| autor |
sõnum |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
postitatud: 24.06.2020 21:00:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostis süleri.  |
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trib3
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2005
|
postitatud: 11.11.2015 13:56:27 postituse pealkiri: Z2 |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostetud Z2 telefon, kõik kiire ja korras  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
postitatud: 03.02.2015 16:36:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Kaubad koos  |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
postitatud: 05.09.2014 19:20:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
| Ostsin Jabra autokomplekti. Kõik positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.yakow
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2007
|
postitatud: 02.01.2014 18:37:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Diil tehtud, kõik nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
190 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
postitatud: 14.05.2013 12:55:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostsin monitorile kõlari külge.  |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 13.04.2013 00:57:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe vana toite vana kasti elustamiseks. Läks tööle küll  _________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 31.03.2013 17:50:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
müüs am3 semproni. ma vist pole seda siia veel kirjtuada jõudnud. kõik ok _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 10.02.2012 20:06:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe vahva vidina, millega telkut vaadata sülearvutist Positiivne ning kiire tegutsemine  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
because
HV veteran

liitunud: 29.08.2007
|
postitatud: 22.12.2011 00:48:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sai lauaarvuti müüdud, pidas asjadest kinni ja meeldiv inimene.  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
postitatud: 27.06.2011 13:35:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
5+  _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoaun
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
postitatud: 28.03.2011 23:54:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
ostsin lenovo t400 koos dockiga
kõik töötab, hästi hoitud |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
612209
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2009
|
postitatud: 24.03.2011 14:55:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Hea diil! Soovitan. _________________ ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 13.03.2011 12:02:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 15.01.2011 09:27:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
ainult positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 400 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
postitatud: 16.12.2010 17:45:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
ostsin thinkpadi.
olen rahul _________________ Ole tore ! |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krässakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.11.2009
|
postitatud: 24.08.2010 19:24:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Kiirele ostjale vabalt üks positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 309 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
postitatud: 06.06.2010 21:22:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
mina myysin, tema ostis. Peale positiivse siit muud välja ei vea  _________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
postitatud: 06.06.2010 20:05:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sai siis ka tehtud üks tehing.  _________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 05.02.2010 21:58:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 11.11.2009 13:54:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lembitv
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2007
|
postitatud: 23.10.2009 22:29:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 16.10.2009 13:17:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Saime kenasti kaubale  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kryger
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 27.09.2009 19:57:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sain endale vajalikud poolmuseaalsed jupid normaalse hinnaga.
Tõi ise möödaminnes ka kohale, seega pole muud kui - kiita. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
postitatud: 14.08.2009 19:48:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 06.08.2009 13:14:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Kiire ja edukas diil seljataga, igati positiivne  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 24.07.2009 12:40:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
ok kaup, ok müüja.  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zampodata
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003
|
postitatud: 17.07.2009 09:25:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
postitatud: 11.07.2009 15:37:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostis SE laadija, normaalne vend  |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
postitatud: 09.07.2009 15:08:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ostis mälukaardi.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 28.06.2009 18:58:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
müüs mulle Civ3'e - nüüd on hea põhjus suvel toas istuda  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
postitatud: 24.06.2009 17:53:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
tehing kiire ja korralik, soovitan 8)  |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nass
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
postitatud: 08.06.2009 13:57:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
postitatud: 27.05.2009 10:59:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Ajalooaineline DVD leidis uue omaniku.  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
postitatud: 27.05.2009 10:45:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
| Aus mees, kaup korras ja kandis üleliigse raha tagasi kontole ka. |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 18.05.2009 09:28:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
| Vägagi OK, asjad korrektselt aetud. |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 20.03.2009 13:17:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus olemas  |
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kammkala
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 10.03.2009 19:21:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
sai kaupa tehtud. tegi hiljem ülekande, raha kohal nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 09.03.2009 18:20:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
postitatud: 19.02.2009 16:43:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sai tehtud kiire tehing.
Kahjuks silmast silma ei kohtunud aga mees ise erikuradi usaldusväärne .
Mis seal ikka, head reisi! |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
postitatud: 16.12.2008 19:59:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
ibm laadija leidis uue omaniku, oli kokkulepitud ajal ja kohas. _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 18.11.2008 20:14:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Citra
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.05.2005
|
postitatud: 11.11.2008 20:37:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 04.06.2007 17:55:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Tegime diili. Olen rahul  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviS
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2006
|
postitatud: 21.03.2007 17:31:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sai siis väike äri tehtud..
Kõik läks nii nagu pidi ja mina olen väga rahul ostjaga
5+  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 25.11.2006 17:17:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Sai vahetatud kirjutaja lugeja vastu  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 15.11.2006 11:15:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sebastian
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.09.2005
|
postitatud: 20.09.2006 09:37:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Hea Kaup, ning vägagi meeldiv oli ära teha  |
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikass
HV veteran
liitunud: 30.12.2005
|
postitatud: 19.04.2006 08:37:49 postituse pealkiri: avaldan tunnustust |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
äri kiire, korralik ja kliendisõbralik  |
|
|
| Kommentaarid: 289 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
261 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 21.03.2006 10:25:56 postituse pealkiri: Selle mehega võib kaupa teha küll. |
|
Arvamus kasutajast [ ASSAA! elektroonika ]: Positiivne |
|
Selle mehega võib kaupa teha küll.
Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|