Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: razor
avatar Kasutajast razor

HV Guru
liitunud:  02.12.2003
viimane külastus:  26.06.2026 09:51:28
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  4699
[0.08% kõigist / 0.57 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja razor sõnumeid
amet:  sysadmin / devops
huvid:  igasugu analoog
arvuti:  Ryzen 5800x3d @ h2o
MSI B550 Tomahawk
64GB B-die @h20
RTX3070 @h2o
1,5TB .m2
2x4TB RAID1
Scarlett 18i8 Gen2
Seasonic Prime 650W
kontakt razor
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: razor
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 120 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ razor ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2026 22:59:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis veeploki. Kõik ok, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Me oleme rüütlid, kes ütlevad NI!!!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2023 16:38:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis mult süleri, kõik käis väga ladusalt, soovitan!
_________________
Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2023 20:33:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

thumbs_up.gif tehing.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2023 18:57:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshyy
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2016



sõnumpostitatud: 10.03.2023 18:16:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Kiire ja aus diil(y)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 01.03.2023 02:54:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis mälu, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2021 08:42:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis kaardi, hea kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2019 22:17:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

edukas diil tubli arvutustehnikaga thumbs_up.gif
ootan herr razor-iga järgmist kohtumist icon_cool.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2019 12:55:49    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

igati ok.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sahin
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2018 11:29:19    postituse pealkiri: Ostsin videoka. :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

...
.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2018 20:34:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, positiivne kogemus.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2017 11:08:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ainult positiivseid sõnu jagada
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BamesJond
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2017 19:43:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis kaks kaarti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2017 01:10:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

plaaditehing thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2017 15:50:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsin prose, kõik sujus kenasti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2017 11:43:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis monitori. Tehing oli sulas ja käest kätte, kokkulepitud kohas ja ajal.
Julgen soovitada thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2017 16:32:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2016 08:42:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsin Xeon baasil komplektipõhja eksprompt. Väga vastutulelik ja tore foorumlane icon_cool.gif Jäime nii pikalt lobisema, et jäin viimasest bussist maha icon_lol.gif
Aitäh ja järgmise korrani! icon_wink.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Focal
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.02.2013



sõnumpostitatud: 07.09.2016 18:16:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsis komplekti. Kõik kiire ja korrektne.
Ainult kiidusõnad.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2016 21:34:00    postituse pealkiri: DDR2 mälud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Tegime diili, kõik kulges kiirelt ja positiivselt. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2015 17:49:43    postituse pealkiri: GA-EP45-DS3R emme ja 2x2GB A-Data Gaming Series mälud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Vabastas mind Gigabyte emaplaadist ja A-Data mälupaarist - OK diil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2015 16:45:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Mälu biznes toimus, edukalt.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2015 20:39:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

väga positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2015 18:01:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Müüsin mälud, mina jäin rahule ja loodan, et ka tema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2015 20:10:23    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

kandis ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2015 20:54:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

tehing OK thumbs_up.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.12.2014 01:38:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Prose müüdud, tänan.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2014 14:49:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis toite thumbs_up.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2013 17:15:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Andis paar CPU-d mu kogusse, lahke HV-lane, TÄNUD!
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2013 19:00:45    postituse pealkiri: Canon Pixma MP2250 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Nii kiirelt pani asja posti, et unustas isegi konto nr-i anda.
Muidugi kaup on ka väga tip-top.
Positiivne thumbs_up.gif
_________________
Origin/Steam: [b:97a4143c53]CaptainAssRash[/b:97a4143c53]
Social Club: [b:97a4143c53]Cpt.AssRash[/b:97a4143c53]

[b:97a4143c53]Ostan PS4 mänge[/b:97a4143c53]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2012 18:34:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsin paar protsessorit ja emaplaati, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2012 14:57:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 25.11.2011 15:54:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostsin klotsi vanakooli mälu thumbs_up.gif
Viitsis ka postiga jamada selle väikse summa pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2011 15:38:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Sain arvutile mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004



sõnumpostitatud: 23.11.2011 12:37:22    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Tuli ise kohale kokkulepitud ajaks ning kaup oli korralik. Super!
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olla
HV kasutaja
Olla

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 22.11.2011 12:44:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis toiteplokki. Kõik ok.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2011 12:49:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Samuti rahul diiliga(Y)
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2011 17:40:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Tegime mäludega väikse diili.Sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 11.11.2011 23:02:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

ostis emaplaat, aus ja korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2011 16:42:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jürka
HV kasutaja


liitunud: 22.01.2003



sõnumpostitatud: 06.07.2011 22:39:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Kaup<->Raha thumbs_up.gif
_________________
mis kinni ei jää,saab kinni kruvitud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2011 17:37:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Müüsin video, korralik ostja! Teinegi kord. thumbs_up.gif
_________________
Black Edition
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2009 22:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Müüsin talle monitori, kasutaja peale võib kindel olla, et tehingutest ei tagane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 21:44:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Operatiivne bisnis thumbs_up.gif
Ostis videoka.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2007 20:23:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Tegime äri, imelikul kombel emaplaat suri saatmise käigus ära (otse tuli töötavast masinast) aga leidsime ilma probleemideta kompromissi.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2007 09:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ostis hea kalli objektiivi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003



sõnumpostitatud: 09.06.2007 14:22:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

sai üks objektiiv tal käest ära võetud:).
asjalik.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2007 11:06:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

ostis mälukaardi. Kõik ok
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 01.04.2007 23:54:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

Ei saa küll aru, miks nii palju keerutamist oli selle asukohaga, kuid kaup tundub korralik ja tehing oli korralik.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rcholm
HV vaatleja
rcholm

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 30.03.2007 13:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ razor ]: Positiivne

vabastas mind objektiivist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

razor arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 173 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 3% 6 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.