Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: kevvu
avatar Kasutajast kevvu

HV veteran
liitunud:  22.08.2006
viimane külastus:  20.12.2019 23:36:16
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  3043
[0.05% kõigist / 0.42 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja kevvu sõnumeid
www:  http://www.unique.planet.ee
amet:  Täiskohaga AHV
huvid:  Tehnika,casemod ja OC
arvuti:  PC ISIKLIK
CPU:e6320 1.8ghz@ 3,2ghz
Mobo:GIGABYTE P35-s3
Vidi:8800 gts 320mb
HDD:WD3200AAKS 320 gb
PSU:Sinine torm 2 500w
Ram:A-DATA 4gb
DVD:lite-on DVD-rw
LCD:Samsong 920n
Audio:logitech x-230 ja kõrvakad Razer Barracuda HP-1 GamingHeadset
Mouse:a4-tech x-718f
Hiirematt:Titan everglid FNATIC
Cpu cooler:Tt Big Typ VP
PC 2
CPU:AMD athlon XP2600+ jahutab volanco11
Mobo:Epox 8krai
RAM:512 mb
Vidikas:ATI Radeon 9800 pro 128/256bit,jahutuseks Zalman VF700-cu
HDD:Samsung 80 GB.
PSU:codegen 400watti
CASE:Kõver
DVD:DVD-r
Audio:Philips2.0
Mouse:A4-tech
KB:NoName
CRT:17 samsung
CASEFANS: 4x80mm
kontakt kevvu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: kevvu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 49 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ kevvu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2012 11:43:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

myysin posti teel ketta, k6ik laabus kiiresti ja probleemideta...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amadest
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2007



sõnumpostitatud: 17.06.2010 19:25:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Ostsin vesijahutuse jupid.
Kiire ja korralik diil. Positiiv ja soovitused minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2009 13:48:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeyJIM
HV kasutaja
HeyJIM

liitunud: 11.06.2009



sõnumpostitatud: 01.10.2009 16:32:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Meeldiv äri ajada icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2009 18:12:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

krt tinutada ta oskab(Y)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2009 18:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Ketas sai müüdud, aus ärimees ja muidu kah täitsa asjalik thumbs_up.gif 8)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2009 20:34:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2008 00:55:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Videokaart sai müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2008 23:05:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

käputäis kruvisid müüdud thumbs_up.gif
korrektne ja meeldiv diil beer_yum.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2008 17:24:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Ostis pitse postiteel. Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domenicos
HV vaatleja
Domenicos

liitunud: 22.02.2008



sõnumpostitatud: 20.09.2008 15:16:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin prose jahutuse. Äri sujus probleemideta. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxmacher
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.05.2005



sõnumpostitatud: 21.02.2008 18:16:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin talle posti teel videokaardi, kõik sujus. thumbs_up.gif beer_yum.gif soovitan
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2008 21:56:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Kaup sai tehtud, seega positiivne... Aga ole vähem paranoiline, eks icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2008 07:51:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Saatis mitu pulka mälu. thumbs_up.gif
Jään sooduka võlgu tulevase äri puhul 8)
Niisama ka tore kasutaja.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
calmaar
HV kasutaja
calmaar

liitunud: 04.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2008 14:37:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

kradi kaupleja on icon_lol.gif
aga äri sujus korralikult thumbs_up.gif
_________________
M: läpakas, vaata profiilis on infi ja küsi pilte kah!!! müüa siis järgmised mängud:
Müüa PC mängud: Küsi PSis inffi!!!
Warcraft III Regin of Chaos; Deus Ex Invisible War ; Lord of the rings: War of the ring
;Unreal tornament 2003 pildid
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2008 17:18:53    postituse pealkiri: + vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Saatsin kauba postiga ja tema tegi ülekande thumbs_up.gif
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2008 15:14:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Äri sai aetud icon_biggrin.gif sain enda poolest vedelevast kraamist lahti icon_cool.gif
positiivne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006



sõnumpostitatud: 04.01.2008 20:13:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

abivalmis ja positiivne AHV icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BigBoy
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007



sõnumpostitatud: 31.12.2007 16:48:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

U-niQue -rules
aitab ikka
ei löö nuga selga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005



sõnumpostitatud: 28.12.2007 18:37:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Võib täiesti usaldada icon_razz1.gif
Äri sujus ilma mingite probleemideta thumbs_up.gif Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006



sõnumpostitatud: 28.12.2007 17:00:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin talle valgeid LED-e.

