| autor |
sõnum |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 22.09.2020 19:40:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Väga meeldiv kauplemiskogemus. Järgmise korrani!  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 09.09.2019 21:39:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 11.02.2017 22:28:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 12.02.2016 17:54:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 06.09.2014 21:32:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 16.08.2014 13:32:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
abivalmis tegelane  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
postitatud: 04.10.2009 20:42:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud ja videokaardi, kaup korralik ja hüva nõu kauba peale  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 24.03.2009 17:44:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Soetasin paar DVD lastele  _________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ctrl+P
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2007
|
postitatud: 14.03.2009 21:23:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
| Soetasin mõned vaatamist väärt multifilmide dvd-d. Positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 13.03.2009 14:16:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Sain talt oma DVD-riiulisse täiendust. _________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
postitatud: 12.03.2009 13:57:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Ostis paar mälipulka posti teel! Korralik klient! Soovitan  _________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
postitatud: 12.03.2009 02:08:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned DVD-d, tõi ise kauba ära - soovitan  _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 11.03.2009 20:05:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Ostsin talt soodsalt ühe suurelt jaolt äärmiselt mõttetu filmi paari kuldaväärt stseeni pärast. Kõik kulges edukalt  |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lainel
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
postitatud: 11.03.2009 00:08:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Kokkulepitud kohas varem kohal ja videokaart vahetas omanikku  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurip
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2007
|
postitatud: 12.09.2007 23:26:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
| Ärikogemused küll puuduvad, kuid selle eest oli väga asjalik klassivend. TpT |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
postitatud: 23.05.2007 19:29:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Oli kasulik! _________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aruk
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 29.04.2007 00:44:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
| Getomees kirjutas: |
| aruk kirjutas: |
negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne!  |
Mina ja ebaviisakas? Vabariigi peaministri pedeks sõimamine EI OLE arvamuse avaldamine vaid lihtsalt lapsik käitumine. Palun, sellise suhtumisega oleks sul parem siit lahkuda. |
loomad aga minge metsa!
| tsitaat: |
| läheb väljakaevamistega 2 nädalat |
mis üldse kama!? see on ju püha koht - seal on inimesed.
arvan mitte keegi ei tahaks, et tema sugulasi, ema, isa ja muid maast välja võtaksid, et "no lihtsalt vaadame mis seal on"! jube ju!
ja nüüd selle pärast selline kaos toimib.
vot ma küsin, miks seda ei teinud siis 1991 aastal näitesk? 19992? 1993?
mitte kellelegi ei seganud see monument. vaid paari inimesele võib olla.
aga nüüd, ansip tegi sellest probleemi, ise kasvatas, selleks et kasutada seda enda musta viisil eesmärgi saavutamiseks,
kandideerida, sest muid oskusi ega tatrkust tal pole. lollid kasutavad loll meetodeid.
kas teate, miks monument ei seganud 1993 aastal näiteks?
sest kinnisvara oli odav. Aga nüüdsete hindadega, maksti selle eest, et vabastada seda päris kallit kohta kesklinnas
kõik on müüdavad ja müüdav. kahjuks. üheksakümnendate aastates mitte kellelegi ei seganud monument.
see lihtsalt müüdavad poliitkud seda tegid. on ju? sest pole teist adekvaatset vastust sellele.
ja selle eest, et mõned müüdavad piixud poliitiikud said raha, rahvas, kõik elanikud said kaost ja muud tormu.
Aga poliitikutele sellele poh... nad võivad öelda ET MUL ON KAHJU. a muidu poh. eh...
kurb elu, mis muutuks s*ttaks, ja nüüd on tõesti poh mis toimib. sest seda parandada ei anna, ja ei tahagi, sest võidavad ainult müüdavad poliitikud.
ainuke lahendus ansip maha, valitsus maha, uus peale, ja kõik rahulikult lahendada.
eh... nüüd juba õhtu käes... järgmine kaos. edu kõikidele, seda tõesti tuleb vaja. saate seda, mis teenisite ja soovite. kui normaalselt ei soovi lahendada. _________________ ____ |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
17 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 28.04.2007 22:15:11 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| aruk kirjutas: |
negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne!  |
Mina ja ebaviisakas? Vabariigi peaministri pedeks sõimamine EI OLE arvamuse avaldamine vaid lihtsalt lapsik käitumine. Palun, sellise suhtumisega oleks sul parem siit lahkuda. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aruk
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 28.04.2007 21:09:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne!  _________________ ____ |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
17 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 22.12.2005 21:02:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
prose mulle,raha talle...
kuigi ost toimus kevadel saad linnukese kirja nüüd. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
postitatud: 06.10.2005 14:28:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne |
|
| tomz kirjutas: |
twisterlane
dnb massive! |
word on that! =) _________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
postitatud: 27.07.2005 01:20:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
kandis raha ette. panen väikse asja teele ka kohe.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
postitatud: 13.06.2005 23:30:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Twisterlane
Jungle is what we live, DNB is what we listen to....  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ra001
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 02.06.2005 19:18:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
postitatud: 14.05.2005 14:23:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1lk
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2005
|
postitatud: 11.02.2005 21:13:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Vana tuttav ..
