Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: skiptomylo
avatar Kasutajast skiptomylo

Piiratud kasutaja
liitunud:  11.12.2004
viimane külastus:  08.08.2006 00:27:47
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1909
[0.03% kõigist / 0.24 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja skiptomylo sõnumeid
arvuti:  prose : AMD Athlon XP 2500+ ( barton )
emme: Abit VA-10
cool : Thermaltake TR2
HDD : 100GB WD
video : Ati Radeon 9600XT 128mb 128bit 500/600
ram : 512mb
kast : ordi korpus kus on 350w codegen sees.
monitor: 17 flat ordi
CD-RW
kõlarid : 2xS-90 + 100w subwoofer
kontakt skiptomylo
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: skiptomylo
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 89% 53 häält
Neutraalne: 3% 2 häält
Negatiivne: 8% 5 häält
Sinu arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 21.07.2006 12:19:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne

Valetab, valetab, valetab, venitab kauba posti panemisega, valetab, kaob vahepeal mitmeks nädalaks ära, valetab. Ei soovita sellise inimesega äri teha.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2006 11:59:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne

süüdimatu valetaja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005



sõnumpostitatud: 26.06.2006 12:15:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne

Seadusega pahuksis
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2006 19:12:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne

Lugu sai alguse sellest, et sai ostsin temalt digifotoka, mis pidi olema paberitega ja garantiiga. Paraku garantiid tõendavat dokumenti postipakki ei lisatud. Järelepärimise peale tuli vastus, et jah tõesti, ununes maha ja lubadus kohe järgi saata paber. Nüüdseks olen oodanud oma 2 kuud ja mida pole seda pole. Minu korduvate küsimuste peale kuulen vastuseks vaid ebamäärast juttu mingist kolmandast isikust, kelle valduses väidetavalt kõnealune paber asub ja kust seda ei kätte ei saa jne...
Seega sain kauba, mis ei olnud ikkagi see, mille eest maksin. Häirivaks teguriks on ka faktor, et kasutaja on ise üles näidanud vaid erakordset passiivsust probleemile lahenduse leidmisel, ilmselt on tegemist lapsega, kes ei ole veel võimeline enda tegude eest täiel määral vastutama. Võib küll kõlada karmilt, kuid tunnen ennast petetuna ja pean oma kohuseks hoiatada teisi kaasfoorumlasi selle kasutajaga äri ajamise eest. Igal juhul ei tasu teha talle ettemaksu veendumata pakutava vastavuses kirjeldatuga.

P.S: skiptomylo, kui Sa selle tšeki minuni siiski toimetad, olen nõus edastama omapoolsed vabandused ja ka selle kommentaari siit ära koristama.

Lugupidamiseta,
ridariass
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nomatter
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2006



sõnumpostitatud: 02.06.2006 08:44:22    postituse pealkiri: mp3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostsin mp3'e. Kõik nii nagu olema pidi.thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poocman
HV kasutaja
poocman

liitunud: 13.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2006 17:05:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

ostsin telefoni, äri kiire ja korralik, just nagu mulle meeldib, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003



sõnumpostitatud: 12.04.2006 17:07:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

sai siis ruuter ära ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005



sõnumpostitatud: 29.03.2006 11:02:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

sai vähe äritsetud. minu poolt väga positiivne kogemus
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nizu
HV kasutaja
nizu

liitunud: 22.09.2004



sõnumpostitatud: 25.03.2006 16:35:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ei noh Tip-top müüja,annan sada punni! icon_lol.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004



sõnumpostitatud: 25.03.2006 11:07:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub

nizu , ära tekita probleeme .
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nizu
HV kasutaja
nizu

liitunud: 22.09.2004



sõnumpostitatud: 24.03.2006 11:25:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Nagu su endaga jamasid ei ole või?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2006 19:52:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

aega ja jamamist tuli, aga äri korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005



sõnumpostitatud: 11.03.2006 18:39:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

mees teab mis räägib...väga thumbs_up.gif... võib kindlasti usaldada beer_yum.gif selle peale
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2006 02:05:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

norm tyyp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DDR2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2004



sõnumpostitatud: 27.02.2006 23:50:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Minu poolt positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2006 18:00:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Negatiivne

Raha maksmisest kuni kauba saabumiseni läks aega peaaegu 5 kuud! See on ikka üle mõistuse pikk aeg.
Muidu tundub olevat armas poiss, oskab hästi lubada... tüdrukutele ta kindlasti meeldib, minu hinnang jääb siiski praegu negatiivseks.


viimati muutis Mõttetumees 04.04.2006 17:50:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ILoveTiss
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004



sõnumpostitatud: 16.02.2006 00:16:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

sõbralik ja oskab äri ajada
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsu82
Kreisi kasutaja
Ritsu82

liitunud: 26.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2006 22:07:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002



sõnumpostitatud: 03.01.2006 10:55:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Sai ka üks telefon ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raffal
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004



sõnumpostitatud: 24.12.2005 12:25:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Sai LCD monitor ostetud, kaup korralik. Julgen soovitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2005 12:52:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Vaatamata minu sularaha probleemile sai siiski äri aetud thumbs_up.gif
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALi
HV kasutaja
ALi

liitunud: 13.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2005 02:42:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Sai veidike äri tehtud... ostsin prose ja ketta, asjad korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004



sõnumpostitatud: 14.12.2005 22:21:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub

