tuli pea kodu juurde vastu. thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2007 12:44:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai üks digikas ostetud, kaup tuli kohale nii nagu lubatud ja töötab. Samuti ootas kenasti mu palgapäeva ära, ega müünud aparaati vahepeal kellelegi teisel maha.
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2007 23:53:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ostsin kaamera. tuli isegi kohale.
positiivne
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pastakas
HV veteran

liitunud: 02.07.2004



sõnumpostitatud: 26.02.2007 22:33:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003



sõnumpostitatud: 29.01.2007 18:38:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ostsin fotika, kõik tip top icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2006 08:42:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

müüs digika.
good price my friend
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006



sõnumpostitatud: 09.12.2006 20:31:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ostsin digika, tuli kiiresti kohale ja andis soodsa hinnaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2006 15:30:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin talla, kõik positiivne..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2006 12:23:17    postituse pealkiri: G2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin Canon.
Kaup väga korralik.
Tehing kiire ja korrektne.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 04.10.2006 09:19:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trakt0rist
HV kasutaja
trakt0rist

liitunud: 07.04.2006



sõnumpostitatud: 22.09.2006 18:22:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Väga positiivne.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002



sõnumpostitatud: 19.08.2006 23:09:17    postituse pealkiri: canon A70 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

djdeep kirjutas:
Hea ärikogemus, vastutulelikkus oli üllatav. thumbs_up.gif
samad sõnad
digika ostsin nädal tagasi,
tundub korras aparaat, tõi ise ära, lasi alghinnast veel alla kuna üks komplekti kuuluv kuid poes saadaolev juhe oli puudu ...
mitte ühtegi halba sõna ei saa öelda.
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 01.08.2006 10:24:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Ostsin digika. Tõi kaamera ise kohale ja ilma pikema jututa diil tehtud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003



sõnumpostitatud: 03.06.2006 13:19:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Statiiv sai kunagi müüdud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wulja
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005



sõnumpostitatud: 02.06.2006 19:55:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

8) kindel ja kiire ärimees, tõeline HV-le
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2006 21:14:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Vähe hilinesime mõlemad, kuid kokkuvõttes thumbs_up.gif .
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005



sõnumpostitatud: 26.01.2006 00:03:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Hea ärikogemus, vastutulelikkus oli üllatav. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
much
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 12.01.2006 21:12:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuuskur
HV vaatleja
nuuskur

liitunud: 10.08.2004



sõnumpostitatud: 21.12.2005 16:25:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai ostetud automakk. Tuli ise kohale, lasi kuulata, tehing kiire ja korralik. Samuti makk. thumbs_up.gif
_________________
Jõud taga, peab minema! Ütles karu, kui suvel suusatas.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 10.12.2005 23:14:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai äri tehtud .
Igati positiivne .

thumbs_up.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003



sõnumpostitatud: 07.12.2005 19:42:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Korralik ja konkreetne, ei kurda! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004



sõnumpostitatud: 05.12.2005 23:57:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai digikas tema kaudu osttud, tundub siiani kõik ok.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2005 21:44:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Kaup tehtud !
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2005 18:18:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

ossin känoni digika, diil ok thumbs_up.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2005 18:40:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

Sai siis üks kaardilugeja veel ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexander_77
Kreisi kasutaja
alexander_77

liitunud: 21.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2005 12:45:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Basic ]: Positiivne

asjalik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Basic arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 54 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.