| autor |
sõnum |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 13.02.2025 08:00:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 22.01.2020 12:24:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
postitatud: 19.03.2014 00:11:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Vabastas operatiivselt vanarauast. Edaspidigi (kui tekib)  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makolk
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2011
|
postitatud: 19.06.2013 19:24:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Aus ostja, kandis raha ette ära. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 09.05.2013 14:03:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Ostis ketta, kõik korras! _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardex
HV veteran
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 10.08.2011 20:32:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Posti teel diili tehtud _________________ Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks
https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten25
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2010
|
postitatud: 07.07.2011 16:07:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni. Temal kaup käes ja minul raha käes  _________________ M: Ekraani kaitsekiled/klaasid, akud, dp-d, laadijad ,mälukaardid,flex kaablid jne
M: Nokia 108 2tk (dual sim 1 uus ja 1 kasutatud), nokia 220, 6100,6170,6080,6600,3210,3310,3410,5210,3510,8310 ja veel (terved ja varuosadeks..nokia,samsung,Alcatel).
M: SONY XPERIA Z3 COMPACT (ostetud 18.05.15). |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fragmaster
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 05.02.2011 13:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 24.08.2010 10:33:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
postitatud: 30.06.2010 08:11:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Kaubad koos  |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 27.10.2009 10:33:31 postituse pealkiri: masin |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
HV positiivne _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 09.03.2009 13:55:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Tundus väga muhe tüüp olevat. Ühesõnaga meeldiv äri, teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
postitatud: 09.02.2009 22:12:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Vahetasime mälud, kaup käest kätte. Kõik toimib niiet  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007

|
postitatud: 14.01.2009 08:16:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
üks positiivne "combotehing"
 |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
segusilm
HV veteran

liitunud: 20.03.2003
|
postitatud: 20.07.2008 19:18:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
vahemehele kah gut  |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilman
HV Guru

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 06.05.2008 12:10:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik  _________________ M: HP EliteBook 2530p ja 2540p.
hinnad 95 ja 150 eur.
Ostan teie remonti vajav, või lihtsalt seisma jäänud auto. Pakkuge ! |
|
|
| Kommentaarid: 350 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 08.04.2008 20:27:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
postitatud: 08.01.2008 17:12:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Sai talle emaplaat müüdud  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rynts21
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003
|
postitatud: 27.11.2007 18:24:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vaatleja
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 27.03.2007 09:57:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Sai posti teel kaupa tehtud.Kõik läks libedalt  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humax
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
postitatud: 25.02.2007 16:26:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zapi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 04.03.2006 18:01:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Ostis xp2500+ prose, kandis raha ette ja kõik muidu korras...  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 28.02.2006 15:03:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
mälude vahetus  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
postitatud: 09.02.2006 16:48:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
diil kiire ja korralik, soovitan
ands |
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 24.01.2006 11:17:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi, kandis raha kiirelt üle  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deluxe05
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
postitatud: 14.11.2005 19:14:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
tehinguga rahul |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 10.11.2005 09:32:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Sai talle laptop müüdud. Ja igati rahul olen - kiire äri ja ei mingit nurisemist. Soovitan teda julgelt.
 _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 31.10.2005 22:41:32 postituse pealkiri: ja siis... |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
ja siis ta tuli... ja viis mu tv-kaardi kah minema, jättes suured kartulivaod mu majaees oleva kruusatee sisse.
kaardi ost: positiivne
kaapekas: normaalne  |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 28.10.2005 08:30:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
hea kiire ostja liigub ise ringi ka, isegi osariigis  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 06.10.2005 08:35:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Raha kanti üle samaaegselt vidinate posti panemisega.
Väga kiire tehing 8)
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
postitatud: 16.09.2005 19:53:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
postitatud: 15.09.2005 17:38:40 postituse pealkiri: Kindel kutt! |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
- Ja siis ta tuli, viis kõik mu kõvakad minema.
- Misasjad? Kes?
- Ivarit siis ei tunne vä? Ta viis kõik mu kõvakettad ära
Ja siis paari päeva pärast tuli tinutas lambist mu toitekat. Pani 12V asemel 7V peale vendi pööritama. Cuul änd kvaiet
Väga positiivne kuju.
Oli meeldiv äri ajada ja ka niisama suhelda. |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar
HV kasutaja
liitunud: 26.01.2004
|
postitatud: 02.09.2005 22:44:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Raha sain kätte. Tema sai kauba. Tehing toimis  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martkomp
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003
|
postitatud: 31.08.2005 14:19:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
kõik Tipptopp! müüdav ese läks Cargoga teele ja raha laekus vastavalt kokkuleppele  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
postitatud: 14.03.2005 13:02:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
...vägagi positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 01.03.2005 23:10:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
võttis yhendust ja tegi aktiivselt ylekande ja muidu ka tubli  _________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
postitatud: 13.01.2005 11:41:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Konkreetne ja aus mees
Ärikogemus igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
postitatud: 23.12.2004 11:56:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Jällegi üks positiivne äri, SDR'i pulgad said müüdud!  |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
postitatud: 13.11.2004 14:44:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
Celeron 366 protsessor edukalt müüdud!  |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 03.11.2004 22:07:14 postituse pealkiri: Kommenteerimine: ivar80 |
|
Arvamus kasutajast [ ivar80 ]: Positiivne |
|
müüsin 433 Celeroni prose koos jahutusega. Kahjuks oli meil väike arusaamatus ülemineku Slot1-PGA suhtes, mille oleksin pidanud ka postiga kaasa saatma, kuid kõik lahenes... seda eelkõige ostja mõistva suhtumise teel. Seega igati positiivne hinne minu poolt  |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|