| autor |
sõnum |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
postitatud: 10.09.2022 09:31:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trannu
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2009
|
postitatud: 05.06.2019 21:40:47 postituse pealkiri: Corsair XMS3 |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Mälud sulle ja raha mulle. Kõik tip-top. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Becks
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.11.2014
|
postitatud: 27.04.2018 16:42:25 postituse pealkiri: Iphone diil |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Kiire diil, kõik tip-top.  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacGyver
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2008
|
postitatud: 09.12.2014 10:47:27 postituse pealkiri: plönn |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Ostis toreda julla  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacGyver
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2008
|
postitatud: 05.12.2014 13:05:43 postituse pealkiri: plönn |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Ostis bitcoini  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri311
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
postitatud: 07.06.2014 00:21:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Korralik ostja, raha kandis üle koheselt. Kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pägalik
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
postitatud: 31.07.2013 01:05:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Müüsin tema kaudu mediaplayeri, kõik sujus. Soovitan  _________________ selle koha peal peaks olema allkiri |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas
HV veteran

liitunud: 31.07.2006
|
postitatud: 02.12.2011 23:29:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Aitas mind õige mehega kokku  |
|
|
| Kommentaarid: 202 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramba
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2002
|
postitatud: 21.11.2011 17:11:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010
|
postitatud: 26.06.2011 08:29:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Müüs igati supper helikaardi. Toode väga ilusti hoitud. Kiitused müüjale. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
postitatud: 18.08.2010 00:17:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Ostsin ressiiveri. Kõik korras ja tip top  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 28.06.2010 00:27:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Müüsin prose.  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 13.06.2009 21:33:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
ostis hulganisti asju  |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002

|
postitatud: 10.03.2008 14:44:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
juba teist korda äri teinud temaga ja hinnang ikka veel positiivne. mõned mehed kohe ikka ei muutu kohe kuidagi  _________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 26.02.2008 23:09:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvutikomplekt, tehing käis kiiresti ja korralikult. Loodame, et töötab ka. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
postitatud: 06.09.2007 09:49:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Tegin kõrvaklapiäri. Meeldiv ning asjatundlik inimene, soovitan. _________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002

|
postitatud: 29.05.2007 11:58:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
kaup oli korralik. soovitan. _________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muumy
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2004
|
postitatud: 06.03.2007 22:42:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus - kaup kiirelt kätte ja kõik toimib  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simp
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2006
|
postitatud: 08.01.2007 18:58:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni kahjuks pidi asja minupärast nädalakese edasi lükkama aga tehtud sai
siiamaani on telefoniga kõik korras ja ta on paremas seisukorras kui räägiti
(smside kättesaamisega pidavat probleeme olema aga ma olen kätte saanud omad siiamaani) |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 12.11.2006 20:41:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Ostis mälu, oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, kõik läks hästi, positiivne! 8) |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oodi200
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2005
|
postitatud: 03.05.2006 22:56:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Väga positiivne, äri kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
away112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 28.04.2006 13:31:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Igati positiivne vend! Äri sai kiirelt ja viisakalt aetud
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
postitatud: 06.04.2006 15:37:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Sai kiirelt pleier ostetud, hea korralik ja ise olen väga rahul. Väga positiivne  _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 31.01.2006 15:11:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
müüsin telefon
oli õigel ajal kohal |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
postitatud: 26.01.2006 21:07:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| äri väga kiire ja meeldiv, isegi veel sai asju kaasa millest polnud juttugi, soovitan VÄGA, kõik ärikad peaks just sellised olema! 5++++ |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suits
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2002
|
postitatud: 09.01.2006 15:36:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
asjalik, soovitan _________________ wtf |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 24.12.2005 12:43:58 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: puudub |
|
| tjj kirjutas: |
Said kätte, jah..  |
Ei saanud, on hea meel nüüd? Ostsingi amd64 3200+ Darknezzi käest, vähemalt sain kätte kiiresti ja korralikult  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trek
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003
|
postitatud: 23.12.2005 20:27:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Ostsin V400 hiire, ideaalne läppari hiir:) Positiivne ärikogemus - kiire ja konkreetne. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
postitatud: 21.12.2005 02:03:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Negatiivne |
|
| Jorsik kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
haige mees.. Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema.. |
Paistab mida paistab, sina võiksid ikka vastata oma PS-idel või kuidas? Loogiline et tellisin sealt kui sa ei olnud peale 2 nädalat ootamist vastanud. Mingi elementaarne viisakus võiks olemas olla ikka, hale vend  |
Said kätte, jah..  |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 19.12.2005 22:09:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Müüsin venice, sorri kui liiga halvasti pakkisin, aga pold rohkem käepäraseid vahendeid. :( :P
Muidu teging toimus kiirelt ja valutult.
(y) |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 17.12.2005 15:57:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| 1. 17.12.2005 - Ostsin Hiire MX1000 ( Kõik OK ) |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
postitatud: 07.12.2005 23:19:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
| Ei sai hiiri vahetatud..Kõik oli tip-top 8) |
|
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 20.11.2005 01:02:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
Sai kunagi äri aetud.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 19.11.2005 13:22:36 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: puudub |
|
| tjj kirjutas: |
haige mees.. Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema.. |
Paistab mida paistab, sina võiksid ikka vastata oma PS-idel või kuidas? Loogiline et tellisin sealt kui sa ei olnud peale 2 nädalat ootamist vastanud. Mingi elementaarne viisakus võiks olemas olla ikka, hale vend  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
postitatud: 16.11.2005 20:27:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Negatiivne |
|
haige mees.. Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema.. |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilvezz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2004
|
postitatud: 16.11.2005 17:12:26 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Jorsik |
|
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne |
|
positiivne..soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|