Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: rmg
avatar Kasutajast rmg

Kreisi kasutaja
liitunud:  27.06.2004
viimane külastus:  01.07.2024 13:47:15
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1833
[0.03% kõigist / 0.23 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja rmg sõnumeid
amet:  embedded
huvid:  tehnika
arvuti:  Rüperaal 1 (work):
Lenovo X200s
CPU: Core 2 Duo SL9400 1.86GHz (6MB L2 cache, 1066MHz FSB)
RAM: 4GB DDR3 1067MHz (2x2GB)
Chipset: Intel GS45
GPU: Intel X4500 Integrated Graphics
LCD: 12.1" 1440x900 WXGA+ (LED)
HDD: 160GB Hitachi Travelstar
LAN: Intel 82567LM Gigabit Ethernet
WLAN: Intel Wi-Fi Link 5300 AGN
Bluetooth, Fingerprint Reader
Windows Vista Business

Rüperaal 2 (home):
IBM Thinkpad T43
CPU: Pentium M 760J 2,0 GHz
RAM: 1,5GB DDR2
Chipset i915PM
GPU: Ati Mobility Radeon X300 64MB
LCD: 14,1" 1400x1050 SXGA+
HDD: Toshiba 80GB 5400rpm 8MB
Optical: MATSHITA DVD-RAM UJ-822S
LAN: Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet
WLAN: 11 a/b/g Wifi
BT 2.0, Fast IrDA, Fingerprint Reader, Dual Pointing System
Win XP Pro License

Server 1 (Win):
CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+ 2,0GHz, soc AM2
RAM: 1x1GB DDR II PC6400 A-Data
MoBo: Asus M2N-E
VGA: mingi 4bit PCI jubin icon_razz.gif
HDD: Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB SATA
HDD2: Western Digital Black Caviar 1TB 32MB 7200rpm SATA (WD1001FALS)
Optical: NEC Optiarc AD-7173A (LabelFlash)
Case: Chieftec BH-02BBSL (with 400W PSU)
Sound: Logitech Z-5500

Server 2 (Linux):
CPU: AMD K6-2 500Mhz
RAM: 128MB
MoBo: ? icon_smile.gif
VGA: Ati 8MB
HDD: 160GB Hitachi Deskstar 7K250 ATA
Optical: CD-drive
Case: Compaq Deskpro

Foto:
Nikon D90 kere
Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR objektiiv
Nikon TC-17E II
Manfrotto 055XPROB statiiv
Manfrotto 488RC0 statiivi pea
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt rmg
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: rmg
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 41 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ rmg ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2017 14:41:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Kaubad koos ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar666
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2014 15:21:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Ostis emaplaadi ja prose. Soovitan!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2012 21:28:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Müüs väga korraliku sülearvuti. Ikka tõeline püss ja tõi ise kohale!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?...!
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.10.2006



sõnumpostitatud: 07.04.2009 20:13:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Väga korralik ostja.Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2008 11:02:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Sai Nikoni objektiiviga äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2008 03:04:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Ostsin väga korraliku telefoni kingituseks oma pojale. Laps väga õnnelik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2007 18:36:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannx
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2007 17:56:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Väga hea ostja oli, tehing läks korralikult
Soovitan
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nix5
HV kasutaja
nix5

liitunud: 18.05.2003



sõnumpostitatud: 03.05.2007 20:06:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Usaldusväärne, võib äri ajada, positiivne tyyb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 25.02.2007 16:06:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Parseldasin ühe jublaka maha icon_biggrin.gif, kõik oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rts
HV kasutaja
rts

liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2007 10:50:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

iti-tipik thumbs_up.gif
_________________
go create >>>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leopold
Kõige suurem sõber
Leopold

liitunud: 19.04.2005



sõnumpostitatud: 30.01.2007 21:30:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

ostsin BT peakomplekti temalt: kõik töötab korralikult

thumbs_up.gif
_________________
NAS
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D-Jam
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2004



sõnumpostitatud: 28.10.2006 14:18:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

ostis katkise nec nd-3540a. tuli ise kohale..

igati positiivne icon_wink.gif
_________________
It's all a matter of opinion!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2006 00:41:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Ostsin SE HBH-65 bluetooth handsfree. Kõik laabus kenasti, müüja oli tore ja kaup korralik. thumbs_up.gif Soovitan soojalt.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004



sõnumpostitatud: 20.02.2006 15:47:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2006 17:05:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

praegu juba kõva itimees, hirm mõeldagi mis ta mõne aasta pärast on icon_biggrin.gif
äriasjades LIIGA ausa hingega icon_razz.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2005 15:13:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Neutraalne

Sai üks Handsfree ostetud. Kuigi ei olnud kokku lepitud garantii osas, lõpetas seade 2 nädalat peale ostmist töö. Kuna seadet korda pole saanud ja üldine emotsioon kipub sinna negatiivsema kanti sattuma, siis jätan praeguse hinnangu neutraalseks.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2005 23:19:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

tegin äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2005 16:35:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Väga asjalik ja mõistlik ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2005 10:32:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

soovitan, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2005 00:18:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

tõi raha eest bluetooth vidina n.o koju kätte kh icon_smile.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pendulum
HV vaatleja
pendulum

liitunud: 18.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2005 20:29:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

usaldusväärne ja abivalmis, sõbralik kuju thumbs_up.gif
häid pakkumisi tuleb kui vändrast saelaudu icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6nks
HV veteran


liitunud: 14.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2005 15:57:11    postituse pealkiri: BT HF vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Positiivne kogemus thumbs_up.gif
Eestipost on aeglane icon_razz1.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 23.10.2005 03:42:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Viis ära sahtlis ruumi raisanud PS2>USB adapteri
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2005 20:19:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Sai mõned jubinad antud. Tuli ise kaugelt maalt kohale thumbs_up.gif SOOVITAN thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003



sõnumpostitatud: 28.09.2005 16:19:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

tip top, kõik käis nii nagu pidi
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2005 20:00:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2005 11:56:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Vaatamata eesti posti viivitustele sai ilusti kaubale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2005 17:36:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale teinekordki thumbs_up.gif
Laurikre:.
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004



sõnumpostitatud: 26.05.2005 11:15:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

2risin klaveri icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005



sõnumpostitatud: 19.05.2005 14:54:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Ä
R
I
banaanitants
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2005 16:59:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

HV positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004



sõnumpostitatud: 09.05.2005 16:03:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Väga positiivne!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2005 16:47:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

HV-positiivne kogemus olemas
soovitan hea meelega icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 21.03.2005 00:14:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

väike aga meeldiv tehing, tuli ise kohale ja maksis pärast pangaülekandega - usaldusväärne icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 20.03.2005 16:05:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

äri oli kiire ja korralik.
sai printeri omale juppideks.
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2005 19:33:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slk270
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2002



sõnumpostitatud: 02.03.2005 13:33:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Raha ja kaup käest kätte. Mis seal ikka juhtuda saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2005 19:23:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing, soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2005 17:48:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Abivalmis HV-kasutaja beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l@ta
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 13.07.2004 15:10:52    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Minu poolt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kandi raha ette !!!

Soovitan temaga äri teha !!! icon_smile.gif
_________________
vajuta!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzz
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2004 19:52:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Tasus kohe ülekandega peale kauba kättesaamist.
Usaldusväärne, võib äri ajada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2004 23:38:51    postituse pealkiri: Kommenteerimine: rmg vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rmg ]: Positiivne

Võib teinegi kord äri teha thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

rmg arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 51 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.