Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Xender
avatar Kasutajast Xender

Kreisi kasutaja
liitunud:  26.01.2002
viimane külastus:  26.06.2026 11:17:35
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  02.07.2014 02:59:00
postitusi:  1571
[0.03% kõigist / 0.18 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Xender sõnumeid
arvuti:  Lauaarvuti

Protsesor : AMD Ryzen 7 5700X3D

Protsessori jahutus : Cooler Master ML240L V2 RGB White Edition

Mälu : 2X Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4 3200 16GB

Emaplaat : Asrock B550 PRO4

Videokaart : nVidia GeForce 5070 ti

Helikaart : Sound Blaster Z

SSD : Samsung 980 PRO 1TB M.2

Kõvaketas : Seagate IronWolf Pro 4TB

Toiteplokk : 750W Chieftec GDP-750C 90 PLUS

Korpus : BitFenix Nova Mesh SE TG ARGB

Sülearvuti Macbook Air M4
kontakt Xender
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Xender
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Xender ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2026 11:59:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktanel
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2022 23:16:17    postituse pealkiri: iPhone 12 Pro Max 256GB vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostis telefoni, kõik hästi beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2021 15:44:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Toimetas nii nagu lubas!
_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2021 01:43:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Klaver, hiir toimivad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2021 13:40:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

logitechi komplektid laekusid " nagu oodatud".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
igavere
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010



sõnumpostitatud: 06.02.2021 20:08:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

[quote="igavere"]
MummikAl kirjutas:
Müüs klapid, kõik nii nagu lubatud beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
igavere
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010



sõnumpostitatud: 06.02.2021 20:04:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

MummikAl kirjutas:
Müüs klapid, kõik nii nagu lubatud beer_yum.gif





















Müüs arvuti,kõik sujus,täiega positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2021 02:13:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Müüs klapid, kõik nii nagu lubatud beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2020 21:34:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Hea tehing!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvotarvo
HV kasutaja
tarvotarvo

liitunud: 23.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2019 16:20:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostis telefoni, kõik positiivne.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2016 11:22:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Sain kohvimasina thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 26.03.2016 01:57:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostsin kõlarid. Kõik korras.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2016 20:45:04    postituse pealkiri: Sai telefon ostetud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Saime kokku, sain telefoni ja andsin raha vastu, kiire tehing icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2016 19:56:38    postituse pealkiri: Note4 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostis telefoni ning kandis raha ette. Super icon_biggrin.gif
_________________
Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2015 16:11:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Positiivne miixi diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2014 11:52:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kõik tiptop korras! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2013 18:07:30    postituse pealkiri: Hea vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Müüs Nexus tableti, kõik OK! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2013 15:13:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostsin WP telefoni, väga viis thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2011 23:55:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Sai diil tehtud.
positiivne thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2009 22:22:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

ostsis macbooki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2008 16:30:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostis DS-i mult. Saime kokku ja tegime kaupa. Igati tore mees!
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxic
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2007 16:24:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kiirelt ja korralikult raha korraliku videokaardi vastu vahetatud.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2007 14:57:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi.

Kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006



sõnumpostitatud: 14.02.2007 19:21:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

ostsin temalt posti teel p4 prose. äri võib teha teine kordki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2007 22:05:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

ostsin mälud, kaup aus ja korralik icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaitHaavel
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2007 10:56:43    postituse pealkiri: positiivne ostu kogemus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

mis siin ikka ! Kiire tehing !
Tõi ise ära ja puha !
Kõik laabus sujuvalt
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan13
HV kasutaja
kristjan13

liitunud: 02.07.2005



sõnumpostitatud: 27.12.2006 16:28:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Sain vajaliku kauba thumbs_up.gif
Lisaks ka seda ,kasutaja igati abivalmis icon_smile.gif
_________________
Tahad teenida lisaraha? - kliki SIIA
I`ve got a real bad feeling about this deal! Damn, too late icon_exclaim.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005



sõnumpostitatud: 27.12.2006 15:11:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Sai läppari kõvaketas ostetud thumbs_up.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002



sõnumpostitatud: 17.03.2006 07:57:42    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: Xender vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

ostsin videokaardi,soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2006 15:41:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

kaup kiire ja korralik.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2006 20:58:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kiirelt tehtud, tundub kõik OK olema.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxic
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2006 18:04:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martini
HV vaatleja


liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 19.01.2006 17:17:39    postituse pealkiri: Arvamus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kenasti sujus äritehing laptopi asjus - luurele võib ka edaspidi koos minna thumbs_up.gif
_________________
(Minu lugupidamine)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 06.12.2005 21:43:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

tundmatu tüüp, kahtlane icon_rolleyes.gif ei aga tegelt täitsa kavala jutuga icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 02.07.2005 13:36:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

kõik töötab suurepäraselt
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2005 21:09:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Otsis mind ise ülesse, et äri teha. Olin ta pakkumise juba suht unustanud. Oli õigel ajal õiges kohas, õige asjaga icon_wink.gif . Igati korralik ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004



sõnumpostitatud: 25.06.2005 16:05:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

vendid said kiirelt omanikku vahetatud...30 minutiga olid omanikku vahetanud...inimene oli õigel ajal kokkulepitud kohas icon_smile.gif igati positiivne kogemus thumbs_up.gif soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2005 13:58:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kõik toimus kiiresti. Kaup käes ja olen rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 18.03.2005 20:42:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Kõik oli OK!!!Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2005 13:29:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

sai ka temaga äri tehtud.
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004



sõnumpostitatud: 03.01.2005 14:39:10    postituse pealkiri: Normaalne. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Väikestele segadustele vaatamata toimis kõik edukalt.

Ja muuseas, selle masinaga saab üsna palju teha siiski icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002



sõnumpostitatud: 28.12.2004 15:12:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

kõik sujus viperusteta ja vastupidiselt kartustele ..kaubal enesel polnudki häda kedagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2004 21:54:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cubik
HV veteran

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 21.12.2004 01:04:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Aus ärimees....müts maha...jäin kokkusaamisele hiljaks, kuid mind oodati ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 18.12.2004 22:29:25    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Xender vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Sai ostetud AMD2500+
Mees kohal nagu lubatud ja kaup ka korralik. Seega thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2004 15:36:24    postituse pealkiri: Positiivne. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Müüsin prose+emaplaadi maksis pool raha ette, kõik oli nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
Võib usaldada küll beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gzus
HV kasutaja
Gzus

liitunud: 15.01.2003



sõnumpostitatud: 12.09.2004 17:51:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

kaup korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 15.08.2004 19:19:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

kõik bueno, väga positiivne thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 26.05.2004 00:01:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

Äri toimis vaatamata õrnale kaubale ja pikale vahemaale.
Soovitan soojalt thumbs_up.gif .
_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002



sõnumpostitatud: 03.05.2004 15:58:32    postituse pealkiri: soovitan vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Xender ]: Positiivne

thumbs_up.gif läks kiiresti.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Xender arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.