sai kunagi Flashi õpetatud  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 08.02.2005 20:15:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| Kirves kirjutas: |
| tsitaat: |
| tundub olevat ajuinvaliid. |
Ei tea mida sulle veel teind olen aga idii nahhui. |
Mida sa ropendamisega päästa üritad? Pealegi veel kirjavigadega. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 08.02.2005 20:14:26 postituse pealkiri: Re: naljamiis.. omaarust |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| 7tarka kirjutas: |
aff nämm tappa |
Tere kas ma tunnen sind? Enda arvates pole ma kunagi varem siin foorumis ühtegi sinu postitustgi näinud... _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
postitatud: 03.02.2005 20:05:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
| tsitaat: |
| tundub olevat ajuinvaliid. |
Ei tea mida sulle veel teind olen aga idii nahhui. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 03.02.2005 13:26:14 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
Jah, 2 torufoorumi kontot olen ma lasknud endal kinni panna (kasutajanime vahetusega seoses) ja viimase kontoga sain banni sest ma hakkasin administraator starrekile vastu (õpetasin teisi kuidas "cookie bannist" lahti saada). Lisaks kasutasin ma enda "leet skille" ja näitasin lihtrahvale mis toimub torufoorumi administraatorite ja moderaatorite alafoorumis. (see võis ka üks banni põhjuseid olla) _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazaman
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 24.01.2005 18:36:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
Ja teise negatiivse lisan kah, kuna ei viitsinud esimest muuta.
Tüüp ise saanud kah toruforumist oma paar korda kindlasti bänni ja nüüd tuleb siia oma mürsiku juttu ajama. _________________ Red Apple Server [1] -  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazaman
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 24.01.2005 18:33:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
Tüüp juba mulle miskit 2 korda negatiivset pannud, kuna ma olen teises foorumis bänni saanud:D
Ja viimane negatiivne on tulnud ajal mil ma ei kasutanudki seda foorumid:D _________________ Red Apple Server [1] -  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
7tarka
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 24.01.2005 01:09:54 postituse pealkiri: naljamiis.. omaarust |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
aff nämm tappa |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
postitatud: 11.01.2005 22:17:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Same here, dnb'o'hoolikud hoiavad ju ikka kokku  _________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 02.01.2005 02:27:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
twisterlane
dnb massive! |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
postitatud: 31.10.2004 01:43:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 13.09.2004 15:23:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Kiire ja positiivne tehing  _________________
|
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
postitatud: 12.09.2004 19:32:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
aga ma pole jobu  _________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 12.09.2004 14:22:19 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| M@x kirjutas: |
| Ei tea äri pole teinud aga loodan et ei teegi, pole vaja niisama tulla "mölisema" milleks pakud hosti ?! Loogiliselt võttes nagu sellejaoks, et inimesed seda kasutada saaks... kahtlane tüüp |
Kas küsimuse esitamine on mölisemine? _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
postitatud: 12.09.2004 13:43:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Ei tea äri pole teinud aga loodan et ei teegi, pole vaja niisama tulla "mölisema" milleks pakud hosti ?! Loogiliselt võttes nagu sellejaoks, et inimesed seda kasutada saaks... kahtlane tüüp
viimati muutis M@x 25.12.2004 18:05:08, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 06.09.2004 18:37:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne |
|
| Getomees kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?
EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga. |
Aga sul oli seal selle asemel paarsada tühja rida. |
Ja siis?
Minu profiil ju
EDIT: Saime probleemid lahendatud?
Tulin getomehele vastu ja panin arvuti tagasi profiili.
Ehk nüüd süda rahul.
Seega muudan arvamuse ka neutraalseks.
Äri pole teind seega ei tea mis mees on |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 05.09.2004 23:09:11 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| ttt kirjutas: |
Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?
EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga. |
Aga sul oli seal selle asemel paarsada tühja rida. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 03.09.2004 17:27:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne |
|
Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?
EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga. |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 01.09.2004 22:27:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne |
|
Pealiskaudne kasutaja ( inimene? )
Negatiivne põhjenduseta  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
postitatud: 24.08.2004 11:45:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
Täitsa asjalik foorumikasutaja.
H0lla, ma ei saa lihtsalt aru miks Sa pikka viha pead.
See vaidlus ei vii mitte kuhugi. _________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 23.08.2004 18:08:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
konkreetene tehing, raha talle, kaablid mulle, ja ta oli juba päris mitu minutit varem kohal (nagu minagi)
ainult head sõnad  |
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 22.08.2004 21:02:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne |
|
sai toitekas soetatud  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 21.08.2004 14:50:55 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| H0lla kirjutas: |
| Sa ei saa öelda, et phpbb foorumeid on rohkem kui xmb'si. Oled üle lugenud? Sulle lihtsalt meeldivad phpbb foorumid rohkem, kui xmb omad ja sedasi arvad kohe, et phpbb foorumeid on rohkem. Mõtle ise. |
Kulla inimene. See on juba ammu paljudele teada, et phpBB'd on rohkem. Juba selle pärast, et ta on vanem. Ja ka sellepärast, et ta on turvalisem _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H0lla
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 21.08.2004 12:39:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne |
|
| Sa ei saa öelda, et phpbb foorumeid on rohkem kui xmb'si. Oled üle lugenud? Sulle lihtsalt meeldivad phpbb foorumid rohkem, kui xmb omad ja sedasi arvad kohe, et phpbb foorumeid on rohkem. Mõtle ise. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 20.08.2004 22:05:47 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub |
|
| H0lla kirjutas: |
Esiteks ma pean sulle ütlema, et XMB võib olla levinud küll eesti 10 aastaste "häkkerite seas" aga maailmas kasutatakse phpBB'd vBulletini ja muid bulletine rohkem.
tuleb tutav? |
Ja kas ei ole nii? Ma võin sulle kinnitada, et phpBB on levinum kui XMB. Rääkimata InvisionPowerBoard'ist, vBulletinist ja teistest BulletinBoardidest. Mõtle enne! _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|