Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Riic
avatar Kasutajast Riic

HV vaatleja
liitunud:  29.08.2003
viimane külastus:  01.01.2025 21:28:09
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  164
[0.00% kõigist / 0.02 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Riic sõnumeid
amet:  IT
huvid:  arvutid
kontakt Riic
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Riic
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 60 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Riic ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002



sõnumpostitatud: 21.04.2008 21:15:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Igatpidi mõnus diil, tõi kauba ise veel kohale.
5+
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2008 21:21:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

hää hinnaga hää mem ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siil
HV vaatleja
siil

liitunud: 18.10.2006



sõnumpostitatud: 03.03.2008 16:52:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Äri oli väga meeldiv ajada, rahaga oli nata probleeme aga kõik sujus hästi icon_wink.gif

Soovitan soojalt beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 08.02.2008 16:04:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Saatis läpakale mälu ette, et saaks sobivuses veenduda thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2008 08:42:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Äri oli jällegist positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2007 12:53:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Oli meeldiv diili teha.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2007 22:43:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Tõi kauba ise kohale icon_smile.gif
Teinekordki thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tecra
HV kasutaja
tecra

liitunud: 19.04.2006



sõnumpostitatud: 12.12.2007 17:56:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälu thumbs_up.gif
_________________
Raske töö pole veel kedagi tapnud, aga milleks riskida?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004



sõnumpostitatud: 07.12.2007 17:38:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

positiivne
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praxe
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003



sõnumpostitatud: 04.12.2007 20:43:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälud.
asi kiiresti ja konkreetselt aetud. soovitan kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2007 13:24:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

mällerit jälle juures icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2007 20:53:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai läpparile laadija ostetud, positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoopismina
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2007 15:32:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Mälu töötab ideaalselt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vocah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002



sõnumpostitatud: 10.10.2007 18:17:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälu icon_biggrin.gif
kohaleidmisega sai natuke nalja, aga mälu rüpperaalis nüüd sees ja funkab ilusti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2007 21:30:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälu, tõi kuhu vaja thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2007 09:54:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin läpaka. Oli kokkulepitud ajal õiges kohas ja tegelane ise ka asjalik. Positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SavuZiil
HV kasutaja
SavuZiil

liitunud: 20.07.2004



sõnumpostitatud: 30.09.2007 20:24:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

igati positiivne thumbs_up.gif
_________________
kreisi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003



sõnumpostitatud: 29.09.2007 12:22:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälu, kõik sujus. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2007 19:34:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

olen igati rahul tehinguga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 04.09.2007 12:41:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

sain 2mälu. tõi kohale, hind hea, tehing kiire ja garantii pidavat ka olema! beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikovx
HV vaatleja
veikovx

liitunud: 29.07.2006



sõnumpostitatud: 26.08.2007 13:39:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostisn läpakale mälu, kõik oli väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2007 12:48:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin DDR2 SO-DIMM 1GB 667MHz, asi töötab ilusti ja tehing oli kiire.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 20.08.2007 18:54:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin lappar.gif mälud, kõik oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2007 17:23:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin mälu, äri kiire ja korralik! icon_smile.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Soovitan.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2007 16:23:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

sai korralik mälu ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.07.2007 13:48:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai jällegi mälud ostetud, hilines nati, aga tõi seeeest ise mälud ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiiT
Kreisi kasutaja
TiiT

liitunud: 07.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2007 11:30:10    postituse pealkiri: Mälu ostetud. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai siis teisel katsel business tehtud, kui müüja esimesel korral ei ilmunud, ega vastanud telefonile. Lõpptulemus rahuldav icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leopold
Kõige suurem sõber
Leopold

liitunud: 19.04.2005



sõnumpostitatud: 19.07.2007 17:22:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

positiivne ärikogemus
_________________
NAS
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2007 19:50:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sain vajaliku vidina hea hinnaga ja tõi koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2007 18:44:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin läpakale rami temalt. Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kato
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2005



sõnumpostitatud: 28.06.2007 11:04:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

sai ka masinat 1GB mälumooduliga hellitatud - väärt kraam hea hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxius
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2003



sõnumpostitatud: 27.06.2007 22:21:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai ka siis 1GB RAM'i juurde ostetud, Vista kohe palju kiiirem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2007 17:33:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

tehing kiire ja korralik beer_yum.gif

1GB DDR2 SO-DIMM 533MHz on ikka nõks parem kui 512MB DDR2 SO-DIMM 400MHz icon_razz1.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007



sõnumpostitatud: 25.06.2007 18:35:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Kõik on tip-top thumbs_up.gif
Ostsin mälu, aga mitte endale... arvutile.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002



sõnumpostitatud: 25.06.2007 14:36:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Igati kiire ja OK
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2007 22:03:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai ka posti teel törts mälu ostetud, igati thumbs_up.gif

Kraam oli pakitud ka ikka uhkelt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.06.2007 15:19:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik töötab ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 16.06.2007 11:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

sai mälu ostetud. kõik tip-top. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2007 10:44:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Asi toimis väga kiirelt 1-2-3 icon_wink.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markoki
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2004



sõnumpostitatud: 04.06.2007 08:34:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2007 18:20:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003



sõnumpostitatud: 27.05.2007 15:25:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Kingstonid mulle, raha talle
icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2007 00:18:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antzik
HV kasutaja
antzik

liitunud: 25.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2007 00:16:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif
_________________
www.seicom.ee Avatäited
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2007 10:58:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

sai läpakale lisamälu ostetud.Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2007 03:03:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Äri toimus (üli)kiirelt ja probleemideta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2007 11:38:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Sai DVD-RW ostetud thumbs_up.gif Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renxner
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2002



sõnumpostitatud: 27.04.2007 14:22:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Positiivne ostukogemus - kaup korralik ja kättetoimetamine operatiivne!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunja
HV vaatleja
raunja

liitunud: 13.04.2007



sõnumpostitatud: 26.04.2007 17:00:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

Seda vana soovitan soojalt. Tegime väikse mäluäri posti kaudu ja pakk oli mul alla 24h kohal. Pool raha, ette pool pärast. Usaldusväärne ja kiire.. Tehke temaga äri. : D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2007 19:41:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Riic ]: Positiivne

ostsin mälud thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Riic arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 25 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.