See murdus siis ära kui lahti kruvisin icon_evil.gif . Sinu poolt oli raha juba kantud , mida ma tegema siis pidin ?? Ütle .. icon_evil.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakkuke
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2005



sõnumpostitatud: 14.12.2005 14:29:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Neutraalne

asi toimis nii nagu peab (y)kui valja arvata see et videokaardil kinnitus vigane oli.kaupa sellise müüjaga enam ei tee,kui siis ainult käest kätte
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2005 21:15:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

1. 13.12.2005 - Ostsin SDRAM ( Ok ja loodame, et töötab ei ole jõudnud veel proovida )
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattias
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2005 23:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostsin vägagi thumbs_up.gif monitori. Äri kiire ja korralik icon_wink.gif Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003



sõnumpostitatud: 05.12.2005 22:46:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Neutraalne

positiivset päris panna ei saa, kuna tehing ikka venis üle lootuste pikaks. muidu hea ärimees ja kaup korralik.

viimati muutis deepmaan 12.12.2005 23:36:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2005 21:26:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

tehing tehtud ja mõlemad rahul nagu aru saan
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midiman
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004



sõnumpostitatud: 04.12.2005 00:02:17    postituse pealkiri: suured tänud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Abivalmis kasutaja
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2005 15:59:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostsin molu Ordi komplektist KTM 7002FD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Quasimoodo
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2005



sõnumpostitatud: 24.11.2005 03:18:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

sai siis ka temaga pisike diil tehtud,kõik sujus kenasti!
Sai sisi ericsson T39m supaka vastu vahetatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2005 15:13:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostis kasti, loodan, et jäi rahule icon_wink.gif
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suvakas
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2004



sõnumpostitatud: 12.11.2005 23:23:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Kogemus positiivne thumbs_up.gif
Müüs mulle xboxi. Oli kokkulepitud ajal õiges kohas ja kaup oli täpselt selline nagu lubatud.
Soovitan !
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoopismina
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2005 17:44:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Tänu nädalavahetusele raha ei soovinud pankade vahel liikuda kuid muidu kõik positiivne!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2005 20:09:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

koos saime cd-playeri katkise klemmi parandamisega hakkama:D
mina vaimselt, tema füüsiliselt thumbs_up.gif

beer_yum.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hot Sauce
HV vaatleja


liitunud: 01.07.2004



sõnumpostitatud: 13.09.2005 13:44:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

suht hea diil.. 8)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2005 19:52:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostis Xbox-i mult...pikk äri kujunes kuid ostja igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
japs
HV kasutaja


liitunud: 20.12.2003



sõnumpostitatud: 03.09.2005 17:14:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

jälle viis + tehing temaga
soovitan:p
_________________
I wont drive too fast-i just fly low!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bartez
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



sõnumpostitatud: 03.09.2005 13:45:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

ostsin temalt arvuti. Kõik oli väga positiivne!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2005 12:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: puudub

Format kirjutas:
Miks negatiivne, seda lugeda minu profiilist..



nii:
skiptomylo kirjutas:
ostsin 100GB kõvaketta, mis muidugi andis otsad peale esimest nädalat.

Format kirjutas:
Esiteks ma andsin sellele kettale vaid töölemineku garantii. Enne müümist sai ketas testitud ja kõik oli ok. Sinu masinas läks ketas samuti ilusti tööle. Seega ei tohiks olla probleemi...
Igaksjuhuks mainisin ka sulle, et läbi ühe HV kasutaja peaks kehtima garantii, aga midagi kindlat ma ei lubanud, seega et see kasutaja sulle garantiid ei andnud, ei ole minu süü.
Väga lapsik inimene oled, kui ei suuda kuskilt abi saada ja siis pead kellegi teise süüdlaseks tegema...



ma,ei väitnudki praegu ju et mingi garantii värk on. Lihtsalt,tõesti,käima ta nüüd läks, aga lihtsalt peale nädalat läks ta läbi-kas pidin siis pos.kommentaari panema:et oi kui tore..ostsin 100gb kõvaketta mis läks nädalaga läbi VÄGA POSITIIVNE kogemus! NII V?


haige
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 02.09.2005 09:26:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Raha kiirelt tema poolt ülekandena ja saigi asja posti panna.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 01.09.2005 19:08:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Miks negatiivne, seda lugeda minu profiilist..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane13
HV kasutaja
eestlane13

liitunud: 03.03.2004



sõnumpostitatud: 01.09.2005 16:07:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

sai telefone vahetatud:)..olen rahul

viimati muutis eestlane13 04.09.2005 23:56:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrus
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 29.08.2005 08:47:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Palus abi 9210i softi osas - samal päeval kahjuks ei jõudnud kogu vajalikku tarkvara peale ajada - järgmisel päeval kui helistasin, oli kodanik juba asja unustanud, et telefoni minu kätte üldse andis - telefon leidis uuesti omaniku üles - korralikult töötavana icon_smile.gif
_________________
Andrus
GSM: 51-76598
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2005 07:48:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Sai talle telefon müüdud ,kõik oli ok
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2005 22:14:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Ostis võtmehoidja. Äri oli hea ja meeldiv. Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.07.2005 20:56:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

kl
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CpCC
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2004



sõnumpostitatud: 07.07.2005 18:01:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

ostsin talt videokaardi, kõik läks kiirelt ja hästi thumbs_up.gif icon_smile.gif


Soovitan!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 03.07.2005 23:53:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Toetan omasid....... thumbs_up.gif pahad...... icon_evil.gif
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kloccer
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2005



sõnumpostitatud: 30.06.2005 18:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ skiptomylo ]: Positiivne

Normaalne mees!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

skiptomylo arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 55 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.