HV-positiivne!!
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2007 18:29:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Hea sõber ja usaldusväärne ärimees thumbs_up.gif beer_yum.gif
Meie InTeK tiimi tugevaim lüli beer_yum.gif ÕLUT peremees ÕLUT beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2007 20:57:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

telefoni diil thumbs_up.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gallardo
HV kasutaja
gallardo

liitunud: 22.09.2005



sõnumpostitatud: 04.09.2007 17:29:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin vendid. Äri käest kätte. Kõik ok.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2007 12:15:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

müüsin peen ptui veepumba icon_razz1.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matt
HV kasutaja
matt

liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 28.08.2007 13:32:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

ostis UV torud, all g00d thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderT
HV kasutaja
SanderT

liitunud: 25.07.2007



sõnumpostitatud: 08.08.2007 16:55:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Väga abivalmis ja hea tüüp, võib alati kindel olla tema peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2007 21:38:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Mõned vendid müüdud. Kiire ja korralik tehing.
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2007 12:40:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

myysin toite ja m2lud,
edukas 2ri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003



sõnumpostitatud: 02.07.2007 18:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

positiivne ärikogemus!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2007 11:56:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Ostis Prose. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 21.06.2007 15:31:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

müüsin kraami....kõik kulges edukalt ja raha laekus varakult.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2007 19:21:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2007 16:18:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

ostsin printeri..kaup kiire ja korralik(ma loodan 8) ) thumbs_up.gif mees
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
::nice::
HV vaatleja
::nice::

liitunud: 02.05.2007



sõnumpostitatud: 03.05.2007 21:28:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

mu pinginaaber
hea sõber
tasub äri ajada
_________________
AIRSOFT thumbs_up.gif JG M16A3 ja JG SIG 552
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2007 18:32:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Ostis Ledid icon_smile.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2007 19:07:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

ostsi lede. kandis raha, saatsin kauba, kõik väga ok! 8) icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2007 19:52:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Müüsin ühe atx korpuse. Normaalse kannatuse ja suhtumisega sell thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2007 09:01:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

kiire tehing ilma probleemideta. icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2006 21:08:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Bisnes sujus korrektselt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebuprofen
HV kasutaja
ebuprofen

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2006 18:25:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Kandis ilusti raha arvele ja homme peab oma kaupa saama icon_biggrin.gif , arusaamatusi pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005



sõnumpostitatud: 01.11.2006 09:53:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

abivalmis
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sääks
HV vaatleja
sääks

liitunud: 26.08.2006



sõnumpostitatud: 02.10.2006 21:01:25    postituse pealkiri: Arvamus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Väga usaldusväärne ja hea ärikas icon_exclaim.gif
Väga positiivne kogemus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marauder
HV kasutaja
marauder

liitunud: 09.05.2005



sõnumpostitatud: 30.09.2006 21:51:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

väga hea kaupmees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2006 20:59:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

väikesed arusaamatused postiga saatmisel, kuid kaup on korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2006 16:07:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Kuigi kaup jäi tegemata lahenes asi ilusti. Usaldusväärne isik icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2006 22:33:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

Samuti positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2006 22:30:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

seekord pole peksa vaja anda sest kõik laabus icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006



sõnumpostitatud: 24.08.2006 13:09:54    postituse pealkiri: Kommenteerimine: kevvu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ kevvu ]: Positiivne

tuttav,usaldatav,kui teeb tynga siis annan talle peksa
E: raibe määris mul pusa valgendiga ära, pole enam nii usaldatav icon_wink.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?


viimati muutis kickija 28.11.2006 20:15:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

kevvu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 49 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.