Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ivar80
avatar Kasutajast ivar80

HV kasutaja
liitunud:  25.10.2004
viimane külastus:  02.02.2026 13:28:53
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  931
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ivar80 sõnumeid
kontakt ivar80
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ivar80
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 38 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ivar80 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2025 08:00:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

2 kuvarit, hea diil thumbs_up.gif
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2020 12:24:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Ostis digiboksi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008



sõnumpostitatud: 19.03.2014 00:11:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Vabastas operatiivselt vanarauast. Edaspidigi (kui tekib) icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makolk
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.06.2013 19:24:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Aus ostja, kandis raha ette ära. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.05.2013 14:03:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Ostis ketta, kõik korras!
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2011 20:32:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Posti teel diili tehtud
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten25
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2010



sõnumpostitatud: 07.07.2011 16:07:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Ostis telefoni. Temal kaup käes ja minul raha käes thumbs_up.gif
_________________
M: Ekraani kaitsekiled/klaasid, akud, dp-d, laadijad ,mälukaardid,flex kaablid jne
M: Nokia 108 2tk (dual sim 1 uus ja 1 kasutatud), nokia 220, 6100,6170,6080,6600,3210,3310,3410,5210,3510,8310 ja veel (terved ja varuosadeks..nokia,samsung,Alcatel).

M: SONY XPERIA Z3 COMPACT (ostetud 18.05.15).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fragmaster
HV kasutaja


liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2011 13:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Toimus kena tehing.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2010 10:33:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2010 08:11:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Kaubad koos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2009 10:33:31    postituse pealkiri: masin vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

HV positiivne
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2009 13:55:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Tundus väga muhe tüüp olevat. Ühesõnaga meeldiv äri, teinekordki icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2009 22:12:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Vahetasime mälud, kaup käest kätte. Kõik toimib niiet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 14.01.2009 08:16:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

üks positiivne "combotehing"

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2008 19:18:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

vahemehele kah gut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2008 12:10:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.

Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge !
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2008 20:27:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2008 17:12:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Sai talle emaplaat müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rynts21
HV kasutaja
rynts21

liitunud: 19.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2007 18:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Äri läks igati positiivselt thumbs_up.gif
_________________
O: läpakate klaviatuure M: erinevaid läppari juppe, wifid, mälud, klaviatuurid, klaviatuuride nupud, Apple Macbook inverterid Kvaliteetsed Taevalaternad Huvi korral PS.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vaatleja
Kreisi kasutaja
Vaatleja

liitunud: 16.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2007 09:57:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Sai posti teel kaupa tehtud.Kõik läks libedalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humax
Kreisi kasutaja
humax

liitunud: 01.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2007 16:26:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Sai yks arvuti ostetud kaup igati ok!!

RESPECT thumbs_up.gif
_________________
Rh(reesus) HV +
Dropbox + extra 500MB
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 04.03.2006 18:01:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Ostis xp2500+ prose, kandis raha ette ja kõik muidu korras... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2006 15:03:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

mälude vahetus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 16:48:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

diil kiire ja korralik, soovitan

ands
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 24.01.2006 11:17:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, kandis raha kiirelt üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deluxe05
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2005 19:14:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

thumbs_up.gif tehinguga rahul
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2005 09:32:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Sai talle laptop müüdud. Ja igati rahul olen - kiire äri ja ei mingit nurisemist. Soovitan teda julgelt.
thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2005 22:41:32    postituse pealkiri: ja siis... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

ja siis ta tuli... ja viis mu tv-kaardi kah minema, jättes suured kartulivaod mu majaees oleva kruusatee sisse.

kaardi ost: positiivne
kaapekas: normaalne icon_razz.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2005 08:30:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

hea kiire ostja icon_exclaim.gif liigub ise ringi ka, isegi osariigis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2005 08:35:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Raha kanti üle samaaegselt vidinate posti panemisega.
Väga kiire tehing 8)
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 16.09.2005 19:53:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Oli vahendajaks.
Sai Leadteki Winfast TV2000 Xp Expert müüdud.

Kõik OK thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2005 17:38:40    postituse pealkiri: Kindel kutt! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

- Ja siis ta tuli, viis kõik mu kõvakad minema.
- Misasjad? Kes?
- Ivarit siis ei tunne vä? Ta viis kõik mu kõvakettad ära icon_wink.gif

Ja siis paari päeva pärast tuli tinutas lambist mu toitekat. Pani 12V asemel 7V peale vendi pööritama. Cuul änd kvaiet icon_exclaim.gif

Väga positiivne kuju.

Oli meeldiv äri ajada ja ka niisama suhelda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2005 22:44:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Raha sain kätte. Tema sai kauba. Tehing toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003



sõnumpostitatud: 31.08.2005 14:19:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

kõik Tipptopp! müüdav ese läks Cargoga teele ja raha laekus vastavalt kokkuleppele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 14.03.2005 13:02:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

...vägagi positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2005 23:10:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

võttis yhendust ja tegi aktiivselt ylekande ja muidu ka tubli icon_razz.gif
_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 13.01.2005 11:41:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Konkreetne ja aus mees icon_smile.gif
Ärikogemus igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2004 11:56:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Jällegi üks positiivne äri, SDR'i pulgad said müüdud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2004 14:44:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

Celeron 366 protsessor edukalt müüdud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2004 22:07:14    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ivar80 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne

müüsin 433 Celeroni prose koos jahutusega. Kahjuks oli meil väike arusaamatus ülemineku Slot1-PGA suhtes, mille oleksin pidanud ka postiga kaasa saatma, kuid kõik lahenes... seda eelkõige ostja mõistva suhtumise teel. Seega igati positiivne hinne minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

ivar80 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 7% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.